9 کفش برتر مخصوص دویدن

9 کفش برتر مخصوص دویدن

9 کفش برتر مخصوص دویدن

9 کفش برتر مخصوص دویدن با توجه به رضایت مردم و میزان فروش انتخاب شده اند. کفش مخصوص دویدن یک وسیله اصلی در کمد لباس بسیاری از افراد است. پوشیدن کفش دویدن مناسب عملکرد فرد را بهبود و احتمال آسیب دیدگی را کاهش می دهد. با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید.

پر فروش ترین کفش های مخصوص دویدن

Nike Zoom Rival D 10

این کفش مردانه-زنانه بوده و در 3 ترکیب رنگ وجود دارد. نایک فناوری های مختلفی را از جمله بالشتک میان لایه Phylon و صفحه مخصوص Pebax در کفش گنجانده است. این ویژگی ها امکان گردش هوا، سبک و راحت بودن کفش را فراهم می کنند. همچنین پنج سنبله دارد که قابل جابجا شدن هستند و به فرد اجازه می دهد تا سطح کشش را به صورت دلخواه تنظیم کند.

 

9 کفش برتر مخصوص دویدن 1

 

Brooks Mach 19 Spikeless

کفش زنانه  Brooks Mach 19 Spikeless،مخصوص پیست و دویدن است. این کفش در دو الگوی رنگی تولید شده و دارای یک صفحه سنبله فوقانی و لاستیکی فوق العاده سبک مخی باشد.

 

9 کفش برتر مخصوص دویدن 2

 

Saucony Peregrine 10

یک کفش مخصوص دویدن مناسب برای دویدن روی خاک و سنگ است. این کفش با زیره مخصوص PWRTRAC  تولید شده که امکان دویدن را در هر زمینی برای افراد فراهم می کند. همچنین دارای یک صفحه سنگی است که به محافظت در برابر صدمات سنگ های تیز کمک می کند.

 

9 کفش برتر مخصوص دویدن 3

On Running Cloudflow

این کفش بسیار سبک است و دارای 5 طرح رنگی مختلف می باشد. برای ساخت آن از مایع فوق کف هلیون استفاده شده که باعث سبکی و راحتی آن می شود. این کفش گزینه مناسبی برای استفاده روی آسفالت است.

 

9 کفش برتر مخصوص دویدن 4

 

inov-8 RocLite 275

یک کفش مخصوص پیاده روی تقویت شده با گرافن است که پا را از خطر محافظت می کند. همچنین دارای درپوش پنجه لاستیکی و زیره لاستیکی قابل جمع شدن است که کشش مناسبی را در سطوح مختلف ایجاد می کند.

 

9 کفش برتر مخصوص دویدن 5

 

Adizero Adios 5 Shoes

آدیداس اظهار داشت که آنها Adizero Adios 5 را برای سرعت تولید کرده اند. این کفش سبک است و دارای گردش هوا در کفش می باشد . همچنین از بالشتک Adidas ’Lightstrike و Boost استفاده شده است که به فرد انرژی و حس سرزنده بودن را منتقل می کند.

 

9 کفش برتر مخصوص دویدن 6

 

Brooks Levitate 2

کفش مخصوص دویدن Brooks Levitate 2 از فناوری میانی زیره DNA AMP این برند برخوردار است.

این ویژگی به جدا شدن سریع و آسان پا از زمین هنگام حرکت، کمک زیادی می کند.

 

9 کفش برتر مخصوص دویدن 7

 

ASICS DYNABLAST

این کفش مخصوص دویدن راحت است و دارای یک قسمت سبک وزن و گردش هوا برای خنک نگه داشتن پا و ایجاد پشتیبانی می باشد. ASICS بر بالشتک سازی مواد FLYTEFOAM خود تأکید دارد که به فرود نرم هنگام دویدن کمک می کند.

این کفش شامل مواد بازیافتی و فرآیندهای تولید است که انتشار کربن و مصرف آب را کاهش می دهد.

 

9 کفش برتر مخصوص دویدن 8

 

Hoka ONE ONE Challenger ATR 6

کفش Challenger ATR 6 از هوکا یک کفش هیبریدی مناسب برای مسیرهای پیاده روی و جاده است.

این کفش دارای میانه ضخیم تری است اما همچنان برای دویدن در جاده به اندازه کافی سبک می باشد. همچنین دارای بالشتک متوسط ​​با دو لایه مش برای خنک نگه داشتن پا هنگام هر فعالیتی است.

 

9 کفش برتر مخصوص دویدن 9

 

منبع:مدیکال نیوز،نیازکو

کفش تبریز

آشنایی با کفش تبریز

کفش و چرم تبریز در ایران از پیشینیه‌ای غنی و آوازه‌ای بلند برخوردار است، در حال حاضر تولیدکنندگان بنامی در شهر تبریز اقدام به تولید کفش‌های تمام چرم می‌کنند که نام و آوازه‌ای جهانی برای خود و تبریز به ارمغان … ادامه مطلب

0 comments
کفش، جوراب و لباس، روشهای ست نمودن

ست کفش جوراب و استایل های شناخته شده!

کفشها و تناسب رنگی آنان با جورابهاییکه استفاده میکنیم عموما مورد توجه قرار نمیگیرد و این یکی از نقاط ضعف پوششی است که ممکن است باعث ایجاد شدن تصویری منفی در ذهن دیگران شود. این مساله در زیبایی و شیک … ادامه مطلب

0 comments
کفش ورزشی مناسب

کفش ورزشی مناسب چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

استفاده از کفش ورزشی مناسب در اکثر رشته‌های ورزشی بسیار حائز اهمیت است. یک کفش اسپرت خوب می‌تواند روی تمرینات ورزشکار اثرات بسیار مثبت یا بسیار منفی داشته باشد. در ادامه به توضیح نکاتی درمورد انتخاب کفش ورزشی مناسب می‌پردازیم. … ادامه مطلب

0 comments
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها