عملکرد دکتر مارتنز در بازار سهام

عملکرد دکتر مارتنز در بازار سهام

عملکرد دکتر مارتنز در بازار سهام لندن مورد بحث قرار گرفت. توجه کارمندان ناظر بازار سهام، به روند رشد و عملکرد دکتر ‌مارتنز در بازار سهام به خصوص در دوران اپیدمی کرونا جلب شده است. با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید.

برند دکتر ‌مارتنز

دکتر مارتنز (به انگلیسیDr.Martens) همچنین معروف به Doc Martens ،Docs یا DMs، یک برند کفش و لباس بریتانیایی است. دفتر مرکزی این برند در ولاستون کشور انگلستان قرار دارد. در حالیکه بیشتر معروفیت آن به خاطر کفش است، لوازم جانبی دیگری را مانند محصولات مراقبت از کفش، لباس و کیف نیز تولید می کند.

این شرکت سالانه  حدود 11 میلیون جفت کفش را در بیش از 60 کشور به فروش می رساند.

عملکرد دکتر مارتنز در بازار سهام 1

 

تاریخچه پیدایش

کلاوس مارتنز (Klaus Märtens) پزشک ارتش آلمان در طول جنگ جهانی دوم بود.

در سال 1945، هنگام اسکی در کوه های آلپ باواریا از ناحیه مچ پا آسیب دید. او به دلیل ناراحت کننده بودن چکمه ها برای قسمت آسیب دیده پایش، تصمیم به ایجاد تغییراتی در چکمه هایش گرفت. این تغییرات شامل اضافه کردن کف های چرمی نرم و زیره های روکش دار و ساخته شده از لاستیک، بود.

دکتر مارتنز در ابتدا در فروش کفش های خود موفقیت چندانی کسب نکرد. در سال 1947 وی بعد از دیدار با هربرت فانک، دوست قدیمی دوران دانشگاهش، و علاقه فانک به چکمه های جدید مارتنز، کارخانه ای را در مونیخ افتتاح کردند. چکمه های تولیدی آن ها در میان افرادی مانند پستچی‌ها، افسران پلیس و کارگران کارخانه ها محبوبیت زیادی داشتند. برند دکتر‌ مارتنز همیشه در تلاش است تا بازار گسترده تری ،به ویژه جوانان را به خود جلب کند. به همین دلیل کفش های راحت‌تر و مدل های جوان پسندانه تری را تولید می کند.

بحران کرونا و برند دکتر‌ مارتنز

برند دکتر ‌مارتنز از ماه سپتامبر به بزرگترین عرضه کننده داخلی در انگلستان تبدیل شد.

برند دکتر ‌مارتنز در بازار سهام لندن در روزهای اخیر نظرات مثبت کارشناسان این بازار را به همراه داشته است. علی رغم اینکه بحران کرونا ضررهای زیادی را به بازار وارد کرده است، درآمد این برند در طی شش ماه منتهی به 30 سپتامبر، %18 افزایش داشته و به 318.2 میلیون پوند رسیده است. افزایش خریدهای اینترنتی و استفاده از روش تجارت الکترونیکی، کمک شایانی به این امر کرده است. با وجود گسترش فروشگاه های دکتر ‌مارتنز، این برند هنوز از حضور و نفوذ در بازارهای در حال ظهور، به خصوص در چین، برخوردار نیست. با این حال هنوز جای رشد تجاری وجود دارد و این برند می تواند با تقویت وب سایت خود و فعالیت در رسانه های مجازی به نتایج بهتری دست یابد.

منبع: فوت ور نیوز،نیازکو

کفش طبی زنانه

کفش طبی زنانه و نکات استفاده از آن!

کفش های طبی در سالهی اخیر در فروشگاه های معتبر با فروش بالایی مواجه شده اند. انها به لحاظ استاندارد بودن اهمیت دارند و مردم نیز بخاطر علاقه به پوشیدن کالای استاندارد آنها را خریداری میکنند. البته هنگام خرید کفش … Readmore

0 comments
انواع کفش ورزشی

اشنایی با طبقه بندی و انواع کفش ورزشی

برخلاف تصور اغلب افراد، کفش ورزشی طبقه بندی های گوناگونی داشته و نمیتوان با یک جفت کفش ورزشی هر ورزشی را انجام داد. علاوه بر نوع رشته ورزشی، کفش ورزشی بر اساس فعالیت، شکل و استقامت آن نیز انواع متفاوتی … Readmore

0 comments
خرید کفش مناسب سالمندان

راهنمای خرید کفش مناسب سالمندان

ناتوانی یا کم‌توانی سالمندان و افراد پا به سن گذشته در راه رفتن و حرکت کردن، شرایط خاصی را برای آن‌ها به وجود می‌آورد به طوری که امکان خرید هر نوع کفش برای آن‌ها میسر نیست. کفش مناسب سالمندان باید … Readmore

0 comments