ماجرای کفش‌های سایز بزرگ مارکل مگان

ماجرای کفش‌های سایز بزرگ مارکل مگان

ماجرای کفش‌های سایز بزرگ مارکل مگان

ماجرای کفش‌های سایز بزرگ مارکل مگان به موضوعی عجیب و جالب برای بنگاه‌های سخن‌پراکنی سلبریتی‌ها تبدیل شده است. چرا مارکل مگان همیشه کفشی که برای پایش بسیار بزرگتر است برای پوشیدن انتخاب می کند؟ مارکل مگان به استایل شیک و لباس‌های رشک برانگیزش معروف است. در یکی از گشت و گذارهایش در اماکن عمومی، سوالاتی درباره انتخاب کفش این خانم بازیگر ایجاد شد. مگان مارکل ملقب به دوکس ساسکس در اولین حضورش در مراسم رویال اسکات پیراهن سفید مارک ژیوانشی و کفش چرم پاشنه بلند پوشیده بود. چیزی که در تیپ او به چشم می‌خورد، کفشی بود که برای پاهایش بزرگتر به نظر می‌آمد.

با این حال طبق اظهارات هریت دیوی، کارشناس حوزه مد و فشن، مسئله‌ای که در نگاه اول گاف تلقی می‌شود در اصل یک تصمیم اختیاری و  آگاهانه است. چرا که دلیل او برای انتخابش راحتی کفش است. دیوی می‌گوید، «سلبریتی‌ها هنگام حضور بر روی فرش قرمز و یا هنگام شرکت در یک رخداد خاص در اغلب موارد کفشی را که یک و یا حتی دو سایز بزرگتر از پایشان است، خریداری می‌کنند. دیوی با تایید این که ممکن است راه رفتن با این کفش  سخت باشد، این را هم گفت که: یکی از ترفندهای تجاری استفاده از یک پد برای پر کردن فاصله اضافی بین پا و کفش است. زمانی هم که پایتان کمی در داخل کفش راحت‌تر است، آن پد را بردارید.

چرا سلبریتی‌ها در مراسم‌ها از کفش سایز بزرگ استفاده می‌کنند؟

تنها علتی که به ذهن ما می‌رسد این است که برای جلوگیری از ایجاد تاول این کار را می‌کنند. دیوی در گفتگویی با روزنامه سان گفت: پا زمانی که مدت زمان طولانی در حالت ایستاده قرار می‌گیرد، متورم می‌شود. وقتی پاها متورم شدند، کفش پا را خواهد زد و در نتیجه تاول ایجاد خواهد شد. با در نظر گرفتن تمامی این موارد، تنهاترین و بهترین راه حل کفشی است که از سایز خود پا بسیار بزرگتر است.

کانالی در یوتیوب با عنوان «برایت ساید» مطلبی را منتشر کرد. طبق این مطلب با پوشیدن کفش مناسب از ایجاد تاول و بیماری‌های مزمن پا مثل پینه جلوگیری کنید. کفش مناسب کفشی است که فضای داخل آن بیش از حد معمول است و طبیعتا فشاری به پا وارد نمی‌کند. به عبارت بهتر، فضای بین انگشتان پا و نوک کفش باید به حدی باشد که بتوان با انگشتان پا پیانو زد. به نظر می‌رسد این خانم بازیگر بار اولش نبوده که کفشی بزرگتر از سایز پایش پوشیده است، چرا که او به خوبی می‌داند چه زمانی باید از این ترفند استایل استفاده کند.

کفش پاشنه بلند

در مراسم نامزدی مگان و شاهزاده هری که ماه نوامبر برگزار شد، کفش پاشنه‌داری که خانم بازیگر پوشیده بود باز هم بزرگتر از حد متعارف بود. این امر باعث شد تا ماجرای کفش‌های سایز بزرگ مارکل مگان مجددا در مرکز توجه‌ها قرار گیرد. مارکل مگان با انتخاب کفشی که قدری بزرگتر از سایز پا است بدون اینکه نگران پادردش شود در مراسم‌های نامزدی سلطنتی با آسودگی خیال حضور پیدا می‌کند.

منبع: وبسایت ایندیپندنت

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها