اولین نمایشگاه حضوری کفش استانبول در این روزهای کرونایی

نمایشگاه آی مد کفش استانبول

اولین نمایشگاه حضوری کفش استانبول در این روزهای کرونایی

اولین نمایشگاه حضوری کفش استانبول در این روزهای کرونایی

این نمایشگاه با شعار : با AYMOD به آینده قدم بگذارید! شروع بکار خواهد کرد
شصت و سومین نمایشگاه بین‌المللی کفش (AYMOD) با رعایت کلیه تدابیر بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا در مرکز نمایشگاه‌های سی‌ان‌آر اکسپو (CNR EXPO) در استانبول گشایش می‌یابد.

نمایشگاه کفش ترکیه

این نمایشگاه به همت انجمن صنعتگران کفش ترکیه (TASD) برگزار شده و بالغ بر 420 شرکت داخلی و خارجی در آن حضور خواهند یافت.
شصت و سومین نمایشگاه بین‌المللی کفش استانبول که نخستین نمایشگاه حضوری از آغاز شیوع کرونا به شمار می‌رود، 30 سپتامبر آغاز به کار کرده تا 3 اکتبر جاری ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه بین المللی کفش ترکیه

انتظار می‌رود، بیش از 25 هزار تولیدکننده حرفه‌ای داخلی و خارجی از این نمایشگاه که یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه صنایع کیف و کفش به شمار می‌رود، بازدید کنند.
همچنین 23 هیئت خرید از کشورهای برتر تولیدکننده کفش از این نمایشگاه بازدید کرده و شرکت‌های تولیدی و صادرکننده از کشورهای آلمان، کرواسی، ایتالیا، روسیه، عراق، قزاقستان و اسرائیل نیز حضور خواهند یافت.

نمایشگاه آی مد کفش ترکیه

با تامین کنندگان و خریداران از سراسر جهان در ارتباط باشید و وارد بازارهای جدید شوید فرصت همکاری با انجمن ها ، فدراسیون ها و طراحان فعال در این بخش را داشته باشید.

 

رفتن به نمایشگاه کفش ترکیه

 

این مقاله توسط تیم وبلاگ و اخبار کفش نیازکو جمع آوری شده و برای دریافت اطلاعات بیشتر و حضور در نمایشگاه بین المللی کفش استانبول با شماره های دفتر ترکیه نیازکو در تماس باشین.

Telefon: +90 552 331 33 80

نمایشگاه کفش استانبول 2020