راحتی با کفش پاشنه بلند

comfortable wear high heels banner

راحتی با کفش پاشنه بلند

چگونه به راحتی کفش پاشنه بلند بپوشیم؟ این سوالی است که پاسخ دهی به آن از دغدغه های خانم ها کم خواهد کرد. کفش های پاشنه بلند از محبوب ترین کفش زنانه برای خانم ها است ولی برای برخی خانم ها مشکلساز است زیرا پاهای ما برای پاشنه های بلند طراحی نشده اند و استفاده از آن ها می تواند منجر به مشکلاتی نظیر درد، تاول، تورم و یا زخم شود. با پیروی از نکات زیر می توانید این مشکلات را از بین یا کاهش دهید و از زمان بیشتری در کفش های خود لذت ببرید.

اگر شما هم پوشیدن کفش زنانه پاشنه بلند ( راحتی با کفش پاشنه بلند ) را دوست دارید و می‌خواهید راحتتر راه بروید پس در این وبلاگ با نیازکو همراه باشید.

 

چگونه به راحتی کفش پاشنه بلند بپوشیم؟

 

قبل از هرچیزی در انتخاب سایز و اندازه پاشنه دقت کنید.

اگر شما کفشی که اندازه پایتان نباشد را انتخاب کنید حتمی است که نمی‌توانید با آن راه بروید. پس باید کفشتان دقیقا سایز پایتان باشد تا بتوانید راحت تر راه بروید. همچنین اگر بار اولتان است که کفش پاشنه بلند می‌پوشید سعی کنید پاشنه کفش بیشتر از پنج سانت نباشد.

از اسپری انبساط دهنده استفاده کنید.

اکثر مدل ها در کت واک ها از اسپری انبساط دهنده برای بهتر راه رفتن با کفش های پاشنه بلند استفاده می‌کنند. شما نیز می‌توانید اسپری را به داخل کفش بزنید و پس از ۲۰ دقیقه آن را بپوشید.

 کفش هایتان را در فریزر بگذارید.

از این ترفند وقتی استفاده می‌شود که کفش شما سفت و تنگ است. فریز کردن کفش باعث می‌شوذ کفشتان کش بیاید و راحتتر پوشیده شود.

حوله مرطوب داخل کفشتان بزارید.

ار کفش هایتان به پاهایتان آسیب می‌زند می‌توانید در طول روز داخلشان حوله مرطوب بزارید.

 

کفش پاشنه بلند

 

راه کارهایی دیگر:

  • با یک سشوار به سمت پاشنه بلندهایتان باد گرم بگیرید تا راحتتر پوشیده شوند.
  • وقتی شما به مدت طولانی از کفش هایتان استفاده نمی‌کنید جمع می‌شوند. برای جلوگیری از این کار داخل کفشهایتان را با روزنامه پر کنید.
  • کفش های پاشنه بلندتان را گاهی در طول روز بپوشید تا کمی آزادتر شوند.

برای مشاهده جدیدترین کفش های پاشنه دار زنانه بر روی بنر زیر کلیک کنید.

کفش زنانه مجلسی رویگو

نظر خود را بنویسید