افت 61.6 درصدی درآمد خالص کمپانی پوما در سه ماهه اول 2020

کمپانی پوما

افت 61.6 درصدی درآمد خالص کمپانی پوما در سه ماهه اول 2020

برند پوما اس‌ای با ارائه گزارشی از کاهش درآمدزایی این شرکت به کمتر از نصف در سه ماهه اول سال جاری میلادی خبر داده است. درآمد خالص کمپانی پوما در سه ماهه اول سال 61.6 درصد کاهش یافته است. با تیم وبلاگ نیازکو همراه باشید تا در ادامه جزئیات این خبر را به اتفاق مرور کنیم.

شرکت Puma SE همانند بسیاری از همتایان خود گفته است که شروع امیدوارکننده‌ای در سال 2020 داشت و سپس ویروس کرونا جدید در چین شیوع پیدا کرد و عملا شش هفته کسب و کار آن‌ها را تعطیل کرد. درآمد پوما در سه ماهه اول سال با کاهش 1.3 درصدی یا به عبارتی 1.3 میلیارد دلاری مواجه شد. این شرکت تولیدکننده پوشاک و محصولات ورزشی آلمانی یک استراتژی سه مرحله‌ای تحت عنوان بقاء، بازیابی و رشد مجدد را در بحبوحه شیوع ویروس کرونا تدوین کرده است.

در سه ماهه دوم سال با تعطیل شدن بیش از 50 درصد فعالیت‌های ورزشی در سطح جهان وضعیت مالی کمپانی پوما حتی نسبت به قبل بدتر شد. شرایط شیوع بیماری کووید 19 در منطقه آسیا-اقیانوسیه به همراه چین و کره رو به بهبود است. شرایط در منطقه اروپا نیز تا حدی امیدوارکننده است، در حالی که در آمریکا تقریبا همه فروشگاه‌ها بسته است و آمریکا در میانه فاز اوج‌ بیماری قرار دارد.

کمپانی پوما

چه عواملی در کاهش درآمد کمپانی پوما مؤثر بوده است؟

پوما در رابطه با کاهش درآمدزایی این شرکت عواملی چون تأثیرات نرخ ارز، کاهش میزان فروش در چین، کاهش ارزش موجودی کالا و درآمد و افت حاشیه سود ناخالص به 47.6 درصد را مطرح کرده است. پوما قصد دارد در مجمع عمومی سالانه این شرکت، که به صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد، تقسیم و پرداخت سود نقدی سهام را فعلا عقب بیاندازد.

این شرکت آلمانی هنوز اطلاعاتی را در مورد ترازنامه امسال خود منتشر نکرده است. مدیر عامل شرکت در همین رابطه گفته است: «ما با تمرکز بر تجارت الکترونیک و بازارهایی که دوباره در حال باز شدن هستند، می‌توانیم تأثیرات منفی شیوع کروناویروس بر درآمدزایی خود را کاهش دهیم.»

در سه ماهه اول سال جاری میلادی، میزان فروش پوما در منطقه آسیا-اقیانوسیه با کاهش 12 درصدی روبرو شده است و کشورهای چین، ژاپن و کره در صدر کشورهای با بیشترین میزان کاهش فروش قرار دارند. و میزان فروش آنلاین این شرکت در سه ماهه اول 2020 تقریبا 40 درصد بوده است.

منبع: وب‌سایت فوت‌ویر نیوز

شرکت استوک ایکس

شرکت استوک ایکس 12 درصد نیروی کار خود را تعدیل می‌کند

همانطور که می‌دانید پس از گذشت چهار ماه همچنان شیوع ویروس کرونا ادامه دارد و این ویروس گریبان‌گیر تمام جهان شده است. صنایع و کسب و کارهای مختلف و در یک کلام اقتصاد جهانی تحت تأثیر منفی بیماری کووید 19 … ادامه مطلب

0 comments
راهنمای خرید کفش تخت مراسم جشن

راهنمای خرید کفش تخت بدون پاشنه برای مراسم و جشن‌ها

استفاده از کفش های تخت و بدون پاشنه، این روزها در مجالس، مهمانی ها و جشن ها از محبوبیت خاصی برخوردار شده اما چه معیارهایی در انتخاب کفش تخت مناسب دخیل هستند؟ درصورتیکه در اینترنت به دنبال کفش مجلسی و … ادامه مطلب

0 comments
خرید کفش مناسب، 3 روش کاربردی

خرید کفش مناسب، 3 روش کاربردی

برای خرید کفش مناسب، بهتر است در مورد جزئیات کیفیت کفش بیشتر تحقیق شود و انتخاب کفش از برندهای قابل اعتماد انجام شود. اگر کفش را برای خود و به صورت حضوری خریداری می کنید حتماً آن را امتحان کرده … ادامه مطلب

1 comment

نظرات (4)

امیرحسین قوامی

محصولی که خریداری کردم جنس خوبی بود ولی من گرون گرفتم

امیرحسین قوامی

با سلام
محصولات نیازکو از بهترین محصولات ایران هست

سعید صحتی

من یک کفش اسپرت و یک صندل از نیازکو خرید کردم واقعا عالی بود

سعید صحتی

هرکس از نیازکو خرید کنه ضرر نمیکنه من که خرید کردم راضی ام

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها