درباره سایت مرجع محصولات چرم | فروشگاه تخصصی کفش و کیف نیازکو

با توسعه روز افزون اینترنت و رونق خرید اینترنتی، الگوها و روش‌های خرید بیش از پیش دگرگون شده است. با توجه به زندگی پرمشغله و محدودیت زمان و زمان‌بر بودن جستجوی کالاهای مورد نظر، نیاز به یک فروشگاه جامع و مطمئن با امکان خرید آسان و سریع بیش از پیش احساس می‌شود.

فروشگاه اینترنتی نیازکو با بیش از یک دهه سابقه درخشان در فروش انواع محصولات الکترونیکی، پوشاک، زیبایی و سلامت، مهمترین فاکتور یک فروشگاه اینترنتی یعنی اعتماد مشتریان را جلب کرده است. اکنون پس از چندین سال فعالیت و تحقیق و توسعه، نیازکو با دارا بودن تامین‌کنندگان درجه یک بر آن شده است تا با استفاده از تجربه چندین ساله به صورت تخصصی در امر تهیه و فروش کفش و سایر محصولات چرمی درجه یک فعالیت نماید.

کیفیت بالای محصولات، حذف واسطه و کاهش قیمت تمام شده محصولات، بهبود در فرآیندهای خرید با توجه به نیازهای جامعه و مشتریان به صورت مستمر، گارانتی ۱۰ روزه تعویض و ارجاع و همچنین قیمت رقابتی از اولویت‌های مهم فروشگاه نیازکو هستند. تمامی محصولات چرمی نیازکو از تولیدکنندگان خوشنام و چرم اصل تبریز تهیه شده است و محصولات برند خارجی برتر و باکیفیت نیز بطور مستقیم از کشور ترکیه وارد می‌شوند.

ضمانت فروش نیازکو

فروشگاه نیازکو نماد اصیل کفش چرم تبریز برای محصولات گارانتی ویژه ۱۰ روزه اعمال کرده است تا هرگونه نگرانی از طرف مشتریان رفع شده و خریدی آسوده داشته باشند. نکته جالب توجه این است که گارانتی ده روزه از روز رسیدن کالا به دست مشتری شروع می‌شود.

زمان و نحوه ارسال کالاهای نیازکو

فروشگاه اینترنتی کفش نیازکو سفارشات خود برای مشتریان عزیز در اسرع وقت ارسال می‌کند و همچنین نحوه ارسال نیز با توجه به نیاز مشتری، امن‌ترین و سریع‌ترین راه ممکن انتخاب می‌شود. همچنین نکاتی که در ارسال محصول در نظر گرفته می‌شوند شامل امن بودن، قابل اعتماد بودن و سریع بودن روش ارسال است.