افت میزان فروش ژنسکو در 2020

افت میزان فروش ژنسکو در 2020

افت میزان فروش ژنسکو در 2020

افت میزان فروش ژنسکو در 2020، 3 درصد محاسبه شده است. بنا به گزارش این شرکت، افت میزان فروش ژنسکو در فروش عمده شرکت و فروشگاه ها در دوره سه ماهه که در 26 ماه دسامبر 2020 پایان یافت، 3 درصد می باشد. دیگر فروش فروشگاهی مشابه 14 درصد کاهش، و تجارت الکترونیکی خود شرکت 49 درصد افزیش داشته است. با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید.

ژنسکو (Genesco)

کمپانی ژنسکو (Genesco)، یک خرده فروش تخصصی کفش و لوازم جانبی مارک دار متعلق به آمریکا می باشد.

این کمپانی در نشویل، پایتخت ایالت تنسی ایالات متحده، واقع شده است. ژنسکو از طریق شرکت های تابع مختلف خود، بیش از 1475 فروشگاه خرده فروشی را در سراسر ایالات متحده، پورتوریکو، کانادا، انگلستان و جمهوری ایرلند را اداره می کند. این شرکت کفش های عمده خود را با نام های تجاری Johnston & Murphy، برند Trask، Dockers ، Levi’s، Bass و برندهای دیگر به فروش می رساند.

تاریخچه شرکت ژنسکو

این شرکت در سال 1924 با نام کفش جارمان، به عنوان تولید کننده کفش تاسیس شد. نام فعلی این شرکت، که ژنسکو (Genesco) است، در سال 1959 انتخاب شده است. از سال 2002 این شرکت از کار تولید کفش خارج شده و برای تولید کفش های مارک دار و دارای مجوز خود با اشخاص ثالث مستقل و مستقر در خارج از ایالات متحده قرارداد می بندد. شرکت ژنسکو در سال 2011 با خرید فروشگاه زنجیره ای Schuh  انگلستان، گام بزرگی را در تجارت و بازار خارج از ایالات متحده برداشت.

عملکرد فروش گنسکو

میمی ای وگن،رئیس هیئت مدیره ژنسکو، عملکرد شرکت را در فصل فروش تعطیلات بسیار دلگرم‌کننده دانست.

او به نتایج فروشگاه زنجیره ای Schuh اشاره کرده و عملکرد آن را در مقایسه با انتظارات شرکت، با توجه به تعطیلی اجباری فروشگاه ها، بسیار رضایت بخش شمرد. وی میزان فروش ماه ژانویه با شروع خوبی همراه دانسته و سود مالی خوبی را در پایان سال 2021 تخمین زده است. فروشگاه های شرکت تقریبا 90درصد روزهای ماه‌های نوامبر و دسامبر باز بودند و فروشگاه های Schuh  تقریبا 50 درصد این مدت کار کردند.

با توجه به قوانین شرکت، گردش مالی فروشگاه هایی که به مدت هفت روز متوالی تعطیل هستند حذف می شود.به همین دلیل نتایج فروش تعدادی از فروشگاه ها در بازه های زمانی که به دلیل شیوع کووید-19 تعطیل بودند، در محاسبه میزان فروش، سود و زیان شرکت به حساب نمی آیند. به طور کلی میزان فروش کلی فروشگاه های شرکت در پایان دوره 3 ماهه، 26 دسامبر 2020، 8 درصد کاهش یافته است.

منبع: ورد فوت ور، نیازکو

معرفی 5 مدل کفش اسپورت پرفروش ایرانی

معرفی 5 مدل کفش اسپورت پرفروش ایرانی

فروشگاه اینترنتی کفش نیازکو با دارا بودن پتانسیل بسیار بالا در امر فروش کفش ایرانی با جمع آوری و عرضه بهترین کفش تولیدی های تبریز در امر حمایت از کالای ایرانی پرفروغ ظاهر شده است از این رو طبق آمار بعمل آمده … Readmore

0 comments
خرید کفش مناسب، 3 روش کاربردی

خرید کفش مناسب، 3 روش کاربردی

برای خرید کفش مناسب، بهتر است در مورد جزئیات کیفیت کفش بیشتر تحقیق شود و انتخاب کفش از برندهای قابل اعتماد انجام شود. اگر کفش را برای خود و به صورت حضوری خریداری می کنید حتماً آن را امتحان کرده … Readmore

1 comment
10 برند کفش ارزان و بادوام برای تمام فصول

10 برند کفش ارزان و بادوام برای تمام فصول

با افزایش بهای کفش و لزوم استفاده از کفش های با دوام و ارزان، معرفی جامع برندهای کفش معروف جهانی با تولیداتی با کیفیت و ارزان در نیازکو مورد بحث قرار گرفته. توجه بیش از حد بازار به برخی برندها … Readmore

0 comments