کفش های بازیکنان در جام یورو ۲۰۲۴

جام یورو 2024

کفش های بازیکنان در جام یورو ۲۰۲۴

در طول یورو ۲۰۲۴، فوتبالیست ها آخرین مدل‌های کفش‌های فوتبال و رنگ‌های جدید را می‌پوشید. در اینجا می‌توانید مجموعه عظیمی از کفش‌ های بازیکنان در جام یورو ۲۰۲۴ را کشف کنید که شامل کفش‌های فوتبال آدیداس، نایک و دیگر برندهای بزرگ است. در این مقاله به بررسی کفش های نایک، آدیداس و پوما در بزرگترین جشنواره فوتبال تابستان امسال خواهیم پرداخت.

کفش‌های فوتبال محبوب یورو ۲۰۲۴

امسال، برخی از کفش‌ های بازیکنان در جام یورو ۲۰۲۴ شامل  Nike Zoom Mercurial Vapor 15، Nike Tiempo Legend 10، Adidas Predator، Adidas Copa Pure 2  و Nike Mercurial Superfly 9 بودند.

مدل‌های کفش‌ نایک از جمله  NIKE ZOOM MERCURIAL VAPOR 15، NIKE TIEMPO LEGEND 10 ، NIKE   MERCURIAL SUPERFLY 9 ELITE طراحی شده توسط برند نایک، ترجیحی برای بازیکنان فوتبال یورو ۲۰۲۴ بود. در برخی از این کفش‌ها، مدل‌های میخی نایک به دلیل طراحی فوق‌العاده سبک مورد توجه قرار گرفته‌اند. چند نمونه از ویژگی‌های این کفش‌ها می‌توان به کفی نرم و راحتی، انعطاف پذیری در حرکات، پرش سریع، ضد ضربه و موارد دیگر اشاره کرد. رویه بیرونی Flyknit و مواد Vaporposite باعث افزایش عملکرد ورزشکار در حداکثر سرعت می‌شود.

همچنین مدل‌های کفش‌های آدیداس نیز محبوب‌ترین کفش‌های ورزشی برای بازیکنان فوتبال بود. از جمله ویژگی کفش‌های برند آدیداس علاوه بر راحتی دوام بسیار خوبی نیز دارند. برند آدیداس با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در محصولات خود توانسته کفش‌هایی تولید کند که از وارد شدن هرگونه ضربه به پا جلوگیری ‌کند در‌ واقع می‌توان گفت ضربه‌ها را خنثی می‌کند.

NIKE ZOOM MERCURIAL VAPOR 15

این کفش ها توسط کریستیانو رونالدو، دومینیک شوبوشلای، لوکا مودریچ و نیکو ویلیامز پوشیده شد. کفش‌های فوتبال Nike Zoom Mercurial Vapor 15  به دقت طراحی شده برای پرش‌ها و دویدن‌های سریع، جای تعجب نیست که یکی از محبوب‌ترین کفش‌ها در سراسر اروپا باشد.

خرید انواع کفش نایک

NIKE TIEMPO LEGEND 10

بهترین گل زن و یکی از بازیکنان غالب در جام یورو، جمال موسیالا کفش‌های Nike Tiempo Legend 10 را پوشید. همراه با او، ویرجیل فن دایک نیز از آن‌ها استفاده می‌کند. این کفش چندمنظوره است و احساس راحتی و ثبات بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. Tiempo  ادعا می‌کند که چه کسی بهتر از موسیالا و فن دایک برای اعتماد؟

بهترین کفش برند نایک

ADIDAS PREDATOR

کفش‌های فوتبال Adidas Predator سلاح نهایی برای بازیکنان فنی هستند. ارائه کنترل و دقت، این کفش‌ها جود بلینگام را در طول برد ۴-۲ مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان حمایت کردند و همچنان در جام یورو امسال نیز این کار را انجام می‌دهند، همچنین ایلکای گوندوغان هم این کفش ها پوشید.

کفش مخصوص فوتبال آدیداس

ADIDAS COPA PURE 2

کفش‌های فوتبال Adidas Copa Pure 2 توسط ستارگان اسپانیایی فابین رویز و برناردو سیلوا پوشیده ‌شد. این کفش‌ها کنترل و ثبات بازیکن را تضمین می‌کنند.

خرید انواع کفش آدیداس

NIKE MERCURIAL SUPERFLY 9 ELITE

کفش‌های فوتبال Nike Mercurial Superfly 9 توسط امباپه پوشیده شد، این کفش‌ها دارای پشتیبانی از مچ پا در هر ضربه هستند. این کفش‌ها انرژی انفجاری و بازگشت فنری را ارائه می‌دهند.

کفش بازیکنان فوتبال یورو 2024

نتیجه‌گیری:

برند آدیداس و نایک در یورو ۲۰۲۴ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها توانستند محصولات تخصصی ورزشی را با طرحی مدرن و شیک تولید کنند همچنین برند آدیداس برای ورزش‌های مختلف، کفش طراحی کرده است که شامل کفش مخصوص دوندگی، کفش مخصوص فوتبال، کفش مخصوص والیبال، کفش مخصوص بسکتبال، تنیس که شما می‌توانید از بین انواع مختلف آن، طبق رشته ورزشی خود انتخاب کنید. مدل‌های کفش نایک نیز با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، طراحی‌های جدید، عملکرد و استحکام، همواره در تلاش است تا محصولاتی را به بازار عرضه کند که نیازهای ورزشکاران و مشتریان را برطرف کند.

نظر خود را بنویسید