ترانه علیدوستی در جشنواره کن ۲۰۲۲

ترانه علیدوستی در جشنواره کن 2022

ترانه علیدوستی در جشنواره کن ۲۰۲۲

ترانه علیدوستی در جشنواره کن ۲۰۲۲ در فرش قرمز فیلم “برادران لیلا” با دو استایل متفاوت حاضر شد که بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است. این فیلم به کارگردانی سعید روستایی در بخش مسابقه جشنواره کن به رقابت پرداخته است. در ادامه مطلب با تیم محتوای نیازکو همراه باشید تا به استایل ترانه علیدوستی در جشنواره کن ۲۰۲۲ بپردازیم.

 

ترانه علیدوستی

 

ترانه علیدوستی بازیگر ۳۸ ساله، با دو استایل متفاوت خود امسال در جشنواره کن حضور داشته است که پوشش او در فضای مجازی بسیار وایرال شده و انتقاد های زیادی به پوشش وی شده است. به نظران کاربران فضای مجازی و طراحان لباس، خانم علیدوستی در سال های قبل استایل بهتری در فرش قرمز کن داشته است و امسال استایل وی ضعیف بوده است.

امسال هفتادو پنجمین فستیوال کن در جنوب فرانسه، ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز شد و تا ۷ خرداد ادامه داشت که با جنجال های زیادی از جمله بوسیدن فرشته حسینی توسط همسرش نوید محمدزاده، در فرش قرمز همراه بود.

 

جشنواره کن

 

امسال طراحی لباس ترانه علیدوستی را برند Thesorayahouse بر عهده داشت. بلوز و دامنی که این برند طراحی کرده بود خانم علیدوستی را چاق نشان می‌داد و تضاد رنگ های لباس وی قدش را نیز کوتاه تر کرده بود. همچنین پلیسه های دامنش بسیار نامرتب بود. از طرفی آرایش اسموکی وی بسیار جلب توجه می‌کرد و چشمهایش را ریز نشان می‌داد. همچنین کفش های این بازیگر نیز مورد پسند واقع نشد.

جمعی از کاربران با به تمسخر گرفتن استایل این بازیگر می‌گویند که جلف بازی نوید محمدزاده به ترانه علیدوستی رسید.

نظرات (2)

اصرا

جدا چرا این شکلی لباس پوشیده

نرگس

چرابعضیاهیچوقت اشباع نمیشن!!!!واقعا مسخره است اینجور پوشش یه جور ناشیانه است !