بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت کیف و کفش تبریز

نمایشگاه بین المللی کفش تبریز

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت کیف و کفش تبریز

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت کیف و کفش تبریز ، صنایع و محصولات پوست و چرم، ماشین‌آلات و ملزومات وابسته با حضور نمایندگی های چهار کشور خارجی در نمایشگاه بین‌المللی تبریز گشایش یافت.

تیم تولید محتوای نیازکو برای پوشش نحوه برگزاری نمایشگاه کفش تبریز اقدام به تولید محتوای ویدیویی از این نمایشگاه ارائه نموده است که در زیر می توانید مشاهده کنید

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت کیف و کفش تبریز

این نمایشگاه از امروز پنجشنبه تا ۲۵ تیر ماه برای بازدید متخصصان و فعالان این حوزه و علاقه مندان در سالن های امیرکبیر و پروین اعتصامی نمایشگاه بین المللی تبریز دایر است.متخصصان و فعالان این حوزه و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از این نمایشگاه دیدن کنند.

در این نمایشگاه شرکت ها و تولیدکنندگان این حوزه از استان های آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، زنجان، همدان، قم، اردبیل و البرز و نمایندگی هایی از کشورهای چین، ترکیه، ایتالیا و امارات متحده عربی شرکت کرده اند.

انواع کیف و کفش مردانه ، کفش زنانه ، کفش اسپرت ، پوست و چرم، مواد شیمیایی، ماشین الات چرمسازی و شیمیایی، رنگ مربوط به صنایع چرم، تولید زیره و رویه کفش، یراق آلات، مواد اولیه، ماشین آلات کیف و کفش، ملزومات کفش و دستگاه های حکاکی از جمله وسایل به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه دستگاه های برش لیزر، چسب های صنعتی و تخصصی، چرم مصنوعی، کمربند، قالبسازی، تزریق سیستم پی یو و نشریات تخصصی برای عموم به نمایش گذاشته شده است.

نظر خود را بنویسید