کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور توسط برند New Balance ساخته شد. برند New Balance برای تولید مجموعه کفش و لباس مخصوص بیسبال خود، با ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور همکاری کرده است. با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید.

برند New Balance

New Balance (NB) نام تجاری کفش و پوشاک ورزشی آمریکایی است که در سال ۱۹۰۶ تاسیس شد.

این برند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش و لباس ورزشی در جهان است. کفش های New Balance گرانتر از کفش های دیگر تولیدکنندگان است. برای جبران این اختلاف قیمت، این برند ادعا می کند که محصولاتش دارای ویژگی های فنی مثل شمارنده های درج شده در پاشنه کفش و داشتن گزینه های انتخابی زیاد درمورد سایز و اندازه کفش ، مخصوصا برای پاهای بسیار پهن و یا بسیار باریک، هستند. این شرکت از سال ۱۹۹۲ تاکنون تقریبا ۶۹ میلیارد دلار سود کسب کرده است.

تاریخچه برند New Balance

ویلیام جی رایلی ، یک مهاجر ایرلندی، شرکت New Balance Arch را در منطقه بوستون تاسیس کرد. این شرکت لوازم جانبی لازم را برای بهبود کفش تولید می کرد. اولین محصول وی یک تکیه گاه قوسی انعطاف پذیر بود که با سه نقطه تکیه گاهی طراحی شده بود تا تعادل و راحتی بیشتری در کفش ایجاد کند. او با نگه داشتن پای مرغ روی میز کار خود، نحوه عملکرد قوس خود را نشان داد. وی برای مشتریان توضیح داد که پای سه شاخه مرغ باعث ایجاد تعادل کامل می شود. رایلی در سال ۱۹۲۷ آرتور هال را به عنوان فروشنده استخدام کرد. وی در سال ۱۹۳۴ شریک تجاری رایلی شد. این شرکت بعد ها با نام New Balance Athletic Shoe به فعالیت خود ادامه داد.

 

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور 1

 

همکاری این برند با دنیای ورزش

برند New Balance اولین کفش مخصوص دویدن را با کف موج دار و در عرض های مختلف، در سال ۱۹۶۰ تولید کردند. این شرکت در سال ۲۰۱۵ ورود خود را به بازار جهانی فوتبال (فوتبال اتحادیه) اعلام کرد. همچنین در سال ۲۰۱۸ قرارداد حمایت مالی را با تیم بیسبال نیویورک متز امضا کرد. این برند در سال ۲۰۱۹ اولین کفش ورزشی امضا شده توسط کاوهی لئونارد، ستاره NBA، را با نام OMN1S منتشر کرد. همچنین در فوریه سال ۲۰۲۰ ، یک قرارداد حمایت مالی چند ساله با NBA را اعلام کرده و خط جدید کفش ورزشی با امضای کاخی لئونارد را با نام “KAWHI” راه اندازی کرد.

کفش بیسبال با امضای فرانسیسکو لیندور

برند New Balance کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور را با نام Lindor 1 تولید کرده است.

این کفش دارای نقش گل که از Flor de Maga گل ملی رسمی پورتوریکو الهام گرفته شده است، می باشد.

این کفش دارای دو نوار امضا شده توسط لیندور است که یکی از آنها روی کفش است که به قفل شدن پا کمک می کند، و دیگری یک بند مدرن قابل جدا شدن است که پشتیبانی اضافی را برای مچ پا ارائه می دهد. این بند جدا شدنی به درخواست لیندور تولید شده است تا فرد اختیار استفاده کردن یا نکردن از آن را داشته باشد.

این مجموعه به رنگ های سیاه و سفید و یک طرح رنگی الهام گرفته شده از ریشه های پورتوریکوئی مثل اقیانوس ، درختان سبز روشن و زرد طلایی که نمایانگر شن و خورشید است، تولید شده است. همچنین در این مجموعه دو جمله الهام بخش لیندور با عنوان های “Be Consistent” و “Stay Postive” به معنای ” قوی باش” و “مثبت بمان” ، گنجانده شده است.

 

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور 2

 

 

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور 3

 

کفش مخصوص ستاره بیسبال فرانسیسکو لیندور 4

 

منبع:فشن یونایتد،نیازکو

پوشیدن کفش نایک بدون دخالت دست

پوشیدن کفش نایک بدون دخالت دست ،ویژگی محصول جدید این برند است. برند ورزشی نایک، کفش جدید خود را با نام Nike GO FlyEase معرفی کرده است. این کفش بدون بند بوده و فرد می تواند بدون استفاده از دست … ادامه مطلب

۱ comment
اشنایی با لوازم جانبی کتانی

اشنایی با لوازم جانبی کفش کتانی

کفش های کتانی با وجود راحتی و نمای زیبایی که دارند، برای ارائه تجربه بهتر دویدن یا راه رفتن ، نیازمند استفاده از لوازم جانبی خاصی نیز هستند که به آن ها میپردازیم. در ادامه این مطلب با تیم وبلاگ … ادامه مطلب

۰ comments
ادیداس پالس بوست اچ دی

ادیداس پالس بوست اچ دی معرفی میشود!

آدیداس پس از معرفی تعداد زیادی تکنولوژی انحصاری مربوط به فوم و کفش کفش حالا با پالس بوست اچ دی وارد بازار میشود! در ادامه مطلب با تیم نیازکو و معرفی ادیداس پالس بوست اچ دی همراه باشید. آدیداس بوست … ادامه مطلب

۰ comments