نرم افزار تعیین سایز پا

نرم افزار تعیین سایز پا

نرم افزار تعیین سایز پا

نرم افزار تعیین سایز پا ،برای خرید آنلاین کفش کمک می کند. این نرم افزار رایگان بوده و برای پیدا کردن اندازه سایز پا به کار می رود. در ادامه برای آشنایی با نرم افزار تعیین سایز پا ،با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید.

خرید آنلاین کفش

خرید آنلاین درسراسر جهان به دلیل شیوع کووید-19، در طی یک سال گذشته بیشتر از دو برابر شده است.

یکی از محصولاتی که بیشتر مردم علاقه زیادی به خرید آن دارند، کفش است. معمولا برای خرید کفش به فروشگاهی می روند و بعد از امتحان چند جفت کفش، کفشی را که از نظر ظاهر و اندازه مناسب باشد خریداری می کنند. ولی با توجه به شرایط کنونی و تعطیلی اغلب فروشگاه ها، مردم خرید آنلاین را ترجیح می دهند.

در حال حاضر بسیاری از خریداران چند جفت کفش را سفارش می دهند و اگر با سایز پای آن ها متناسب نباشد، آن را برای تعویض به فروشگاه برمی گردانند که این کار هزینه اضافی را برای مشتری و فروشگاه به همراه دارد.

دانشگاه تورنتو و نرم افزار Xesto Fit

از سه سال پیش ساخت این نرم افزار به عنوان یک پروژه تحقیقاتی در دانشگاه تورنتو کانادا آغاز شد.

سرانجام نرم افزار Xesto Fit در ماه نوامبر سال 2020 عرضه شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

این برنامه در گوشی های مدل 10، 11 و 12 اپل و با استفاده از دوربین FaceID آن ها ،که توانایی تشخیص عمق تصویر را دارند، قابل استفاده می باشد. نحوه استفاده از این نرم افزار به اینصورت است که خریدار از هر پای خود پنج عکس می گیرد و مدل سه بعدی خود را ایجاد می کند. در داده های این برنامه 150 مارک مختلف کفش وجود دارد که عکس های پاهای افراد را با آن ها مقایسه کرده و اندازه سایز پا را ارائه می دهد.

استفاده از این نرم افزار برای مصرف کنندگان رایگان بوده و فقط شرکتی که آن را در وبسایت خود قرار می دهد، هزینه آن را می پردازد. برنامه Xesto Fit در حال حاضر در سراسر جهان قابل استفاده است و تاکنون حدود 10 هزار نفر آن را امتحان کرده اند تا اندازه صحیح پاهایشان را برای خرید یک جفت کفش راحت و مناسب، بدست آورند.

 

نرم افزار تعیین سایز پا 1

 

نرم افزار تعیین سایز پا 2

 

منبع:سی‌تی‌وی نیوز،نیازکو

معرفی کفش نایک جدید 2019

معرفی کفش‌های 2019 نایک در سال نو چینی

شرکت نایک قرار است عرضه محدود از کفش‌های 2019 خود را با طراحی الهام‌ گرفته از المان‌های شرق دور به مناسبت سال نو چینی در ماه ژانویه عرضه نماید. این نمونه‌های محدود که بر اساس برند “Air Jordan” توسعه داده … Readmore

0 comments
خرید کفش آل بردز

شرکت آل بردز از درخت اکالیپتوس در کفش‌های جدیدش استفاده می‌کند

شرکت نیوزلندی – آمریکایی آل بردز (Allbirds) تصمیم دارد که کفش جدیدی را به بازار عرضه کند. آل بردز نه تنها ظاهر محصول جدیدش را دستخوش تغییر کرده است، بلکه همچنین از یک ماده جدید و منحصر به فرد برای … Readmore

0 comments

نخستین خط تولید کفش ورزشی با چرم مصنوعی در جهان

استلا مک کارتنی در میان طراحان فشن، معروف به این است که شدیداً مدافع محیط زیست است. او از استفاده از هرگونه خز یا چرم در طراحی لباس‌های خود خودداری می‌کند و در تلاش برای ایجاد برندی ثابت قدم در … Readmore

0 comments