شرکت استوک ایکس 12 درصد نیروی کار خود را تعدیل می‌کند

شرکت استوک ایکس

شرکت استوک ایکس 12 درصد نیروی کار خود را تعدیل می‌کند

همانطور که می‌دانید پس از گذشت چهار ماه همچنان شیوع ویروس کرونا ادامه دارد و این ویروس گریبان‌گیر تمام جهان شده است. صنایع و کسب و کارهای مختلف و در یک کلام اقتصاد جهانی تحت تأثیر منفی بیماری کووید 19 قرار گرفته است، به طوری که شرکت‌های مختلف گاها مجبور به تعدیل نیرو شده‌اند. حال شرکت استوک ایکس نیز به لیست این شرکت‌ها اضافه شده و اجبارا بیش از ده درصد نیروی کار خود را تعدیل می‌کند. استوک ایکس یک فروشگاه اینترنتی بزرگ برای خرید و فروش کفش ورزشی است که در سال 2015 تأسیس شد. بیش از 800 نفر در این شرکت مشغول به کار هستند و در کشورهای مختلفی مثل انگلیس، هلند و… شعبه دارد. برای اطلاع از جزئیات این خبر با تیم وبلاگ نیازکو همراه باشید.

شرکت استوک ایکس (StockX) خود را به لیست شرکت‌هایی اضافه کرد که مجبور به تعدیل نیرو هستند. اسکات کاتلر، مدیر عامل استوک ایکس، در وبلاگ شرکت اعلام کرده است که به منظور اطمینان از پایداری طولانی مدت، این شرکت وادار به اتخاذ تصمیمی دشوار برای تعدیل 12 درصد از نیروی کار خود به خاطر شرایط ناپایدار ناشی از بحران بیماری کووید 19 می‌باشد. بر اساس خبرهای منتشرشده، گفته شده بود که حدود 100 تا 150 نفر از کارکنان شغل خود را از دست خواهند داد. با این حال، استوک ایکس امروز بدون تأیید تعداد دقیق نیروی کار تعدیل‌شده اعلام کرد که این تعداد کمتر از 150 نفر خواهد بود.

وی گفته است: «کارکنانی که ما از آن‌ها خداحافظی کردیم، کمک زیادی به شرکت کرده‌اند و نقش ابزاری در ایجاد شالوده این مجموعه داشته‌اند. ما در استوک ایکس به شکلی پیش می‌رویم که باعث افتخار آن کارکنان و همه سخت‌کوشی آن‌ها باشیم. این تغییر هر چند دشوار است، اما همه چیز مربوط به اولویت‌بندی مجموعه ماست. هدف آن است که مطمئن شویم امروز، فردا و سال‌های آینده همچنان یک بازار قوی باقی بمانیم.»

شرکت استوک ایکس

باید اشاره کرد که استوک ایکس هفته گذشته به خاطر افزایش 3 درصدی هزینه پردازش سفارشات خود مورد انتقادات زیادی در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. این شرکت در ایمیلی به مصرف‌کنندگان اعلام کرده بود که برای ادامه سرمایه‌گذاری‌ها، ارائه خدمات مشتریان و فرآیند صحت‌سنجی اقدام به افزایش هزینه‌‌ها کرده است. این افزایش از تاریخ 22 آوریل به مرحله اجرا درآمد.

بیانیه شرکت استوک ایکس به شرح ذیل است:

در استوک ایکس، هدف ما ارائه تجربه برتر در بازار است که بر پایه اعتماد، اصالت و محرمانگی بنا نهاده شده است. همچنانکه بازار ما به رشد خود ادامه می‌دهد، سرمایه‌گذاری‌ ما در این پلتفرم و هزینه‌های لازم برای ارتقاء سطح ارائه خدمات به مشتریان استوک ایکس در سراسر جهان نیز افزایش پیدا می‌کند. مشتریان استوک ایکس همیشه قلب و جان شرکت ما بوده و هستند و این تغییرات در جهت خدمات‌رسانی و پشتیبانی بهتر از میلیون‌ها خریدار و فروشنده در 197 کشور جهان صورت می‌گیرد.

منبع: وب‌سایت فوت‌ویر نیوز

ـاریخچه برند ریباک

ریبوک و تاریخچه پر فراز آن!

ریبوک یا ریباک (Reebok)  تولید کننده ای انگلیسی است که توسط جوزف ویلیام فوستر در سال 1890 در انگلستان تاسیس شد. برند ریبوک تا قبل از 1958 به نام فوستر شناخته می‌شد تا این که در این سال نوادگان فوستر … Readmore

0 comments
تمیز کردن کفش سفید منفذدار

آموزش تمیز کردن کفش سفید منفذدار

کفش‌های منفذ دار از قرارگیری پا در محفظه‌ای بسته ممانعت نموده که از این میان، کفش های ورزشی سفید بسیار پرطرفدار است.  مشکل کفش‌های سفید در این است به شکل حادتری کثیفی را بر روی خود را نمایان می‌کنند و … Readmore

0 comments
ویروس کرونا

برای جلوگیری از انتقال کرونا کفش‌هایتان را داخل خانه نیاورید

همانطور که می‌دانید، ویروس کرونا جدید از حدود چهار ماه پیش با شیوع خود سرتاسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است. علی‌رغم آنکه دانشمندان، پزشکان و متخصصان مختلف تلاش می‌کنند تا راه درمانی برای کروناویروس جدید پیدا کنند، اما … Readmore

1 comment