حضور رئیس اتحادیه کفاشان تبریز در نیازکو

رئیس اتحادیه کفاشان تبریز در نیازکو

حضور رئیس اتحادیه کفاشان تبریز در نیازکو

دکتر جباریان رئیس اتحادیه کفاشان تبریز با حضور در محل شرکت نیازکو از اتوماسیون کاری این شرکت بازدید کرد. مایه افتخار ما بود که پذیرای مهمان عزیز دیگری در محل شرکت بودیم. دکتر علیرضا جباریان فام، نیازکو را به دلیل کمک به رونق تولید داخلی و حمایت از کسب و کاهای وابسته به صنایع چرم مورد حمایت اتحادیه کفاشان تبریز خطاب کرد. ایشان همچنین پیشرفت عالی این شرکت در مدت زمانی کوتاه را به فروش کفش های چرم و با کیفیت تبریز نسبت داد.

 

 

ایجاد رابطه متعامل بین تولیدکننده و مصرف کننده که نتیجه آن حذف واسطه گری است به سود هر دو گروه خواهد بود. زیرا با حذف هزینه های واسطه گری، گپ قیمتی بزرگی که به جیب دلالان می‌رود حذف می‌شود. نزدیک شدن هزینه تولید به قیمتی عادلانه برای مصرف کننده از نتایج ایجاد این رابطه است که هم باعث رونق کسب و کار شده و هم رضایت مصرف کننده را در پی خواهد داشت. دکتر جباریان نیز با اشاره به این مزیت اساسی، ماموریت نیازکو در این تولید فرهنگ را موفقیت آمیز دانست و افراد توانمند در تمامی حوزه های کسب و کار را به انجام این کار تشویق کرد.

فروشگاه های اینترنتی، درگاه امن خرید و فروش

رئیس اتحادیه کفاشان تبریز با اشاره به دوران سخت کرونا و قرنطینه های موجود که منجر به ضرر و زیان شدید و حتی تعطیلی برخی از کسب و کارها به خصوص فروشگاه های حضوری شد، فروشگاه های اینترنتی و به خصوص نیازکو را مستثنی از این وضعیت دانست. دکتر جباریان که در این دوران رکود عملکرد فروشگاه نیازکو را پیگیری می کرد، روند فروش نیازکو را رو به رشد دانست. توجه و اعتماد مردم از شهرهای مختلف کشور و حتی شروع روند صادرات به سایر کشورها را می‌توان از نشانه های موفقیت نیازکو در کسب سهم خود از بازار دانست.

با توجه به حضور حداقلی مردم در فروشگاه های حضوری و بازارها، فروشگاه های اینترنتی سهم بزرگی از بازار را کسب کرده و همین موضوع نیز باعث منتفع شدن تولیدکنندگان و مصرف کنندگان شد. با توجه به نوپا بودن فروشگاه های اینترنتی در ایران و آگاهی حداقلی مردم از مزایای خرید از آن‌ها، این فروشگاه ها در نیمه کم رخ بازار قرار دارند. اقبال به این فروشگاه ها و پیشرفت هرچه بیشتر آنها هم چرخه تولید را در سرازیری سرعت قرار می‌دهد و هم قدرت خرید مردم را با توجه به کاهش قیمت تمام شده کالاها افزایش می‌دهد.

اعتماد خریداران، سرمایه فروشگاه های اینترنتی

دکتر جباریان که خود را بنیان گذار حمایت از کالاهای ایرانی معرفی کرد به مردم اطمینان داد شخصا بر نحوه فروش فروشگاه های اینترنتی کفش نظارت دارد تا کفش چرم با کیفیت و مرغوب به دست مشتریان برسد. ایشان همچنین از مردم دعوت کرد تا از فروشگاه های اینترنتی حمایت کرده و به رشد فرهنگ خرید اینترنتی کمک کنند. این کار به خودی خود باعث حمایت از کالاهای تولید داخل و رشد کسب و کارها خواهد شد.

دکتر جباریان که موسس مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش ایران در تبریز هستند از علاقه مندان به این صنعت دعوت کرد در دوره های مهارتی این مدرسه شرکت کنند تا هم به صورت علمی و هم عملی با این صنعت آشنا شده و چرخه تولید را روان‌تر به پیش ببرند.