افت 61.6 درصدی درآمد خالص کمپانی پوما در سه ماهه اول 2020

کمپانی پوما

افت 61.6 درصدی درآمد خالص کمپانی پوما در سه ماهه اول 2020

برند پوما اس‌ای با ارائه گزارشی از کاهش درآمدزایی این شرکت به کمتر از نصف در سه ماهه اول سال جاری میلادی خبر داده است. درآمد خالص کمپانی پوما در سه ماهه اول سال 61.6 درصد کاهش یافته است. با تیم وبلاگ نیازکو همراه باشید تا در ادامه جزئیات این خبر را به اتفاق مرور کنیم.

شرکت Puma SE همانند بسیاری از همتایان خود گفته است که شروع امیدوارکننده‌ای در سال 2020 داشت و سپس ویروس کرونا جدید در چین شیوع پیدا کرد و عملا شش هفته کسب و کار آن‌ها را تعطیل کرد. درآمد پوما در سه ماهه اول سال با کاهش 1.3 درصدی یا به عبارتی 1.3 میلیارد دلاری مواجه شد. این شرکت تولیدکننده پوشاک و محصولات ورزشی آلمانی یک استراتژی سه مرحله‌ای تحت عنوان بقاء، بازیابی و رشد مجدد را در بحبوحه شیوع ویروس کرونا تدوین کرده است.

در سه ماهه دوم سال با تعطیل شدن بیش از 50 درصد فعالیت‌های ورزشی در سطح جهان وضعیت مالی کمپانی پوما حتی نسبت به قبل بدتر شد. شرایط شیوع بیماری کووید 19 در منطقه آسیا-اقیانوسیه به همراه چین و کره رو به بهبود است. شرایط در منطقه اروپا نیز تا حدی امیدوارکننده است، در حالی که در آمریکا تقریبا همه فروشگاه‌ها بسته است و آمریکا در میانه فاز اوج‌ بیماری قرار دارد.

کمپانی پوما

چه عواملی در کاهش درآمد کمپانی پوما مؤثر بوده است؟

پوما در رابطه با کاهش درآمدزایی این شرکت عواملی چون تأثیرات نرخ ارز، کاهش میزان فروش در چین، کاهش ارزش موجودی کالا و درآمد و افت حاشیه سود ناخالص به 47.6 درصد را مطرح کرده است. پوما قصد دارد در مجمع عمومی سالانه این شرکت، که به صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد، تقسیم و پرداخت سود نقدی سهام را فعلا عقب بیاندازد.

این شرکت آلمانی هنوز اطلاعاتی را در مورد ترازنامه امسال خود منتشر نکرده است. مدیر عامل شرکت در همین رابطه گفته است: «ما با تمرکز بر تجارت الکترونیک و بازارهایی که دوباره در حال باز شدن هستند، می‌توانیم تأثیرات منفی شیوع کروناویروس بر درآمدزایی خود را کاهش دهیم.»

در سه ماهه اول سال جاری میلادی، میزان فروش پوما در منطقه آسیا-اقیانوسیه با کاهش 12 درصدی روبرو شده است و کشورهای چین، ژاپن و کره در صدر کشورهای با بیشترین میزان کاهش فروش قرار دارند. و میزان فروش آنلاین این شرکت در سه ماهه اول 2020 تقریبا 40 درصد بوده است.

منبع: وب‌سایت فوت‌ویر نیوز

ماجرای کفش‌های سایز بزرگ مارکل مگان

ماجرای کفش‌های سایز بزرگ مارکل مگان

ماجرای کفش‌های سایز بزرگ مارکل مگان به موضوعی عجیب و جالب برای بنگاه‌های سخن‌پراکنی سلبریتی‌ها تبدیل شده است. چرا مارکل مگان همیشه کفشی که برای پایش بسیار بزرگتر است برای پوشیدن انتخاب می کند؟ مارکل مگان به استایل شیک و … ادامه مطلب

0 comments
داستان کفش نایک

کفش ترکیبی نایک در آستانه ویمبلدون!

شرکت نایک همواره در معرفی کفش مخصوص ورزکاران مطرح و در نزدیکی تورنمنتهای مهم ورزشی فعال بوده است. حالا این برند در حال کار بر روی مدلی ترکیبی قبل از تورنمنت وویمبلدون میباشد. در ادامه با تیم وبلاگ نیازکو همراه … ادامه مطلب

0 comments
کفش باکیفیت زنانه

لزوم استفاده از کفش با کیفیت زنانه

کفش های زنانه در مدل های فوق العاده متنوعی تولید میشوند. این کفش ها با ظاهر جذابشان زنان را به داشتن آنها ترغیب می کنند؛ بنابراین افرادی که توانایی کافی داشته باشند، بخش زیادی از پول خود را به خرید … ادامه مطلب

0 comments
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها