نیازکو حامی رونق تولید داخلی

نیازکو حامی رونق تولید ملی

نیازکو حامی رونق تولید داخلی

حدود چهار دهه است که کشور در یک جنگ تمام عیار اقتصادی و شرایط سخت تحریمی قرار دارد. بازار به عنوان محلی برای عرضه و تقاضای کالا و خدمات، می‌تواند محلی برای عرضه کالای داخلی باشد و برای رشد اقتصاد و رونق تولید ملی کمک شایان توجهی داشته باشد. با وجود کالاهای باکیفیت داخلی، متاسفانه همچنان مشاهده می‌شود که بازار کشور مملو از کالاهای خارجی است که بعضا در مقایسه با کالاهای مشابه داخلی از کیفیت بسیار پایینی نیز برخوردار هستند. در سال 2015  گمرک چین از صادرات 110 میلیون دلاری کفش به ایران گزارش داد. متاسفانه روند واردات کفش پیوسته در حال افزایش است و این روند زنگ خطری برای تولید داخلی محسوب می‌شود.

شاید بتوان بزرگترین مشکلات پیش روی رونق تولید داخلی را در دو مورد خلاصه کرد؛ 1. واردات بی‌رویه، 2. عدم توانایی در توزیع مناسب کالاهای داخلی. در این راستا، چنانچه مشکل دوم حل شود، به خودی خود موضوع اول نیز حل خواهد شد.

حمایت از سایر تولیدکنندگان

فروشگاه نیازکو با بیش از یک دهه تجربه در امر فروش انواع کالاها، تصمیم گرفته است تا انحصارا بر روی کیف و کفش و محصولات چرمی تمرکز نماید. این تمرکز هم برای تولیدکننده و هم مصرف‌کننده سودمند خواهد بود، زیرا تولیدکننده می‌تواند محصولات خود را از طریق سایت نیازکو به مصرف‌کننده معرفی نماید و به فروش برساند. از طرف دیگر مصرف‌کننده نیز با طیف وسیعی از محصولات چرمی روبرو خواهد شد و خواهد توانست به راحتی محصول دلخواه خود را با قیمتی رقابتی و مناسب خریداری نماید. نیازکو با اعلان فراخوانی به تولیدکنندگان و فروشندگان کفش و محصولات چرمی، از آنها دعوت به همکاری کرده است. تولیدکنندگان و فروشندگان کالاهای یاد شده می‌توانند به عنوان فروشنده در سایت نیازکو ثبت نام کرده و مستقیما کالاهای خود را به فروش برسانند. این امر کمک شایانی به توزیع و فروش کالاهای ساخت داخل و در نتیجه رونق تولید ملی خواهد داشت.

نیازکو حامی رونق تولید داخلی

طبیعتا چنانچه دایره تنوع محصولات بالا باشد و جنس باکیفیت تولید شود، اعتماد و توجه مصرف‌کننده نیز جلب خواهد شد. نیازکو با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین گواهی تائیدیه از طرف اتحادیه کفش تبریز، حداقل ملزومات را به منظور کسب اعتماد مصرف‌کننده داراست.

نیازکو واقع در قطب تولید چرم کشور

نیازکو از یک طرف با قرار گرفتن در قطب محصولات چرمی کشور و از طرف دیگر همکاری و حمایت تولیدکنندگان خوشنام و باسابقه کشور، توانایی توزیع و فروش محصولات با کیفیت تولید داخلی را داراست. در حال حاضر نیز تعدادی از تولیدکنندگان با سابقه و خوشنام کفش تبریز مانند کفش تبریز، کفش سی سی، تولیدی کفش دکترفام، کفش همگام، کفش جی سی و … در حال همکاری با فروشگاه نیازکو هستند و از این روند فروش کالای داخلی که منجر به رونق تولید ملی می‌شود، حمایت می‌کنند.

علاوه بر فروش محصولات، نیازکو به منظور ارائه اطلاعات و اخبار در زمینه کفش و سایر محصولات چرمی، کادری مجرب از تولیدکنندگان محتوا گرد هم آورده تا مصرف‌کنندگان اطلاعات لازم را در این زمینه داشته باشند و با آگاهی لازم اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایند. تا این لحظه و با وجود اینکه تیم تولید محتوا در ابتدای راه خود است، سایت نیازکو توانسته است رتبه اول جستجوی «کفش تبریز» را در موتور جستجوی گوگل کسب کند.

در نهایت، هدف نیازکو از تمرکز بر روی کفش و محصولات چرمی این است که با گرد هم آوری تولیدکنندگان داخلی و استفاده از ظرفیت داخلی و تقویت و توسعه تولید داخلی زنجیره‌ای محکم و قوی از تولیدکنندگان داخلی و مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی به وجود آورد تا با رونق تولید ملی، نیازی به واردات کفش و محصولات بی‌کیفیت خارجی نباشد.

نیازکو حامی رونق تولید داخلی

نظرات (3)

اسدی

خیلی عالی و امید موفقیت در پله های بالاتر

کریم نامور

مطالب مفید و خوبی دارین.من خودم تولید کننده هستم.با آرزوی موفقیت و رونق تولید کالای ایرانی

    shopnyazco

    سلام دوستان
    با تشکر از نظرات مثبت و انرژی بخشتون
    امید که بتوانیم در چرخه رونق تولید کالای ایرانی نیازکو سهمی بزرگ داشته باشد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها