مروری بر معتبر ترین برندهای کفش دنیا

مروری بر معتبر ترین برندهای کفش دنیا

مروری بر معتبر ترین برندهای کفش دنیا

معتبر ترین برندهای کفش دنیا می توانند در کسری از ثانیه توجه ما را برای خرید جلب کنند. این موضوع در واقع قدرت این برندها را نشان می دهد. معتبر ترین برندهای کفش دنیا از کیفیت تولید بالایی برخوردار هستند و گاهی اوقات حتی می توان آن ها را پکیج کاملی از فاکتورهای اساسی دانست. در ادامه این مطلب با تیم تولید محتوا نیازکو همراه باشید!

مقدمه

زمانی که برای خرید کفش به یک فروشگاه کفش مراجعه می کنید، مطمئنا فاکتورهای زیادی در ذهن شما شروع به چشمک زدن می کنند که نشان از اهمیت آنها دارد. این فاکتورها عبارتند از زیبایی کفش، اصالت کفش، دوام و ماندگاری کفش و راحت بودن و قیمت آن. اما گاهی اوقات برند کفش همه ی آن چیزی است که ما هنگام خرید به آن دقت می کنیم. معتبر ترین برندهای کفش دنیا می توانند در کسری از ثانیه توجه ما را برای خرید جلب کنند. این موضوع در واقع قدرت این برندها را نشان می دهد. معتبر ترین برندهای کفش دنیا از کیفیت تولید بالایی برخوردار هستند و گاهی اوقات حتی می توان آن ها را پکیج کاملی از فاکتورهای ذکر شده دانست. در ادامه قصد داریم تعدادی از این برندها را بررسی کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین برند کفش دنیا

معتبر ترین برندهای کفش دنیا مجموعه ای از فاکتورهای ضروری یک کفش ایده آل را در بر دارند

تعدادی از معتبر ترین برندهای کفش دنیا

برند کفش نایک

وقتی صحبت از معتبر ترین برندهای کفش دنیا به میان می آید، شاید نام نایک اولین نامی باشد که به ذهن ما خطور می کند. برند نایک برندی نیست که دیروز شکل گرفته باشد و امروز محبوب شده باشد. این برند آمریکایی بیش از شصت سال سابقه موفقیت آمیز در حوزه ی تولید کفش دارد. برند نایک به طور عمده مورد علاقه ی ورزشکاران و ورزش دوستان می باشد. آن هم به دلیل ساختار استانداردی که دارا می باشد. حقیقت این است که معتبر ترین برندهای کفش دنیا از جمله برند کفش نایک دارای قیمت بالایی هستند اما با وجود قیمت بالا، همچنان ارزش خرید دارند. نایک برندی است که نه تنها ما بلکه هر کسی با کمی دانش فنی در حوزه ی کفش بدون هیچ تامل و اندیشه ای آن را به شما پیشنهاد می دهد.

بهترین برند کفش نایک

برند نایک انتخاب اول ورزشکاران حرفه ای است

برند کفش نیوبالانس

اگر سراغ از قدیمی ترین برند کفش در دنیا بگیرید تنها یک نام را خواهید شنید و آن هم نام برند نیوبالانس است. این برند در سال 1906 توسط ویلیام جی رایلی در ایالات متحده تاسیس شد. برند نیوبالانس نه تنها کفش های ورزشی، بلکه لباس های ورزشی و انواع و اقسام کفش های دیگر را نیز تولید می کند. در واقع حوزه ی تولید کفش در نیوبالانس تنها به کفش های ورزشی محدود نیست. کفش های نیوبالانس گران قیمت، زیبا و راحت هستند و همچنین دوام و ماندگاری عجیبی دارند.
برند کفش آدیداس
آدیداس نام بزرگ دیگری در صنعت کفش است که در سال 1924 توسط یک آلمانی تبار به نام آدولف داسلر تاسیس شد. جایگاه آدیداس در بین تولیدکنندگان کفش ورزشی در دنیا، جایگاه دوم است. لیونل مسی، زین الدین زیدان، گرت بیل، ژاوی و کاکا بزرگترین شخصیت های ورزشی هستند که نام آن ها با برند آدیداس گره خورده است. آدیداس در واقع انتخاب اول و آخر بسیاری از ورزشکاران حرفه ای است. سبک طراحی منحصر به فرد آدیداس و دوام و ارگونومی بی نظیر آن توانسته این برند را در زمره ی معتبر ترین برندهای کفش دنیا قرار دهد.

برند کفش پوما

پوما یکی از معتبرترین برندهای کفش دنیا است که معادلات قیمت و تقاضا را بر هم زده. با وجود اینکه کفش های پوما بسیار گران قیمت هستند اما تقاضای بسیار زیادی برای خرید آن در سراسر دنیا وجود دارد. همین موضوع نشان دهنده ی کیفیت بی نظیر کفش های این برند است.

بهترین برند کفش پوما

برند پوما یکی از برندهای پرطرفدار کفش در دنیاست

برند کفش گوچی

گوچی نیازی به معرفی ندارد. این برند سرشناس ایتالیایی محصولات چرمی از جمله کفش های جذاب و درجه یک چرمی را تولید می کند. کفش های گوچی دارای ظاهری با اصالت و با شکوه هستند که در عین قیمت بالا، دارای محبوبیت زیادی نیز می باشند. افرادی که به دنبال کفش های با پرستیژ و با دوام هستند سراغ برند گوچی می روند.

برند کفش برلوتی

این برند یکی از معتبر ترین برندهای کفش دنیا است که کمپانی اصلی آن در ایتالیا می باشد اما در فرانسه نیز فعالیت می کند. این برند توسط شخصی به نام الساندرو برلوتی در سال 1895 پایه گذاری شد. کفش های برلوتی از چرم تمساح، کانگورو یا چرم گوساله تهیه می شوند و همین موضوع باعث منحصر به فرد بودن این برند شده است. برند برلوتی برای دوستداران حیوانات و محیط زیست برند چندان خوشایندی نیست اما یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین برندهای کفش دنیا محسوب می شود.

بهترین برند کفش برلوتی

برند برلوتی یکی از معتبرترین برندهای کفش دنیا با تولیداتی از جنس چرم تمساح

برند کفش ریبوک

برند ریبوک در سال 2005 به تصاحب برند آدیداس در آمد. بنابراین جای تعجب نیست اگر کیفیتی همپای کیفیت برند آدیداس را در کفش های ریبوک شاهد باشیم. برند ریبوک کفش های اسپرت و کفش های روزمره را به تولید می رساند و نمونه ای از یک برند پیشتاز در صنعت تولید کفش در جهان است.

برند کفش کانورس

کانورس یا به عبارت عامیانه کتانی آل استار در سال 1908 توسط مارکیز میلز در بوستون ایالات متحده تاسیس شد. این شرکت به عنوان یکی از شاخص ترین شرکت های تولید کفش در آمریکا مطرح می باشد. لباس ورزشی، کفش راحتی، کفش اسکیت و کفش های اسپرت از جمله تولیدات معروف و محبوب کانورس هستند. کلماتی که می توانند برند کانورس را توصیف کنند عبارتند از دوام، زیبایی، متانت و جذابیت.

بهترین برند کفش آل استار

کفش های کانورس کفش هایی شیک و جوان پسند می باشند

برند کفش ایر جردن

بسکتبالیست معروف دنیا؛ مایکل جردن را که می شناسید؟ این برند توسط این شخص در سال 1984 تاسیس شد و سال بعد امتیاز آن توسط برند نایک خریداری شد. برند ایر جردن یکی از معتبر ترین برندهای کفش دنیا می باشد که انتخاب اول عده ی زیادی از ورزشکاران حرفه ای می باشد.

برند کفش ونس

جذابیت و زیبایی کفش های ونس باعث شده تا این برند به یکی از برندهای مورد علاقه دانشجویان و دانش آموزان در سراسر دنیا تبدیل شود. کفش های ونس بسیار لوکس و گران قیمت می باشند اما دوام بالای آن ها موجب شده تا این کفش ها ارزش خرید بالایی داشته باشند.

بهترین برند کفش ونس

ونس؛ برندی که جوانان و نوجوانان علاقه ی زیادی به آن دارند

نتیجه گیری

معتبرترین برندهای کفش دنیا اغلب کفش هایی گران قیمت و لوکس هستند که محبوبیت بالایی در تمام کشورها دارند. بالا بودن قیمت در برندهای معتبر دنیا امری متداول است. بنابراین نمی توان به گران قیمت بودم تولیدات این برندها خرده گرفت. اغلب برندهای معتبر کفش در دنیا از افراد معروف و سرشناس برای معرفی کفش های خود استفاده می کنند. این در واقع مهر تاییدی بر کیفیت و اصالت کفش های یک برند می باشد. چرا که افراد سرشناس قطعا حاضر به پوشیدن هر نوع برندی از کفش نمی باشند.

نظرات (1)

زهرا

اطلاعات خیلی مفید وعالی