همکاری جردن و باشگاه پاری سن ژرمن برای تولید لباس ورزشی

همکاری برند جردن با تیم فوتبال پاری سن ژرمن

همکاری جردن و باشگاه پاری سن ژرمن برای تولید لباس ورزشی

محبوبیت برند جردن طی چند سال گذشته در میان مردم پاریس رو به افزایش بوده است. در سال 2016  فروشگاهی برای محصولات جردن در پاریس افتتاح شد. در سال بعد نیز این برند اعلام کرد که با فدراسیون بسکتبال فرانسه همکاری می‌کند. حال جردن برای نخستین بار قصد دارد برای یک باشگاه فوتبال لباس ورزشی طراحی و تولید کند. و این اتفاق در قالب همکاری برند جردن با تیم فوتبال پاری سن ژرمن صورت خواهد پذیرفت. در ادامه با تیم وبلاگ نیازکو همراه باشید تا جزئیات این خبر را به اتفاق مرور کنیم.

موارد فوق‌الذکر همه نشان دهنده رابطه‌ای عمیق و خودجوش است که میان مردم فرانسه و برند جردن شکل گرفته است. این ارتباط از زمان اولین بازدید مایکل جردن از شهر پاریس و در سال 1985 آغاز شد و طی دهه‌های گذشته نیز حفظ شده است. همچنین با حمایت مداوم این برند از مسابقات جهانی قهرمانی بسکتبال خیابانی، این ارتباط پررنگ‌تر از گذشته شده است.

تیم فوتبال پاری سن ژرمن

نظر مایکل جردن و رئیس باشگاه پاری سن ژرمن درباره همکاری این دو مجموعه چیست؟

مایکل جردن دربار همکاری برند جردن با باشگاه پاری‌ سن‌ ژرمن چنین گفته است:

برند جردن و باشگاه پاری‌ سن‌ ژرمن سهم مناسبی از ورزش و مُد را باهم تقسیم کرده‌اند؛ بنابراین همکاری جردن با این باشگاه همکاری خوب و مناسبی خواهد بود.

 

رئیس باشگاه پاری‌ سن‌ ژرمن نیز در تأیید صحبت‌های مایکل جردن چنین گفته است:

همکاری برند جردن با پاری‌ سن‌ ژرمن نشان دهنده تمایل زیاد هر دو برند به ترکیب استایل، عملکرد و نوآوری است. ما ارزش‌های زیادی را با برند جردن به اشتراک خواهیم گذاشت. این برند در سراسر جهان برای میراث ورزشی که به جا گذاشته، معروف است و همچنین به خاطر طرح‌های عالی خود شناخته شده است. ما معتقدیم که چنین مشارکتی موجب شگفتی طرفداران ما خواهد شد. همچنین، این همکاری به ما کمک می‌کند تا مخاطبان جدیدی را جذب کنیم و محبوبیت بیشتری در سطح جهان کسب کنیم. به علاوه، نباید ساده از این مسئله رد شد که مردم پاریس علاقه زیادی به برند جردن دارند.

همکاری برند جردن با تیم فوتبال پاری سن ژرمن

ماحصل همکاری برند جردن و باشگاه پاری سن ژرمن

در نتیجه همکاری برند جردن و باشگاه پاری‌ سن‌ ژرمن، مجموعه کفش و لباس‌هایی طراحی شده است که طراحی این پکیج‌ها غالبا سیاه و سفید است. همچنین در لباس‌های این مجموعه چند خط قرمز رنگ به شکلی کاملا استراتژیک مورد استفاده قرار گرفته است. در واقع رنگ قرمز یکی دیگر از رنگ‌های اصلی برند جردن و رنگ اول در پکیج لباس‌های پاری‌ سن‌ ژرمن است. علاوه بر این، بر روی هر محصول، ترکیبی منحصر به فرد از لوگوی نمادین دو برند چاپ شده است. این لوگو متشکل از نماد ایر جردن (اشاره به مایکل جردن و پرش‌های استثنایی این بازیکن) در داخل لوگوی پاری ‌سن ‌ژرمن می‌باشد. مجموعه لباس‌های تولیدی برند جردن و پاری‌ سن‌ ژرمن مدتی است که وارد بازار شده است.

منبع: وب‌سایت نایک نیوز

کفش طبی زنانه

کفش طبی زنانه و نکات استفاده از آن!

کفش های طبی در سالهی اخیر در فروشگاه های معتبر با فروش بالایی مواجه شده اند. انها به لحاظ استاندارد بودن اهمیت دارند و مردم نیز بخاطر علاقه به پوشیدن کالای استاندارد آنها را خریداری میکنند. البته هنگام خرید کفش … ادامه مطلب

0 comments
ـاریخچه برند ریباک

ریبوک و تاریخچه پر فراز آن!

ریبوک یا ریباک (Reebok)  تولید کننده ای انگلیسی است که توسط جوزف ویلیام فوستر در سال 1890 در انگلستان تاسیس شد. برند ریبوک تا قبل از 1958 به نام فوستر شناخته می‌شد تا این که در این سال نوادگان فوستر … ادامه مطلب

0 comments
طراحی جدید کفش های نایک کریستین رنالدو در یوونتوس

کفش های نایک جدید کریستین رنالدو در یوونتوس

ستاره های فوتبال، نه تنها الهام بخش حرفه و ورزش خود بلکه الهام بخش مدل و نوع پوشاک مصرفی خود در جامعه هستند. در ادامه مطلب با جدیدترین کفش های رونالدو که توسط نایکی اماده شده است با تیم تولید … ادامه مطلب

0 comments
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها