محبوب ترین برندهای کفش دنیا

محبوب ترین برندهای کفش دنیا

محبوب ترین برندهای کفش دنیا

محبوب ترین برندهای کفش دنیا می توانند در کسری از ثانیه توجه ما را برای خرید جلب کنند. این موضوع در واقع قدرت این برندها را نشان می دهد. محبوب ترین برندهای کفش دنیا از کیفیت تولید بالایی برخوردار هستند و گاهی اوقات حتی می توان آن ها را پکیج کاملی از فاکتورهای اساسی دانست. زمانی که برای خرید کفش برند به یک فروشگاه کفش مراجعه می کنید، مطمئنا فاکتورهای زیادی در ذهن شما شروع به چشمک زدن می کنند که نشان از اهمیت آنها دارد. این فاکتورها عبارتند از زیبایی کفش، اصالت کفش، دوام و ماندگاری کفش و راحت بودن و قیمت آن.

اما گاهی اوقات برند کفش همه ی آن چیزی است که ما هنگام خرید به آن دقت می کنیم. محبوب ترین برندهای کفش دنیا می توانند در کسری از ثانیه توجه ما را برای خرید جلب کنند. این موضوع در واقع قدرت این برندها را نشان می دهد. محبوب ترین برندهای کفش دنیا از کیفیت تولید بالایی برخوردار هستند و گاهی اوقات حتی می توان آن ها را پکیج کاملی از فاکتورهای ذکر شده دانست. در ادامه قصد داریم تعدادی از این برندها را بررسی کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

کفش نایک

تعدادی از محبوب ترین برندهای کفش دنیا

  • کفش نایک

وقتی صحبت از محبوب ترین برندهای کفش دنیا به میان می آید، شاید نام نایک اولین نامی باشد که به ذهن ما خطور می کند. برند نایک برندی نیست که دیروز شکل گرفته باشد و امروز محبوب شده باشد. این برند آمریکایی بیش از شصت سال سابقه موفقیت آمیز در حوزه ی تولید کفش دارد. برند نایک به طور عمده مورد علاقه ی ورزشکاران و ورزش دوستان می باشد. آن هم به دلیل ساختار استانداردی که دارا می باشد. حقیقت این است که محبوب ترین برندهای کفش دنیا از جمله برند نایک دارای قیمت بالایی هستند اما با وجود قیمت بالا، همچنان ارزش خرید دارند. نایک برندی است که نه تنها ما بلکه هر کسی با کمی دانش فنی در حوزه ی کفش بدون هیچ تامل و اندیشه ای آن را به شما پیشنهاد می دهد.

کفش نیو بالانس

  • کفش نیو بالانس

اگر سراغ از قدیمی ترین برند کفش در دنیا بگیرید تنها یک نام را خواهید شنید و آن هم نام برند نیوبالانس است. این برند در سال ۱۹۰۶ توسط ویلیام جی رایلی در ایالات متحده تاسیس شد. برند نیو بالانس نه تنها کفش های ورزشی، بلکه لباس های ورزشی و انواع و اقسام کفش های دیگر را نیز تولید می کند. در واقع حوزه ی تولید کفش در نیو بالانس تنها به کفش های ورزشی محدود نیست. کفش های نیو بالانس گران قیمت، زیبا و راحت هستند و همچنین دوام و ماندگاری عجیبی دارند.

  • کفش آدیداس

آدیداس نام بزرگ دیگری در صنعت کفش است که در سال ۱۹۲۴ توسط یک آلمانی تبار به نام آدولف داسلر تاسیس شد. جایگاه آدیداس در بین تولیدکنندگان کفش ورزشی و فروشگاه کفش در دنیا، جایگاه دوم است. لیونل مسی، زین الدین زیدان، گرت بیل، ژاوی و کاکا بزرگترین شخصیت های ورزشی هستند که نام آن ها با برند آدیداس گره خورده است. آدیداس در واقع انتخاب اول و آخر بسیاری از ورزشکاران حرفه ای است. سبک طراحی منحصر به فرد آدیداس و دوام و ارگونومی بی نظیر آن توانسته این برند را در زمره ی محبوب ترین برندهای کفش دنیا قرار دهد.

