جدیدترین موزه فشن و مد در اکتبر 2018 راه اندازی می شود!

نمایشگاه مد و فشن

جدیدترین موزه فشن و مد در اکتبر 2018 راه اندازی می شود!

پایگاه Fashion for Good جزییات موزه مد و فشن جدید و تکنولوژی محور خود را منتشر کرد. این موزه مد و فشن برای ارائه نوآوری های مدرن و جدید در صنعت مد و فشن برپا می شود. خبر به مناسبت روز نوآوری و ابتکار در ماه ژوئن اعلام شد؛ این اولین سالی بود که روزی به این نام انتخاب و جشن گرفته شد. همچنین این موزه جدید اولین موزه مد و فشن در نوع خود می باشد که در ۵ اکتبر ۲۰۱۸ افتتاح شده و در معرض دید عموم و اهالی صنعت قرار خواهد گرفت. در ادامه با توضیحات شرکت Fashion for Good در این باره که توسط تیم تولید محتوای وبسایت نیازکو گردآوری شده است، همراه باشید.

توضیح Fashion for Good درمورد موزه مد و فشن

“موزه فشن قصد دارد کاری کند که بازدیدکننده با قلب و ذهنش داستانی که پشت این لباسها وجود دارد را عمیقاً درک کند. همچنین می خواهد به آنها بیاموزد که چگونه میتوانند اقدام کنند و بر صنعت و سطوح بین‌المللی تأثیر بگذارند. بازدیدکننده از طریق سفری متفاوت و شخصی سازی شده، با تاریخ مد و فشن واقعی آشنا خواهد شد. همچنین با محصولات ماندگار و پرطرفدار و نوآوری های جدید آینده فشن آشنا میشود”.

موزه مد و فشن

موزه مد و فشن اولین ابتکار جهانی در نوع خود

گفتنی است که در حال حاضر، به اندازه کافی نوآوری در زمینه مُد در این موزه جهت تکمیل کلکسیون آن وجود دارد. طبق گفته Fashion for Good در موزه مد و فشن بیش از ۵۰ نوع نوآوری (که در زمان خود تحول آفریدند) برای بازدیدکنندگان از طریق یک سری جشن ها و فعالیت های تعاملی نشان داده خواهد شد.
بخش های دیگر نیز در موزه مد و فشن 2018 وجود دارند. یک سفر کوتاه دیجیتالی در رابطه با مد و فشن واقعی طراحی شده است که در آن کاربران می توانند تغییراتی در  فشن ایجاد کنند. در نهایت، کاربران می توانند پکیج های شخصی سازی شده و دیجیتال خود را به خانه ببرند. داخل این پکیج ها برنامه فشن وجود دارد که شامل راهنمایی ها و نکات الهام بخش است؛ البته روش های پیاده سازی این نکات در زندگی نیز توضیح داده شده است.

مد و فشن

همچنین در موزه مد و فشن کانسپت ها و ایده هایی ارائه خواهد شد که سعی دارد مرزهای فشن خوب و واقعی را از طریق خرید خوب و واقعی تغییر دهد. همچنین کلکسیونی با تِم الهام بخش طراحی شده است که هر سه ماه یکبار تغییر می کند. اولین کلکسیون با این تِم است: “تفکری دوباره درمورد نقش آب در مد و فشن” ارائه شد. همچنین در کنار آن بخش هایی نوآورانه از آدیداس x Parley، Kings of Indigo و موارد مشابه نمایش خواهد داد.

کلکسیون مد و فشن

در این مکانها بازدیدکنندگان می توانند در فعالیت های تعاملی شرکت کرده و خلاقیت خود را به کار بیندازند. همچنین در موزه مد و فشن برای اولین بار در جهان ابزاری برای توسعه محصولات با روش طراحی C2C ساخته شده است. در این موزه بازدیدکنندگان قادر خواهند بود تحت لیسانس طراحی C2C برای خود تی شرت های طلایی طراحی کرده و آنها را به تعداد چاپ کنند.
Fashion for Good افزود: “با ارائه تکنولوژی طراحی دیجیتال، یک فضای سازنده و همه جانبه برای طیف گسترده ای از تجارب گوناگون ایجاد می شود. همچنین بازدیدکنندگان می توانند در غرفه Good GIF ژستی برای عکس خود بگیرند و سپس آن را به سیستمی که عکس را به عکسی برجسته تبدیل می کند، ارسال کنند”.
موزه جدید در ساختمان مرکز Fashion for Good واقع در قلب آمستردام 102 قرار دارد و هر هفت روز هفته باز خواهد بود. نتیجه گیری Fashion for Good این گونه است:

نمایشگاه موزه مد و فشن

“ما معتقدیم که تغییر در صنعت مد زمانی امکان پذیر خواهد بود که هم صنعت و هم مصرف کنندگان تغییر کنند. به همین خاطر در این موزه هر دو طرف این صنعت حضور دارند. در واقع در این موزه نگاهی به نوآوری های این صنعت در بخش زنجیره تأمین شده است؛ از طرفی سعی شده است در بازدیدکنندگان نگاهی جدید به مد و فشن ایجاد شود. همچنین فضایی برای انجام فعالیت های فیزیکی و ملموس مرتبط با این صنعت برای بازدیدکننده ایجاد شده است”.

محصولات مراقبت از مو نیازکو فروش

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها