کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور توسط برند New Balance ساخته شد. برند New Balance برای تولید مجموعه کفش و لباس مخصوص بیسبال خود، با ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور همکاری کرده است. با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید.

برند New Balance

New Balance (NB) نام تجاری کفش و پوشاک ورزشی آمریکایی است که در سال 1906 تاسیس شد.

این برند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش و لباس ورزشی در جهان است. کفش های New Balance گرانتر از کفش های دیگر تولیدکنندگان است. برای جبران این اختلاف قیمت، این برند ادعا می کند که محصولاتش دارای ویژگی های فنی مثل شمارنده های درج شده در پاشنه کفش و داشتن گزینه های انتخابی زیاد درمورد سایز و اندازه کفش ، مخصوصا برای پاهای بسیار پهن و یا بسیار باریک، هستند. این شرکت از سال 1992 تاکنون تقریبا 69 میلیارد دلار سود کسب کرده است.

تاریخچه برند New Balance

ویلیام جی رایلی ، یک مهاجر ایرلندی، شرکت New Balance Arch را در منطقه بوستون تاسیس کرد. این شرکت لوازم جانبی لازم را برای بهبود کفش تولید می کرد. اولین محصول وی یک تکیه گاه قوسی انعطاف پذیر بود که با سه نقطه تکیه گاهی طراحی شده بود تا تعادل و راحتی بیشتری در کفش ایجاد کند. او با نگه داشتن پای مرغ روی میز کار خود، نحوه عملکرد قوس خود را نشان داد. وی برای مشتریان توضیح داد که پای سه شاخه مرغ باعث ایجاد تعادل کامل می شود. رایلی در سال 1927 آرتور هال را به عنوان فروشنده استخدام کرد. وی در سال 1934 شریک تجاری رایلی شد. این شرکت بعد ها با نام New Balance Athletic Shoe به فعالیت خود ادامه داد.

 

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور 1

 

همکاری این برند با دنیای ورزش

برند New Balance اولین کفش مخصوص دویدن را با کف موج دار و در عرض های مختلف، در سال 1960 تولید کردند. این شرکت در سال 2015 ورود خود را به بازار جهانی فوتبال (فوتبال اتحادیه) اعلام کرد. همچنین در سال 2018 قرارداد حمایت مالی را با تیم بیسبال نیویورک متز امضا کرد. این برند در سال 2019 اولین کفش ورزشی امضا شده توسط کاوهی لئونارد، ستاره NBA، را با نام OMN1S منتشر کرد. همچنین در فوریه سال 2020 ، یک قرارداد حمایت مالی چند ساله با NBA را اعلام کرده و خط جدید کفش ورزشی با امضای کاخی لئونارد را با نام “KAWHI” راه اندازی کرد.

کفش بیسبال با امضای فرانسیسکو لیندور

برند New Balance کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور را با نام Lindor 1 تولید کرده است.

این کفش دارای نقش گل که از Flor de Maga گل ملی رسمی پورتوریکو الهام گرفته شده است، می باشد.

این کفش دارای دو نوار امضا شده توسط لیندور است که یکی از آنها روی کفش است که به قفل شدن پا کمک می کند، و دیگری یک بند مدرن قابل جدا شدن است که پشتیبانی اضافی را برای مچ پا ارائه می دهد. این بند جدا شدنی به درخواست لیندور تولید شده است تا فرد اختیار استفاده کردن یا نکردن از آن را داشته باشد.

این مجموعه به رنگ های سیاه و سفید و یک طرح رنگی الهام گرفته شده از ریشه های پورتوریکوئی مثل اقیانوس ، درختان سبز روشن و زرد طلایی که نمایانگر شن و خورشید است، تولید شده است. همچنین در این مجموعه دو جمله الهام بخش لیندور با عنوان های “Be Consistent” و “Stay Postive” به معنای ” قوی باش” و “مثبت بمان” ، گنجانده شده است.

 

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور 2

 

 

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور 3

 

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور 4

 

منبع:فشن یونایتد،نیازکو

طبقه بندی کفش های بازار ایران

طبقه بندی کفشهای بازار ایران

کفش نیز مانند سایر پوشیدنی ها از لحاظ جنس و شرایط استفاده انواع و کاربردهای مختلفی دارد که باید دانست. قصد داریم در این مقاله که توسط تیم تولید محتوای فروشگاه اینترنتی نیازکو تهیه و گردآوری شده است، با این … ادامه مطلب

0 comments
تاثیر عطر بر نگاه دیگران

تاثیر عطر و بوی ادکلن بر جسم و روان

عطر و بوی ادکلن بر روان افرد دارای تاثیر مثبتی است و می‌تواند بخشی از نمود شخصیتی وی در برابر دیگران باشد. با توجه به تاثیرهای بسیار مواد معطر، گروه تولید محتوای فروشگاه اینترنتی نیازکو به بررسی عملکرد بوی مطبوع … ادامه مطلب

0 comments

شکایت نایک از چند وب‌سایت اینترنتی

شکایت نایک از چند وب‌سایت اینترنتی خبرساز شده است. دلیل شکایت شرکت نایک، فروش کفش های تقلبی توسط بعضی از وب‌سایت های اینترنتی و آنلاین است. در این قسمت تیم وبلاگ کفش نیازکو به بررسی این مورد می پردازد. نایک … ادامه مطلب

0 comments