روسری های ترند ملکه الیزابت

روسری های ترند ملکه الیزابت

روسری های ترند ملکه الیزابت

روسری ها علاوه بر زیبایی و پوشش موی سر حالتی حفاظتی در برابر سرما و تابش نور خورشید داشته است. روسری ها نه تنها هرگز از مد نمی‌افتند بلکه هر ساله فرم و طرح های جدیدی از آن به بازار عرضه می‌شود. در طول تاریخ افراد سرشناس زیادی از این پوشش استفاده کرده اند. این روز ها نیز روسری های ترند ملکه الیزابت که بیشتر از برند هرمس است بر سر زبان ها افتاده است. در ادامه مطلب با تیم محنوای نیازکو همراه باشید تا به جزییات روسری  ترند ۲۰۲۲ ملکه بپردازیم.

 

ملکه الیزابت

 

الیزابت دوم ملکه کنونی بریتانیا علاقه خاصی به روسری ها و مینی اسکارف ها از همان ابتدای جوانی خود داشته است. ملکه الیزابت در مجالس رسمی و غیر رسمی از روسری ها در استایل خود استفاده کرده است. روسری های شیک و ترند ملکه بر استایل رسمی و شیک وی جلوه خاصی را بخشیده است.

برند فرانسوی هرمس که یک برند معروف در حوزه مد دنیا است هر ساله برای هر فصل کلکسیون جدیدی از روسری ها را رونمایی می‌کند. این روسری ها مورد استقبال ملکه نیز واقع شده اند. این روسری ها جز ترند ۲۰۲۲ هستند و حتی آقایان معروف نیز از این مینی اسکارف های زیبا در استایل خودشان بهره برده اند. در زیر چند نمونه از این روسری ها را به شما نمایش خواهیم داد:

 

روسری ترند

 

ترند 2022

 

ترند 2022

 

روسری های ترند

برند هرمس