نحوه پوشیدن کفش سایز بزرگ

نحوه پوشیدن کفش سایز بزرگ

نحوه پوشیدن کفش سایز بزرگ

گاهی اوقات کفش هایی که می گیرید بزرگ هستند. چه یک هدیه باشند و چه خودتان آن را خریده باشید، کفش های سایز بزرگ همیشه دردسرساز هستند، اما با رعایت برخی نکات می توان از آنها تا جای ممکن استفاده کرد. در این مقاله نحوه پوشیدن کفش سایز بزرگ و راه های ممکن را توضیح می دهیم.

نحوه پوشیدن کفش سایز بزرگ و روش های ممکن

تفاوت بین این کفش و کفش سایز معمولی خود را مشخص کنید. تفاوت سایزها را بررسی کنید تا تفاوت واقعی بین اندازه ها را درک کنید.

خرید کفش سایز بزرگ

 

سعی کنید جوراب های ضخیم یا جوراب های چند لایه بپوشید. گاهی اوقات فقط پوشیدن جوراب های حجیم، یا دو لایه مشکل را حل می کند. در آب و هوای زمستان، یک آستر نمدی می‌تواند در داخل چکمه‌های برفی یا پیاده‌روی قرار بگیرد، که دمای داخل کفش را حفظ کرده و همچنین تناسب بهتری را به پاهایتان می‌دهد.

خرید کفش اور سایز

 

دستمال پارچه ای یا دستمال کاغذی به داخل کفش خود اضافه کنید. دستمال پارچه ای یا دستمال کاغذی را به پشت کفش خود در نزدیکی پاشنه پا اضافه کنید. این کار به راحتی می تواند اختلاف اندازه را جبران کند. این کار برای صندل یا دمپایی قابل انجام نیست.

فروشگاه اینترنتی کفش

 

کفی اضافه را امتحان کنید. گاهی اوقات افزودن یک جفت کفی (موجود در بیشتر کفش‌ فروشی ها و داروخانه‌ها) می‌تواند تناسب بهتری داشته باشد و شاید از پاهای شما بهتر حمایت کند.

کفش اسپرت

 

با انجام کارهای ذکر شده کمی قدم بزنید. مطمئن شوید که هنوز شل نیستند و راه رفتن امکان پذیر است. اگر هنوز گشاد هستند، دستمال بیشتری به کفش‌هایتان اضافه کنید.

کفش ورزشی

 

این کار را زیاد انجام ندهید. اگرچه کفش‌هایی که کمی بیش از حد بزرگ هستند بهتر از پوشیدن کفش های کوچکتر هستند، اما به هر حال پوشیدن کفش هایی که از لحاظ سایز بزرگ یا کوچک هستند، برای پاهای شما خوب نیست. در صورت امکان، کفش مناسب پاهایتان تهیه کنید.

کفش تبریز

 

  • اگر تفاوت سایز کفش شما بیش از ۲ سایز است، سعی کنید از دستمال پارچه ای یا دستمال کاغذی ضخیم بیشتری استفاده کنید.
  • اگر در حد تست سایز کفش ها را پوشیده اید، سعی کنید آن‌ها را به فروشگاه برگردانید و سایز مناسب خود را تهیه کنید.

مجموعه کفش های اسپرت مردانه