کفش تبریز، با افتخار کفش ایرانی میفروشم

فروش کفش ایرانی

کفش تبریز، با افتخار کفش ایرانی میفروشم

کفش تبریز، با افتخار کفش ایرانی میفروشم : تبریز، با دارا بودن فروشگاه‌های زیادی که تابلوی کوچکی را درمغازه‌شان آویزان کرده‌اند، و برروی آن نوشته اند «با افتخار فقط اجناس ایرانی می‌فروشیم.» اغازگر حرکت خودجوشی در راستای استفاده از تولیدات ملی بوده است. این حرکت خود جوش که باید خیلی پیشتر آغاز می شد می تواند به عنوان یک الگو ، حرکتی آغازین برای سایر اتحادیه ها برای فروش کالای ایرانی باشد چرا که تنها راه مقابله با کالاهای قاچاق و تولیداتی که مشابه آن در کشور تولید می شود اقدام خود اصناف است که بجای عرضه کالاهای بی کیفیت چینی اجناس مرغوب و تولیدات داخلی را جایگزین کنند .

فروش کفش تبریز

بنابر آمار های منتشره، ایرانی ها سالانه حدود ۱۵۰ میلیون جفت کفش استفاده می کنند که براساس برآوردها چیزی حدود ۳۰ میلیون جفت کفش از خارج وارد می شود که به گفته برخی از فعالان صنعت کفش با احتساب آمار قاچاق این رقم بیش از این است.

کمپین بازاریان تبریز درحمایت ازکفش ایرانی حرکتی ارزشمند به شمار می رود که می تواند برای سایر بازاریان در دیگر شهرهای کشور برای فروش کالای ایرانی الگو باشد.

فروشگاه کفش اینترنتی تبریز«نیازکو» با پیوستن به جمع فروشندگاه کالای ایرانی و کفش تبریز با شعار «کفش تبریز را از سایت تبریز بخرید.نیازکو» بدعتی نو و قدمی مجازی در این صنعت ناب تبریز برداشته است.
همشهریان داخلی و خارجی می توانند برای دیدن کفش دست دوز و کفش صنعتی تبریز به سایت اینترنتی به آدرس www.nyazco.com رفته و با مشاهده و بررسی کامل انواع مدل ها کفش مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمایند.
فروشگاه اینترنتی کفش تبریز با جمع آوری بهترین برندهای و تولیدات کفش تبریز توانسته ناب ترین کفش های چرم و حتی محصولات چرم تبریز را عرضه نماید که من جمله از تولیدات کفش تبریز در زیر اشاره شده است.

تولیدی کفش فرزین

کفش فرزین تبریز

تولیدی کفش همگام

کفش همگام تبریز

تولیدی کش دست دوز سی سی

کفش سی سی تبریز

تولیدی کفش دکتر فام

کفش دکتر فام تبریز

تولیدی کفش آداک

کفش اداک تبریز

تولیدی کفش نوبل

کفش نوبل تبریز

تولیدی کفش تبریز

کفش تبشوز تبریز

نظر خود را بنویسید