نتیجه دادگاه جانی دپ و امبر هرد

نتیجه دادگاه جانی دپ و امبر هرد

نتیجه دادگاه جانی دپ و امبر هرد

نتیجه دادگاه جانی دپ و امبر هرد اعلام شد! در چند هفته اخیر دادگاه امبر هرد و جانی دپ رسانه هارا به خود مشغول کرده است. جانی دپ و امبر هرد در فیلمبرداری خاطرات روزانه رام در سال ۲۰۱۱ با هم آشنا شدند و در سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند. در سال ۲۰۱۷ آمبر هرد همسرش را به خشونت خانگی محکوم کرد و این زوج از هم طلاق گرفتند. پس از این اتفاقات آقای دپ پس از طلاق و اتهامات همسر سابقش نقش خود را در دزدان دریایی کاراییپ و جانوران شگفت انگیز از دست داده بود. جانی دپ بازیگر ۵۸ ساله اهل امریکا از همسر سابق خود آمبر هرد شکایت کرده و خواستار ۵۰ میلیون دلار غرامت شده بود. در ادامه مطلب با تیم وبلاگ نیازکو همراه باشید تا نتیجه دادگاه جانی دپ و امبر هرد را از ما بخوانبد.

 

دادگاه جانی دپ

 

 

 

آمبر هرد که یک زمانی لقب زیباترین زن دنیا را داشت به نوبه خود درخواست غرامت ۱۰۰ میلیون دلاری کرده بود. ولی این دادگاه بر وفق مراد هرد پیش نرفت و همه چیز بر علیه وی شد.  وی اخیرا در دادگاه اتهام مدفوع کردن روی تخت دپ و قطع کردن انگشت وی را قبول کرده بود و راز خیانت او به همسرش با ایلان ماسک نیز برملا شده بود. روند جلسات دادگاه هم به وضوح روشن کرد که اکثر اتهاماتی که هرد به آقای دپ زده بود دروغی بیش نیست. همچنین یک متخصص روانپزشک در دادگاه شهادت داد که امبر هرد دچار اختلال شخصیتی حاد است!

هیات منصفه دادگاه در ۱ ژوئن پس از شش هفته دادرسی و پخش آن به صورت زنده رای داد که آمبر هرد به دپ تهمت زده و قصد بدنام کردن وی را داشته است. این دادگاه با مجرم شناختن خانم هرد حکم داد که آمبر هرد غرامت ۱۵ میلیونی را به دپ پرداخت کند. بعد این که آمبر هرد به جرم خشونت خانگی محکوم شد کاربران فضای مجازی به شوخی نوشته اند آیا آمبر هرد با دمپایی هم جانی را می‌زد؟

 

 

نظرات (1)

اسرا

مختصر و مفید بود ممنون نیازکو