برترین پالت رنگ های کفش زنانه سال ۲۰۲۱

برترین پالت رنگ های کفش زنانه سال 2021

برترین پالت رنگ های کفش زنانه سال ۲۰۲۱

برترین پالت رنگ های کفش زنانه سال ۲۰۲۱ بر اساس میزان خرید کفش‌ زنانه مشخص شدند. جهان در دوران کرونا تغییر و تحولات زیادی را به خود دید. صنعت مد نیز مستثنی از این قاعده نبود و تجدید نظر های اساسی را در طراحی و تولید کفش زنانه به کار بست. رنگ های پاستیلی، طیف رنگ های سبز و رنگ آبی لاجوردی از جمله رنگ هایی بود که امسال در طراحی کفش زنانه بیش از سایر رنگ ها به چشم می خورد.

در دوران شیوع بیماری کرونا شاهد ناگهانی ترین و تلخ ترین بحران هایی بودیم که کره زمین تا به امروز به خود دیده است. جهان در این دوران تغییر و تحولات زیادی را به خود دید. صنعت مد نیز مستثنی از این قاعده نبود و تجدید نظر های اساسی را در طراحی و تولید کفش زنانه به کار بست. هر چند که در گوشه گوشه از دنیای مد شاهد تغییراتی جدید بودیم اما در حیطه ی طراحی و تولید کفش نیز این تغییرات به خوبی خود را نشان دادند.

از دید دنیای مد، شیوع کرونا فقط یک موقعیت اضطراری نبود، بلکه فرصتی نوین برای طراحی های جدید و تمرکز بر ارزش های جدید بود. هر چند که مصرف کنندگان امروزی حال و هوای چندان دلچسب و امیدوار کننده ای به آینده ندارند و شرایط چندان خوش بینانه نیست اما این احساس گسترده ی بی اعتمادی با پادزهر بالقوه ای که دنیای کفش و صنعت مد در سنت های قدیمی تزریق کرد تا حدی تبدیل به احساس اطمینان و رضایت شده است. در ادامه قصد داریم محبوب ترین رنگ ها در تولید کفش زنانه را در سال ۲۰۲۱ بررسی کنیم.

طراحی کفش زنانه در رنگ های شاد و روشن

مانند همیشه در فصول حساس و سرد تاریخ همچنان کسانی هستند که ترجیح می دهند افکار خود را از تاریکی منحرف کرده و با پوشیدن لباس هایی شاد و رنگارنگ انرژی مثبت را در وجود خود و سایرین زنده نگه دارند. اولین و اساسی ترین عنصر در طبیعت برای نشان دادن احساسات رنگ است بنابراین تولید کنندگان کفش زنانه در سال ۲۰۲۱ به جای تمرکز بر نحوه ی طراحی کفش تمرکز عمده ی خود را روی انتخاب رنگ کفش گذاشته اند و در طراحی و تولید کفش زنانه به جای استفاده از رنگ های قدیمی و تکراری از پالت رنگ های روشن و شاد استفاده نموده اند. مصرف کنندگان با مشاهده ی کفش هایی با رنگ روشن و شاد قاعدتا احساس خوشبختی و شادی بیشتری می کنند و در واقع این گونه اصلی ترین هدف دنیای مد به وقوع می پیوندد.

کفش پاشنه بلند زنانه

استفاده از رنگ های آرامش بخش در پالت بهار و تابستان کفش های زنانه

بیش از سی رنگ در بین برترین پالت رنگ کفش های زنانه مختص بهار و تابستان در ترند کفش زنانه سال ۲۰۲۱ دیده می شود که پیش تر از این ها به فراموشی سپرده شده بودند یا مورد استفاده طراحان قرار نمی گرفتند اما به عقیده ی طراحان دنیای مد و صنعت کفش نیاز است که این رنگ ها به پالت رنگ های کفش زنانه بازگردند. بیشترین رنگ هایی که در بازار خرید کفش زنانه در سال ۲۰۲۱ به چشم می خورد رنگ های پاستیلی هستند. رنگ هایی که تناژ ملایم و لطیفی دارند و بسیار تا بسیار آرامش بخش هستند. در کنار رنگ های پاستیلی همچنان رنگ های تند و عمیقی را همراه با سایه های درخشان در پالت رنگ های کفش زنانه شاهد هستیم که احساسی از انرژی و تحرک را با خود به همراه دارد.

استفاده از رنگ های خنثی در طراحی کفش زنانه سال ۲۰۲۱

در کنار رنگ های پاستیلی و شاد که در ترند کفش زنانه سال ۲۰۲۱ مورد استفاده قرار گرفته است از رنگ های خنثی و گرم مانند رنگ کره ای، کاراملی، رنگ خاکی و سایه های قهوه ای نیز استفاده شده است. ضرورت استفاده از این رنگ ها در طراحی کفش های زنانه به دلیل به روز نگه داشتن طراحی کفش های رسمی بوده است. رنگ های گرم و خنثی هر چند در بازار خرید کفش زنانه اشباع شده اند اما همچنان طرفداران خاص خود را دارند و به عنوان رنگ هایی پایدار در طراحی کفش های زنانه به حساب می آیند.

طراحی کفش های زنانه ترند سال ۲۰۲۱ به رنگ سبز روشن

همانطور که گفتیم مصرف کنندگان امروزی به دنبال رنگ هایی آرامش بخش هستند. در بین تمام رنگ ها می توان رنگ سبز را اختصاصا مظهر طبیعت و آرامش دانست. طیف سبز در واقع گستره ی وسیعی از رنگ ها را در بر می گیرد که اغلب آن ها سایه های درخشان و آرامش بخشی را بازتاب می کنند. استقبال بی نظیر بانوان از کفش هایی با رنگ سبز باعث فروش هر چه بیشتر این کفش ها در سال ۲۰۲۱ شده است.

خرید کفش زنانه

استفاده از رنگ های پر انرژی و عمیق در طراحی کفش های زنانه سال ۲۰۲۱

در میان رنگ های آرام و ملایمی که در طراحی کفش های زنانه سال ۲۰۲۱ مشاهده می کنیم می توان گریزی هم به کفش هایی زد که در رنگ های صورتی و نارنجی تولید شده اند. این رنگ ها در واقع رنگ هایی پر انرژی هستند که در پالت رنگ های تابستانی به عنوان اصلی ترین و ضروری ترین رنگ ها شناخته می شوند. در حالی که همچنان سایه رنگ های پاستیلی را نیز می توان بر سر این رنگ ها دید و این موضوع دقیقا به دلیل افزایش نیاز به آرامش و رنگ های آرامش بخش در دوران کرونا بوده است.

استفاده از رنگ آبی لاجوردی در طراحی کفش های زنانه سال ۲۰۲۱

رنگ آبی لاجوردی نیز در میان برترین پالت رنگ های کفش زنانه در سال ۲۰۲۱ به طرز چشمگیری خودنمایی می کند. این رنگ در دسته ی رنگ های تابستانی قرار می گیرد و انتخابی عالی برای روزهای گرم و پر انرژی تابستان است. طراحان تمام تلاش خود را در تابستان امسال برای تولید کفش هایی با رنگ های شاد و گرمابخش نموده اند و رنگ آبی لاجوردی یکی از پرطرفدارترین آنهاست.

همانطور که گفته شد و متوجه شدید شیوع بیماری کرونا حتی در دنیای مد و صنعت طراحی و تولید کفش نیز اثرات خود را بر جای گذاشته است. روبرو شدن با دنیایی سرد و افسرده در سال اخیر طراحان کفش را بر این داشته تا دست به طراحی کفش هایی با رنگ های شاد و آرامش بخش بزنند. نکته ی جالب داستان اینجاست که مصرف کنندگان نیز واکنش خوبی نسبت به رنگ های شاد و پر انرژی از خود نشان داده اند. رنگ های پاستیلی، طیف رنگ های سبز و رنگ آبی لاجوردی از جمله رنگ هایی بود که امسال در بازار خرید کفش زنانه بیش از سایر رنگ ها به چشم می خورد.