کفش ورزشی هوشمند Hovr Infinite با قابلیت رصد حرکات کاربر

کفش ورزشی هوشمند Hovr Infinite با قابلیت رصد حرکات کاربر

کفش ورزشی هوشمند Hovr Infinite با قابلیت رصد حرکات کاربر

شرکت آندر ارمور، Under Armour ، را با نوآوری‌های آن در صنعت پوشاک و کفش ورزشی می‌شناسیم. در پی موفقیت‌های این شرکت در ارائه نمونه‌های کفش ورزشی هوشمند و دیجیتال، بالاخره شاهد عرضه یک گزینه جامع، آسان و ارزان برای رصد اطلاعات پیاده‌روی بدون نیاز به ابزار دیجیتال دیگر مانند چی‌پی‌اس و ساعت هوشمند بودیم.

اندر ارمور به تازگی نمونه کفش ورزشی هوشمند هاور اینفینیت، Hovr Infinite ، را معرفی کرده که گزینه ای دقیق، ارزان و راحت برای علاقه‌مندان به پیاده روی و دوی سریع که تمامی نیازهای آن‌ها را برطرف می‌کند.

گروه تولید محتوا وبلاگ اخبار و مقالات کفش نیازکو در ادامه به معرفی امکانات، جزئیات، قیمت و تاریخ انتشار این کفش ورزشی هوشمند می‌پردازد.

کفش ورزشی هوشمند Hovr Infinite

مشخصات کفش اسپورت Hovr Infinite

ارتفاع کف: 8 میلی‌متر

جنس: مخمل

وزن: 305 گرم

تاریخ انتشار: 1 فوریه 2019

قیمت تقریبی: 120-150 دلار

کفش ورزشی هوشمند هاور اینفینیت با قابلیت رصد حرکات کاربر

شرکت «آرمور» در طی یک کنفرانس از نمونه جدید کفش ورزشی هوشمند خود رونمایی کرد. Hovr Infinite طراحی جدیدی از کفش‌های پیشرفته هستند که بدون نیاز به استفاده از گجت‌های رصد کننده می‌توانند حرکت‌ها، قدم‌ها، سرعت، گشتاور و عادت‌های کاربر را بررسی کنند. این کفش که در ماه فوریه سال 2019 عرضه می‌شود، از یک چیپ پیشرفته در خود بهره می‌برد که این چیپ توانایی رصد حرکت‌های کاربر را بدون نیاز به جی‌پی‌اس داراست.

با توجه به قرارگیری چیپ در درون کفش، این بررسی مداوم تحرک‌ها، دقیق‌تر از نمونه‌های دیگر صورت می‌گیرد و از آن جا که با پوشیدن این کفش پوتین همواره چیپ را به همراه خود دارید، مشکلی بابت رصد تمامی تحرکات شما وجود ندارد.

با توجه به تغییرات در گام برداشتن، چیپ به ثبت سرعت، میزان شتاب و طول مدت فعالیت می‌‍پردازد. بدین صورت، اطلاعات جامع‌تری برای بررسی نحوه عملکرد خود در روزهای اخیر، خواهید داشت.

کفش ورزشی هوشمند هاور اینفینیت با قابلیت رصد حرکات کاربر اندر ارمور

مربی همراه رایگان با کفش ورزشی هوشمند Hovr Infinite

هوشمندی این کفش تنها محدود به ثبت و رصد اطلاعات نیست. این محصول می‌تواند با بررسی اطلاعات بدست آمده، به شکل یک مربی حرفه‌ای به شما در انجام بهتر و طولانی‌تر فعالیت‌های ورزشی کمک کند. همراهی یک مربی در کنار فعالیت‌های ورزشی شخصی، به افزایش مصمم بودن در تکمیل هرکدام، کمک می‌کند.

دویدن کار ساده‌ای است و همه ما کم و بیش با این ورزش آشنا هستیم اما مشکلی که وجود دارد این است که تمامی افراد علاقه‌مند به دویدن و پیاده‌روی، با نحوه انجام دادن صحیح آن، شرایط و لوازم موردنیاز، آشنا نیستند. این کفش به حرفه‌ای شدن شما در پیاده‌روی و دوی سریع کمک می‌کند.

کفش ورزشی هوشمند اندر ارمور هاور اینفینیت با قابلیت رصد حرکات کاربر

سازگاری هاور اینفینیت با شرایط و شکل پیاده روی مردان و زنان

کفش ورزشی هوشمند Hovr Infinite به شما در انجام بهتر پیاده‌روی و دویدن چه به صورت آماتور و چه مبتدی، کمک می‌کند. انواع کفش ورزشی در بازار موجود است اما نمونه‌های کمی به شرایط دو و در کنار آن وضعیت جسمانی اشخاص توجه می‌کنند. سازندگان این کفش، علاوه بر طراحی سیستم هوشمند رصد، به شرایط، شکل و وزن کاربران نیز توجه کرده‌اند.

با توجه به تفاوت شرایط آقایان و خانم‌ها، هر دو نسخه مردانه و زنانه با بررسی نیازهای هرکدام طراحی شده است. همچنین به تفاوت نحوه استفاده از کفش پیاده روی و اسپورت با دیگر انواع کفش توجه شده است به طوری که با به کارگیری کفی متفاوت و بدنه منعطف، شرایط دویدن راحت‌تری برای ورزشکار فراهم شده است.

کفش ورزشی هوشمند هاور اینفینیت رصد حرکات کاربر

فناوری HOVR متعلق به اندر ارمور

این فناوری در کاهش فشار جاذبه کمک می‌کند. کاهش فشارهای مازاد و اصحکاک‌های اذیت‌کننده به انجام طولانی‌تر دوی سریع و تمرکز بهتر بدون درگیری با فشارهای جانبی، کمک می‌کند.

فناوری هاور اندر ارمور

امکان همگام‌سازی اطلاعات کفش و حرکت با تلفن هوشمند

با استفاده از اپلیکیشن Armour’s Map My Run، توانایی ارسال و همگام‌سازی اطلاعات ثبت شده به گوشی خود را خواهید داشت. اطلاعات به محض اتصال، همگام‌سازی می‌شوند و می‌توانید جزئیات بدست آمده را در محیط گرافیکی مشاهده کنید. نکته دیگر در امکان اشتراک‌گذاری این اطلاعات با دیگران است، در شبکه اجتماعی این اپلیکیشن، قابلیت ارتباط با دیگر کاربران، مقایسه میزان فعالیت‌ها و انجام گروهی یا هم شکل با آن‌ها وجود دارد. اگر از خدمات یک مربی حضوری برخوردار هستید، ارائه این اطلاعات به مربی خود، در شناخت و کمک بهتر وی به شما، موثر است.

کفش ورزشی هوشمند هاور اینفینیت با قابلیت رصد حرکات کاربر اشتراک تلفن هوشمند

 

خرید کفش اسپورت مردانه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها