از تاثیر کفش مردانه در استایل آقایان چقدر می دانید؟

تاثیر کفش مردانه در استایل آقایان

از تاثیر کفش مردانه در استایل آقایان چقدر می دانید؟

انتخاب کفش مردانه ی مناسب برای آقایانی که می خواهند بیشترین تاثیرگذاری را با استفاده از استایل خود روی دیگران داشته باشند بسیار مهم است. کفش های شما می توانند به جای شما حرف بزنند و از روحیات و سلیقه ی صاحب شان سخن بگویند. در خرید کفش مردانه به دنبال فروشگاهی باشید که خوش سابقه بوده و دارای سیستم ارتباط با مشتری قدرتمندی باشد.

مقدمه

اگر از حقایق روانشناسی کمی سر در بیاورید حتما می دانید که کفشها بخش مهمی از شخصیت افراد را نمایان میکنند. حتی بارها و بارها به اثبات رسیده که افراد در مواجهه با یکدیگر به اولین چیزی که در استایل طرف مقابل نگاه می اندازند کفش های اوست و از همه جالب تر اینکه بر همین اساس حدس و گمانه هایی در مورد شخصیت طرف مقابل می زنند. شما که نمیخواهید جزو آن دسته از افرادی باشید که با کفش هایی زننده و نامناسب باعث ایجاد تصوری اشتباه از خود در ذهن افراد می شوند؟
انتخاب کفش مردانه ی مناسب برای آقایانی که می خواهند بیشترین تاثیرگذاری را با استفاده از استایل خود روی دیگران داشته باشند بسیار مهم است. کفش های شما می توانند به جای شما حرف بزنند و از روحیات و سلیقه ی صاحب شان سخن بگویند.

تاثیر کفش های مردانه در استایل آقایان

چه کسی می گوید زنان تنها کسانی هستند که از پوشیدن کفش های زنانه زیبا لذت می برند؟ مطمئنا همه ی انسان ها تمایل دارند شیک و خوش استایل به نظر برسند؛ به عقیده ی بزرگترین استایلیست های دنیا اساسی ترین و اولین فاکتور در شیک به نظر رسیدن یک استایل، کفش هاست. اما متاسفانه بسیاری از آقایان در زمینه ی خرید کفش مردانه نمی توانند آنطور که باید و شاید انتخاب خوبی داشته باشند. بنابراین اغلب اوقات دست به دامان فروشندگان می شوند تا به آن ها کمک کنند و امان از آن روزی که گرفتار فروشنده ای کج سلیقه شوند.
بنابراین در ادامه قصد داریم انواع کفش مردانه و راهنمای انتخاب بهترین کفش مردانه را به شما ارائه دهیم تا به تنهایی و با گرفتن کمترین کمک از اطرافیان بتوانید موفق به خرید کفش دلخواهتان شوید. پس اگر قصد خرید کفش مردانه دارید و میخواهید انتخابی ایده آل داشته باشید تا انتها با ما همراه شوید.

از تاثیر کفش مردانه در استایل آقایان چقدر می دانید؟

کفش مردانه یکی از اساسی ترین رکن های یک استایل شیک است

چگونه بهترین کفش مردانه را انتخاب کنیم؟

پیش از هر چیز شما بایستی تعیین کنید که با کفش های مورد نظر می خواهید چه استایلی ترتیب دهید؟ استایل رسمی یا اسپرت؟ همچنین باید بدانید که قرار است این کفش ها را کجا بپوشید؟ در مهمانی؟ در محل کار و اداره؟ در پیاده روی؟ در دورهمی های دوستانه و یا در کوه و جنگل؟
تا زمانی که ندانید دقیقا دنبال چه کفش مردانه ای هستید حتی اگر هزاران هزار کفش را هم ببینید باز هم قادر به انتخاب نخواهید بود.
مورد بعدی که باید سراغ آن بروید کیفیت تولید کفش مردانه است. حتی اگر شیک ترین کفش مردانه را هم انتخاب کنید چنانچه دارای ارگونومی نباشد می تواند پای شما را به شدت آزار دهد. به ویژه اگر قرار باشد این کفش ها را مدت زیادی در طول روز به پا داشته باشید. بنابراین سعی کنید در مورد نکات و اصول انتخاب کفش چیزهایی بدانید؛ اینکه زیره کفش چگونه باشد، چه جنسی دوام بیشتری دارد و اینکه آیا کفشی که خریداری می کنید در برابر رطوبت و گرد و غبار مقاومت کافی دارد یا خیر؟

