جنجال کفش های بیلی آیلیش

جنجال کفشهای بیلی ایلیش

جنجال کفش های بیلی آیلیش

جنجال کفش های ورزشی بیلی آیلیش مدتی است فضای مجازی را درگیر خود ساخته است. بیلی ایلیش ترانه نویس و خواننده آمریکایی سال ۲۰۰۱ متولد شده است. وی از سال ۲۰۱۵ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و اولین آلبوم او وقتی همه می‌خوابیم، کجا می‌ریم؟ به برترین رتبه‌های بیلبورد ۲۰۰ رسید. وی جوانترین شخصی است که چهار جایزه رده اصلی بهترین هنرمند جدید، ضبط سال، ترانه سال و بهترین آلبوم سال را کسب کرده است. اخیرا کفش های بیلی ایلیش در میان کاربران فضای مجازی خبرساز شده است. در ادامه مطلب با نیازکو همراه باشید.

جنجال کفش های بیلی ایلیش

کفش های بیلی ایلیش

کفش های ورزشی بیلی ایلیش به شدت در اینترنت جنجال به پا کرده است. همه چیز روز شنبه آغاز شد وقتی آیلیش تصمیم گرفت در بخش استوری اینستاگرام خود به سوالات طرفدارانش پاسخ دهد. یکی از وی در مورد اینکه کفشش چه رنگی است سوال کرده بود که با انتشار یک استوری بحث برانگیز از این ترانه سرا و خواننده مشهور همراه بود. بیلی آیلیش ویدیویی از کفش های ورزشی مدل Nike Air More Uptempo خود منتشر کرده و به خاطر اینکه پدرش آن ها را  صورتی و سفید  نامیده بود با او شوخی کرد. ظاهراً آیلیش با موجی از پیام ها مواجه شده بود که با نظر پدرش موافق بودند و این موضوع باعث شد آیلیش در جریان یک سری ویدیو سعی کند ثابت نماید که کفش های ورزشی اش سبز نعنایی و سفید هستند.

با این وجود دعوا بر سر رنگ این کفش های ورزشی همچنان ادامه داشته و به روز بعد نیز کشیده شد. آیلیش روز یکشنبه از مادرش خواست که در این بحث به او کمک کند. مگی بیرد، مادر آیلیش نیز از وی می خواهد که آرامشش را حفظ کند اما آیلیش می گوید: “نه رفیق، هنوز به این موضوع اصرار دارم زیرا تمام اینترنت دارد سر به سر من می گذارد”.

حال چرا؟
به گزارش ای سی آر دیدن رنگ ها به نحوه کارکرد پرده شبکیه چشم مربوط است! سلول های مخروطی شکل در قالب سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ وجود دارند و به رنگ های آبی، سبز و قرمز حساس هستند. شما این کفش ها را به چه رنگی می‌بینید؟