معرفی خرید 5 مدل کفش طبی مردانه بی‌نظیر در سال 2020

معرفی خرید 5 مدل کفش طبی مردانه بی‌نظیر در سال 2020

معرفی خرید 5 مدل کفش طبی مردانه بی‌نظیر در سال 2020، عنوان مقاله‌ای است که در آن از نگاه نیازکو به معرفی خرید پنج کفش طبی برتر در سال 2020 می‌پردازیم. در این مقاله با بررسی قسمت‌های مختلف کفش طبی مردانه استاندارد، دلایل لازم برای خرید کفش طبی را برخواهیم شمرد. کفش طبی با این هدف خریداری می‌شود که در استفاده روزمره و بالاخص در اوقاتی که لازم است ساعت‌های زیادی کفش به پا داشته باشیم، نهایت راحتی را برای قسمت‌های مختلف پا فراهم کند و ما را از شر کمر درد و پا درد در امان نگه دارد. هر چه باشد پای انسان قلب دوم اوست و باید با خرید کفش مناسب و استاندارد از آن مراقبت کرد. بنابراین خرید کفش طبی باید با دقت و بررسی اصولی قسمت‌های مختلف آن صورت پذیرد. در کل کفش از چهار قسمت اصلی رویه، آستر، کفی و زیره تشکیل می‌شود.

کفش طبی استاندارد چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

در یک کفش استاندارد که با هدف تأمین راحتی برای پا تهیه می‌شود، تمامی قسمت‌ها باید استانداردهای لازم را داشته باشند تا به هدف تعیین شده دست یافت. کفش طبی که از استاندارد کافی برخوردار است؛ باید دارای رویه‌ای باشد که حتی‌الامکان از جنس چرم طبیعی باشد یا در صورت استفاده از چرم مصنوعی یا سایر مواد، از مواد اولیه مرغوب تولید شده باشد. رویه کفش طبی باید از نرمی و انعطاف‌پذیری مناسبی برخوردار باشد. کفی کفش طبی باید به صورتی ساخته شود که در استفاده طولانی مدت باعث ایجاد خستگی در فرد نشود و همچنین مطابق با قوس کف پا طراحی شده باشد. فضای داخلی کفش نیز باید با آستری پوشانده شود که وظیفه عرق‌گیری را به خوبی انجام داده و رطوبت پا را کامل جذب کند. مهم‌ترین بخش کفش طبی زیره آن است که باید باید به حد کافی نرم و انعطاف‌پذیر باشد تا مانع از وارد شدن آسیب به پا شود و راحتی لازم را در حین حرکت فراهم کند.

خرید 5 کفش طبی بی‌نظیر در سال 2020 از دید نیازکو

حال به عنوان «معرفی خرید 5 مدل کفش طبی مردانه بی‌نظیر در سال 2020» می‌رسیم؛ اگر شما نیز جزو افرادی هستید که از مشکلات پا درد یا کمر درد فراری هستید یا لازم است ساعت‌های زیادی کفش به پاداشته باشید و به دنبال تأمین نهایت راحتی برای پاهایتان هستید، با تیم وبلاگ نیازکو در ادامه همراه باشید تا کفش‌های مورد نظر را از دید نیازکو معرفی و خرید کنیم.

1. کفش راحتی مردانه فرزین مدل سانترال کد F30

کفش طبی مردانه

کفش راحتی مردانه فرزین مدل سانترال کد F30 به صورت تمام چرم با استفاده از چرم طبیعی درجه یک تبریز تولید شده است که مزیت مهمی برای یک کفش به حساب می‌آید. استفاده از چرم طبیعی درجه یک در قسمت بیرونی و داخلی این کفش باعث شده است تا دوام و راحتی مثال‌زدنی را برای شما به ارمغان بیاورد. کفی این کفش از نوع طبی با رویه چرم است و موجب می‌شود که حتی در اثر پیاده‌روی طولانی مدت نیز دچار پا درد یا کمر درد نشوید. کفش چرم مردانه فرزین مدل سانترال هنگام پوشیدن بسیار خوش‌فرم بوده و از وزن کمی برخوردار هست. زیره که مهم‌ترین بخش یک کفش را تشکیل می‌دهد، پاشنه‌دار بوده و از مواد پلی اورتان P.U تولید شده است که علاوه بر سبکی و انعطاف‌پذیری مناسب، در مقابل سایش مقاومت بالایی دارد که باعث افزایش دوام و طول عمر کفش می‌شود.برای خرید کفش طبی مردانه سانترال روی عکس بالا کلیک نمایید.

2. کفش راحتی مردانه نعمتی مدل سفری

کفش طبی مردانه

کفش راحتی مردانه نعمتی مدل سفری به صورت تمام چرم و دوخت دقیق دوخته شده است. رویه کفش سفری از جنس چرم طبیعی گاوی درجه یک است که این چرم از نوع میلینگ می‌باشد. آستر کفش از جنس چرم طبیعی گاوی است. کفی کفش سفری از نوع طبی با رویه چرم است که دارای خاصیت آنتی باکتریال می‌باشد. و در نهایت، مهم‌ترین بخش کفش یعنی زیره آن از جنس ترمو (TPR) است که در برابر شکستن مقاومت بسیار بالایی دارد و تقریبا ضد شکست است. کفش راحتی مردانه نعمتی مدل سفری فوق‌ العاده نرم و راحت است و به دلیل انعطاف‌پذیری بالا به راحتی خم شده و به حالت اولیه خود باز می‌گردد. این کفش در دسته‌بندی راحتی قرار دارد و برای استفاده روزمره کاملا مناسب است. به دلیل نرمی و وزن سبک نیز پاها زود خسته نمی‌شوند و قدم زدن با آن بسیار لذت‌بخش است.

3. کفش چرم مردانه دکتر فام مدل 700

کفش طبی مردانه

کفش چرم مردانه دکتر فام مدل 700 همانند سایر کفش‌های تولیدی دکتر فام از نوع طبی و تمام چرم است و بسیار نرم و راحت می‌باشد. نحوه پوشیدن کفش هم به صورت کشی و راحت است، یعنی بند یا زیپ برای باز و بسته کردن در این کفش وجود ندارد. رویه کفش مدل 700 از جنس چرم طبیعی گاوی تولید شده و از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار است. این کفش انعطاف‌پذیری بالایی دارد و به راحتی خم شده و حالت اولیه خود را از دست نمی‌دهد. آستر کفش به صورت طبی و از جنس چرم طبیعی بزی است. چنانچه جنس رویه و آستر کفش از چرم طبیعی باشد، به بو نگرفتن کفش و تبادل هوای داخل کفش با محیط خارج کمک شایانی می‌کند، زیرا چرم بر خلاف مواد مصنوعی و پلاستیکی قابلیت تنفس دارد. کفی کفش مدل 700 به صورت طبی از جنس چرم طبیعی تولید شده و کاملا نرم و راحت است. و نهایتا زیره کفش از جنس پلی اورتان P.U و به صورت تزریق مستقیم ساخته شده است که طول عمر و دوام کفش را افزایش می‌دهد.

4. کفش راحتی مردانه نوبل مدل ایمپکس کد N02

کفش طبی مردانه

کفش راحتی مردانه نوبل مدل ایمپکس کد N02 با استفاده از چرم طبیعی درجه یک به صورت تمام چرم تولید شده است و نرمی و راحتی مثال زدنی را برای شما به ارمغان می‌آورد. کفش ایمپکس کشی کد N02 یکی از طرح‌های جدید کارخانه تولیدی کفش نوبل تبریز بوده و با انعطاف‌پذیری بالا به عنوان یک کفش راحتی – روزمره وارد بازار شده است و با ظاهری جوان‌پسند توانسته توجه مشتریان را به خود جلب کند. آستر کفش که وظیه عرق‌گیری را به عهده دارد، از چرم طبیعی گاوی تولید شده است. کفی این کفش از نوع طبی با رویه چرم طبیعی بوده و موجب می‌شود حتی در اثر پیاده‌روی طولانی مدت نیز دچار پا درد یا کمر درد نشوید. کفش رورمره مردانه نوبل مدل ایمپکس کد N02 هنگام پوشیدن بسیار خوش‌فرم بوده و از وزن کمی برخوردار هست که آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای استفاده روزمره تبدیل می‌کند. کش‌های تعبیه‌شده در کناره کفش باعث پوشیدن راحت و محکم بودن در پا می‌شود. و در نهایت، زیره کفش از جنس پلی اورتان PU ساخته شده است که سبک و انعطاف‌پذیر بوده و از مقاومت بالایی در مقابل سایش برخوردار است.

