نرم افزار تعیین سایز پا

نرم افزار تعیین سایز پا

نرم افزار تعیین سایز پا

نرم افزار تعیین سایز پا ،برای خرید آنلاین کفش کمک می کند. این نرم افزار رایگان بوده و برای پیدا کردن اندازه سایز پا به کار می رود. در ادامه برای آشنایی با نرم افزار تعیین سایز پا ،با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید.

خرید آنلاین کفش

خرید آنلاین درسراسر جهان به دلیل شیوع کووید-19، در طی یک سال گذشته بیشتر از دو برابر شده است.

یکی از محصولاتی که بیشتر مردم علاقه زیادی به خرید آن دارند، کفش است. معمولا برای خرید کفش به فروشگاهی می روند و بعد از امتحان چند جفت کفش، کفشی را که از نظر ظاهر و اندازه مناسب باشد خریداری می کنند. ولی با توجه به شرایط کنونی و تعطیلی اغلب فروشگاه ها، مردم خرید آنلاین را ترجیح می دهند.

در حال حاضر بسیاری از خریداران چند جفت کفش را سفارش می دهند و اگر با سایز پای آن ها متناسب نباشد، آن را برای تعویض به فروشگاه برمی گردانند که این کار هزینه اضافی را برای مشتری و فروشگاه به همراه دارد.

دانشگاه تورنتو و نرم افزار Xesto Fit

از سه سال پیش ساخت این نرم افزار به عنوان یک پروژه تحقیقاتی در دانشگاه تورنتو کانادا آغاز شد.

سرانجام نرم افزار Xesto Fit در ماه نوامبر سال 2020 عرضه شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

این برنامه در گوشی های مدل 10، 11 و 12 اپل و با استفاده از دوربین FaceID آن ها ،که توانایی تشخیص عمق تصویر را دارند، قابل استفاده می باشد. نحوه استفاده از این نرم افزار به اینصورت است که خریدار از هر پای خود پنج عکس می گیرد و مدل سه بعدی خود را ایجاد می کند. در داده های این برنامه 150 مارک مختلف کفش وجود دارد که عکس های پاهای افراد را با آن ها مقایسه کرده و اندازه سایز پا را ارائه می دهد.

استفاده از این نرم افزار برای مصرف کنندگان رایگان بوده و فقط شرکتی که آن را در وبسایت خود قرار می دهد، هزینه آن را می پردازد. برنامه Xesto Fit در حال حاضر در سراسر جهان قابل استفاده است و تاکنون حدود 10 هزار نفر آن را امتحان کرده اند تا اندازه صحیح پاهایشان را برای خرید یک جفت کفش راحت و مناسب، بدست آورند.

 

نرم افزار تعیین سایز پا 1

 

نرم افزار تعیین سایز پا 2

 

منبع:سی‌تی‌وی نیوز،نیازکو

کفش ورزشی نایک پگاسوس 37

جدیدترین کفش ورزشی نایک با نام پگاسوس 37 رسما معرفی شد

نایک از زمان معرفی محصولات سری پگاسوس با شعار “Shoe For Every Runner” در سال 1983 اقدام به معرفی تعدادی از محبوب‌ترین محصولات ورزشی و مخصوص دویدن این برند به بازارهای مختلف کرده است. در حال حاضر سری پگاسوس دارای … ادامه مطلب

0 comments
تاریخچه کفش ها در فرهنگ ها و ملل

کفش و تاریخچه فرهنگی ملیتی

کفش و پوشاک از مهم ترین جلوه های فرهنگ هر ملتی است. با نگاهی بر سالیان گذشته و با توجه به لباس ها و تن پوش های رنگارنگ مردم می توان به فرهنگ، شیوه زندگی، مشخصات محل زندگی آنها و… … ادامه مطلب

0 comments
روش های خشک کردن سریع کفش

روش های خشک کردن سریع کفش

کفش ها در هنگام تعرق پا با مشکلات متعددی مواجه میشوند به طوریکه پپوشیدن انها غیر ممکن میگردد. با راحتترین و سریعترین روشهای خشک کردن کفش های خیس اشنا شوید. شستن و تمیز کردن کفش‌ها بسیار سخت است اما خشک … ادامه مطلب

0 comments
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها