جشنواره تخفیف آخر فصل تابستان نیازکو

جشنواره تخفیف 70% آخر فصل نیازکو

جشنواره تخفیف آخر فصل تابستان نیازکو

جشنواره تخفیف آخر فصل تابستان نیازکو نظر به استقبال مشتریان گرامی و درخواست‌های مکرر تعدادی کثیری از مشتریان در خصوص ارائه تخفیف ویژه ۷۰% برای علی‌الخصوص محصولات پرفروش از امروز به مدت ۱۰ روز با تخفیفات باور نکردنی آغاز شده است.

فروشگاه اینترنتی نیازکو با دارا بودن بیش از یک دهه تجربه، یکی از مهم‌ترین فاکتورهای یک فروشگاه اینترنتی معتبر را داراست. توجه ویژه به کیفیت محصولات، یکی از اولویت‌های مهم نیازکو می‌باشد و در همین راستا گارانتی ویژه ۱۰ روزه برای تمامی محصولات ارائه می‌شود. همچنین حفظ تنوع محصولات نکته دیگری است که همواره به آن توجه شده و می‌توان در دسته‌بندی‌های مختلف نیازکو آن را مشاهده نمود. فروشگاه اینترنتی نیازکو همواره سعی بر این دارد که با ارائه محصولات متنوع، با کیفیت و به روز با قیمت مناسب و ضمانت برگشت کالا در جهت جلب رضایت کامل مشتریان این مجموعه گام بردارد.

جشنواره شگفت انگیز فروشگاه اینترنتی نیازکو

مجموعه نیازکو با عنایت به درخواست‌های مشتریان گرانقدر تلاش کرده است تا در این جشنواره طیفی از انواع محصولات کفش مردانه و کفش زنانه مانند کفش رسمی، اسپرت، راحتی و صندل و دمپایی را با تخفیفات واقعی و باور نکردنی در اختیار خریداران قرار دهد. جشنواره فروش ویژه شهریور ماه نیازکو از تاریخ ۱۲ الی ۲۲ شهریور ماه برگزار خواهد شد. در اولین دوره جشنواره فروش ویژه نیازکو با خرید محصولات منتخب می‌توانید از تخفیف ویژه تا سقف ۷۰ درصد بهره‌مند شوید. به علاوه، نیازکو به خریدارانی که پس از انجام خرید و تحویل مرسوله نسبت به ثبت نظر درباره محصول مورد نظر خود اقدام کنند، یک کوپن تخفیف ۳۰ هزار تومانی قابل استفاده در خریدهای بعدی نیز اعطا می‌کند.

🎉جشنواره ویژه تخفیف آخر فصل تابستان نیازکو

خریدت رو شروع کن 🙂

🛍تخفیف تا ۷۰%

💵روزت را با مهربانی شروع کن

📆از تاریخ ۱۲ الی ۲۲ شهریور

🎁یک فرصت استثنایی با قیمت های جذاب و باور نکردنی

🎖#نیازکو نماد اصیل کفش چرم تبریز

🏵حمایت از کالای ایرانی 🇮🇷

⚜️دارای نماد اعتماد ملی دو ستاره از وزارت صنعت و معدن

🚚ارسال رایگان

محصولات تخفیف‌دار در جشنواره فروش ویژه نیازکو

همانطور که گفته شد، مجموعه نیازکو تلاش کرده است تا با گنجاندن طیف متنوعی از محصولات کفش مردانه و کفش زنانه در جشنواره فروش ویژه سلایق گوناگون را پوشش دهد. در ادامه می‌توانید با کلیک بر روی عکس زیر از محصولات تخفیف‌دار جشنواره فروش ویژه نیازکو در ماه تیر را ملاحظه بفرمایید.

جشنواره تخفیف آخر فصل تابستان 1402

نظر خود را بنویسید