  • کفش پوما

پوما یکی از محبوبترین برندهای کفش دنیا است که معادلات قیمت و تقاضا را بر هم زده. با وجود اینکه کفش های پوما بسیار گران قیمت هستند اما تقاضای بسیار زیادی برای خرید آن در سراسر دنیا وجود دارد. همین موضوع نشان دهنده ی کیفیت بی نظیر کفش های این برند است.

خرید کفش برند پوما

  • کفش گوچی

گوچی نیازی به معرفی ندارد. این برند سرشناس ایتالیایی محصولات چرمی از جمله کفش های جذاب و درجه یک چرمی را تولید می کند. کفش های گوچی دارای ظاهری با اصالت و با شکوه هستند که در عین قیمت بالا، دارای محبوبیت زیادی نیز می باشند. افرادی که به دنبال کفش های با پرستیژ و با دوام هستند سراغ فروشگاه کفش برند گوچی می روند.

  • کفش برلوتی

این برند یکی از محبوب ترین برندهای کفش دنیا است که کمپانی اصلی آن در ایتالیا می باشد اما در فرانسه نیز فعالیت می کند. این برند توسط شخصی به نام الساندرو برلوتی در سال ۱۸۹۵ پایه گذاری شد. کفش های برلوتی از چرم تمساح، کانگورو یا چرم گوساله تهیه می شوند و همین موضوع باعث منحصر به فرد بودن این برند شده است. برند برلوتی برای دوستداران حیوانات و محیط زیست برند چندان خوشایندی نیست اما یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین برندهای کفش دنیا محسوب می شود.

خرید کفش برند

  • کفش ریبوک

برند ریبوک در سال ۲۰۰۵ به تصاحب برند آدیداس در آمد. بنابراین جای تعجب نیست اگر کیفیتی همپای کیفیت برند آدیداس را در کفش های ریبوک شاهد باشیم. برند ریبوک کفش های اسپرت و کفش های روزمره را به تولید می رساند و نمونه ای از یک برند پیشتاز در صنعت تولید کفش در جهان است.

  • کفش کانورس

کانورس در سال ۱۹۰۸ توسط مارکیز میلز در بوستون ایالات متحده تاسیس شد. این شرکت به عنوان یکی از شاخص ترین شرکت های تولید کفش در آمریکا مطرح می باشد. لباس ورزشی، کفش راحتی، کفش اسکیت و کفش های اسپرت از جمله تولیدات معروف و محبوب کانورس هستند. کلماتی که می توانند برند کانورس را توصیف کنند عبارتند از دوام، زیبایی، متانت و جذابیت.

کفش آدیداس

  • کفش ایر جردن

بسکتبالیست معروف دنیا؛ مایکل جردن را که می شناسید؟ این برند توسط این شخص در سال ۱۹۸۴ تاسیس شد و سال بعد امتیاز آن توسط برند نایک خریداری شد. برند ایر جردن یکی از محبوب ترین برندهای کفش دنیا می باشد که انتخاب اول عده ی زیادی از ورزشکاران حرفه ای می باشد.

  • کفش ونس

جذابیت و زیبایی کفش های ونس باعث شده تا این برند به یکی از برندهای مورد علاقه دانشجویان و دانش آموزان در سراسر دنیا تبدیل شود. کفش های ونس بسیار لوکس و گران قیمت می باشند اما دوام بالای آن ها موجب شده تا این کفش ها ارزش خرید بالایی داشته باشند.

کفش ونس

محبوبترین برندهای کفش دنیا اغلب کفش هایی گران قیمت و لوکس هستند که محبوبیت بالایی در تمام کشورها دارند. بالا بودن قیمت در برندهای محبوب دنیا امری متداول است. بنابراین نمی توان به گران قیمت بودن این محصولات در فروشگاه کفش خرده گرفت. اغلب برندهای محبوب کفش در دنیا از افراد معروف و سرشناس برای معرفی کفش های خود استفاده می کنند. این در واقع مهر تاییدی بر کیفیت و اصالت کفش های یک برند می باشد. چرا که افراد سرشناس قطعا حاضر به پوشیدن هر نوع برندی از کفش نیستند.

برای مشاهده مجموعه کفش های اسپرت روی بنر کلیک کنید.

خرید کفش کوهنوردی زنانهمجموعه کتانی اسپرت مردانه