پر طرفدار ترین انواع کفش مردانه

• کفش های آکسفورد

در دنیای کفش مردانه، کفش های آکسفورد را کفش هایی سلطنتی می دانند. با این حال تاریخچه پیدایش کفش های آکسفورد همچنان یک راز است. چرا که برخی معتقدند دانشجویان دانشگاه آکسفورد در ابتدا شروع به پوشیدن این سبک از کفش نمودند و برخی دیگر ادعا می کنند که کفش آکسفورد ریشه در اسکاتلند و ایرلند داشته است. با این حال فارغ از رگ و ریشه ای که این کفش ها دارند، می توان آنها را نمونه ای از شیک ترین کفش های مردانه دانست. یک کفش آکسفورد عالی از چرم با کیفیت گوساله تولید می شود. از مصاحبه های شغلی و عروسی ها گرفته تا محل کار و جشن های فارغ التحصیلی، می توان کفش آکسفورد را پوشید.

کفش مردانه آکسفورد

کفش آکسفورد را می توان پر طرفدار ترین کفش مردانه رسمی دانست

• کفش های اسنیکر

این کفش ها همان کفش هایی هستند که در اصطلاح خودمانی به آن ها کفش های کتانی می گوییم. کفش های کتانی مورد پسند و علاقه ی نسل جوان می باشد و می تواند انتخابی عالی برای دانشگاه، دورهمی های دوستانه، پیاده روی و ورزش های سبک باشد. کفش اسنیکر یکی از انواع کفش های کتانی محسوب می شوند که این روزها آن ها را در پای جوانان زیاد می بینیم. حتی اگر محل کار شما به گونه ای است که فضا چندان رسمی و سنگین نیست می توانید کفش های اسنیکر به پا کنید چرا که بسیار تا بسیار راحت و سبک هستند.

کفش اسنیکر مردانه

کفش های اسنیکر مورد پسند نسل جوان هستند

• کفش کالج مردانه

تا همین چند سال پیش تصور می شد که کفش های کالج تنها مختص بانوان هستند اما رفته رفته دنیای مد و استایل مردانه ثابت کرد که چه تیپ های مردانه محشری می توان با کفش های کالج ترتیب داد. این کفش ها بشدت راحت و دوست داشتنی هستند و در انواع جیر و چرم موجود می باشند. شاید عجیب باشد اما کفش های کالج هم در تیپ های رسمی و هم در تیپ های کژوال کاربرد دارند.

کفش کالج مردانه

کفش های کالج می توانند شما را خوشتیپ تر از آنچه که هستید نشان دهند

• نیم بوت مردانه

نیم بوت مردانه از آن دست کفش هایی است که هر مردی باید حداقل تا 30 سالگی یکی از آن ها را خریداری کرده باشد. نیم بوت ها دارای ظاهری نظامی و قدرتمند هستند و می توانند استایل مردانه شما را به استایل فردی پر صلابت و محکم تبدیل کنند. پس اگر به دنبال ظاهری با شکوه هستید نیم بوت مردانه انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. به ویژه در فصل های سرد سال می توانید از آن ها به شکلی ایده آل در استایل خود استفاده کنید. با این وجود فصل بهار هم میزبان خوبی برای نیم بوت های مردانه است.

نیم بوت مردانه

نیم بوت مردانه به شما ظاهری پر صلابت می بخشد

گول ظاهر فروشگاه کفش مردانه را نخورید

برای خرید کفش مردانه به هر فروشگاهی اعتماد نکنید. بسیاری از فروشگاه های کفش مردانه صرفا با راه انداختن یک سری تشکیلات و زیباسازی فروشگاه قصد فروش بالا داشته اند. اما کیفیت کفش هیچ ارتباطی با ظاهر فروشگاه ندارد. سعی کنید به دنبال فروشگاهی باشید که خوش سابقه بوده و دارای سیستم ارتباط با مشتری قدرتمندی باشد.

نتیجه گیری

ریشه ی هر تلاش بزرگ از پاها آغاز می شود. یک مرد می تواند دنیا را روی دوش خود حمل کند، اما این کفش های مردانه هستند که مردان بزرگ را به سمت اهداف شان روانه می کند. خرید کفش مردانه می تواند انتخابی مهم در ظاهر و استایل مردانه شما باشد؛ ظاهر و استایلی که می تواند منبع اولین قضاوت دیگران در مورد شما باشد و هویت بصری شما را شکل دهد. بنابراین در انتخاب و خرید کفش مردانه با دقت عمل کنید.

گردآورنده : نیازکو