کلکسیون ساعت های میلیاردی رونالدو

کلکسیون ساعت های میلیاردی رونالدو

کلکسیون ساعت های میلیاردی رونالدو

در روز های اخیر کلکسیون ساعت های میلیاردی رونالدو در فضای مجازی خبر ساز شده است. کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو ، فوتبالیست اهل پرتقال، با ساعت های میلیاردی خود جنجال به پا کرده است. کریستیانو رونالدو مشهورترین بازیکن کره زمین، با داشتن ۶۵ میلیون دلار دارایی صاحب لوکس ترین و گرانترین چیزها از جمله ساعت مچی های گرانقیمت است. در ادامه مطلب با تیم محتوای نیازکو همراه باشید تا با کلکسیون ساعت های میلیاردی رونالدو اشنا شوید.

ساعت Rolex GMT-Master Ice رونالدو

 

گرانترین ساعت

 

این ساعت مچی جز کمیاب ترین ساعت مچی های رولکس است. این ساعت از طلای سفید ۱۸ عیار و ۳۰ قیراط الماس ساخته شده است. ذخیره انرژی این ساعت ۵۰ ساعت است و تا عمق ۱۰۰ متری ضد آب است. قیمت این ساعت لوکس ۴۸۵۳۵۰ دلار است.

ساعت Jacob & co-Grand Baguette Diamond رونالدو

 

ساعت مچی

 

این ساعت مچی لوکس که تنها شش قطعه از آن تولید شده است از طلای ۱۸ عیار ساخته شده است. قاب و صفحه این ساعت مچی از ۷۶۱ الماس ساخته شده است. قیمت این ساعت لاکچری ۱میلیون دلار است.

ساعت FRANCK MULLER رونالدو

 

کریستیانو رونالدو

 

این ساعت ۴۷۴ الماس مستطیل شکل دارد و با ۲۱ یاقوت ۲.۴۲ قیراطی تزیین شده است. بند آن ۲۶۸ قطعه الماس و ۷۰ یاقوت دارد. قیمت این ساعت شیک ۱.۵ میلیون دلار است.

ساعت Bulgari Octo رونالدو

 

ساعت های گرانقیمت

 

این ساعت که از طلای ۱۸ عیار است دارای ۲۷۱ الماس ۲۰.۳۷ قیراطی است. همچنین بند این ساعت از چرم کروکودیل است. قیمت این ساعت که تنها ۸ عدد از آن تولید شده است ۷۹۰ هزار دلار یعنی حدود ۲۰ میلیارد تومان است.