5. کفش چرم راحتی مردانه فرزین مدل ونتوسا

کفش طبی مردانه

قالب این کفش بر اساس استاندارد جهانی و ارگونومی پا طراحی شده است که نرمی و راحتی مثال‌زدنی را به شما هدیه می‌دهد. کفش راحتی ونتوسا با توجه به انعطاف‌پذیری و وزن مناسب آن گزینه‌ای مناسب برای استفاده روزمره و پیاده‌روی است. این کفش فاقد بند بوده و دارای طراحی کش‌دار است که باعث راحت پوشیدن در پا می‌شود. رویه کفش از بهترین چرم طبیعی گاوی تولید شده است که علاوه بر دوام و ماندگاری بالا باعث می‌شود پا در کفش بوی نامطلوب نگیرد. جنس آستر داخل کفش از چرم طبیعی بزی است که کاملا نرم و راحت بوده و به خوبی از عهده وظیفه عرق‌گیری و جذب رطوبت پا برمی‌آید. و کفی داخل کفش از چرم مرغوب با تزریق فوم به صورت کاملا طبی تولید شده است. همچنین، کفی کفش چرم راحتی مردانه فرزین مدل ونتوسا دارای خاصیت ضد تعریق است که باعث می‌شود در استفاده طولانی مدت پاهایتان عرق نکند. و اما مهم‌ترین بخش کفش یعنی زیره آن از تزریق مستقیم پلی اورتان P.U با مواد 100 درصد ایتالیایی تولید شده است که در مقابل سایش مقاوم بوده و از انعطاف‌پذیری مناسبی هم برخوردار است.

تهیه‌شده توسط: تیم وبلاگ نیازکو

داستان کفش نایک

کفش ترکیبی نایک در آستانه ویمبلدون!

شرکت نایک همواره در معرفی کفش مخصوص ورزکاران مطرح و در نزدیکی تورنمنتهای مهم ورزشی فعال بوده است. حالا این برند در حال کار بر روی مدلی ترکیبی قبل از تورنمنت وویمبلدون میباشد. در ادامه با تیم وبلاگ نیازکو همراه … ادامه مطلب

0 comments
تری هاویلند طراح کفش ماندگار هالیوود

تری هاویلند طراح کفش ماندگار هالیوود

تری هاویلند طراح کفش ماندگار هالیوود در نظر مشتریانش بهترین و پرطرفدارترین است. فطرت لذت جویانه، شخصیت جسور و کفش‌هایی با طراحی خلاقانه از او یک آدم ماندگار و مشهور ساخت. تری هاویلند ملقب به «کفاش راک اند رول» کارهایش … ادامه مطلب

0 comments
تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی

چرم طبیعی و چرم مصنوعی، روشهای تشخیص

چرم، این روزها به مهمترین متریال سازنده انواع کیف و کفش تبدیل شده است، با گسترش استفاده، شناخت چرم اصل از مصنوعی ضروری است. در ادامه این مطلب با تیم وبلاگ نیازکو برای شناخت روش های تشخیص چرم طبیعی همراه … ادامه مطلب

0 comments

نظرات (7)

محمدرضا راد بهروز

مطالب خوب و بدرد بخوری گذاشتید من با خوندن این مقاله یک جفت کفش فرزین رو خریدم و از خریدم راضی هستم مشخص هست که این مقاله بصورت کارشناسی و دقیق نوشته شده هستش و اینطور بگم که بصورت کامل اعتماد من رو جلب کردید

علی

کفش خوبی معرفی کردید دو مدلش رو پسندیدم

سیمین رهگذر

kafsh akhari ro bara pedaram sefaresh gozashtam.chand rooze mirese dastam?

  نیازکو

  سلام سیمین
  سفارش های انجام شده طی دو الی چهار روز کاری با پست پیشتاز تحویل داده خواهد شد.
  با احترام

علی اصفهانی

من کفش کالج طبی همگام رو خریدم،نسبتا راضی کننده است فقط بخاطر کفه طبی باید یه سایز بزرگتر می گرفتم.

ف

کفش به سختی به دستم رسید ، دقیقا بعد از یک هفته و حالا مشکل سایز داره میخوام کلا مرجوعش کنم چکار بایدبکنم ؟

  نیازکو

  سلام
  لطفا برای عودت کفش و یا تعویض سایز با شرکت نیازکو تماس گرفته و کالای مورد نظر در صورتی که از حالت طبیعی خود در نیامده به آدرس شرکت ارسال نمایید تا اقدامات لازم بعمل آید.
  با احترام

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها