بهترین عطر زمستانی مردانه و زنانه برای فصل سرما

بهترین عطر زمستانی مردانه و زنانه برای فصل سرما

بهترین عطر زمستانی مردانه و زنانه برای فصل سرما

در فصل سرد و خشک سال، هیچ چیز مانند یک عطر زمستانه و گرم، نمی‌تواند انرژی بخش باشد. بله رایحه نیز می‌تواند انرژی و گرما بخش باشد اما از آن‌ جا که در این فصل، نحوه پوشش افراد فرق می‌کند و خشکی هوا، طبع آن‌ها را تغییر می‌دهد، بهتر است از بهترین‌‍‌های عطر زمستانی مردانه و زنانه برای خوشبو کردن خود استفاده کنیم.

خیس شدن لباس از طرفی در روزهای بارانی و خشک بودن پوست در هوای سرد، معضل همه ما در فصل زمستان است اما با عطر زمستانی می‌توان بوی رطوبت، گِل و باران را به حاشیه کشاند و عطری را منتشر کرد که قابل نفوذ و جذب در لباس‌های ضخیم زمستانه باشد.

گزینه‌های معرفی شده در این مقاله همگی با دوام هستند اما نیازکو به رازهای افزایش ماندگاری بوی عطر و ادکلن نیز پرداخته که از تکنیک‌های معرفی شده در حفظ بوی ادکلن می‌توانید استفاده کنید. همچنین به طبع سرد هوا توجه کنید و از عطر زمستانی استفاده کنید که همگن با طبع سرد و خشک هوا باشد.

بهترین عطر زمستانی برای خانم‌ها و آقایان

گروه تولید محتوا وبسایت نیازکو با توجه به تفاوت فصل زمستان، به بررسی و معرفی بهترین عطرهای زمستانی برای خانم‌ها و آقایان پرداخته که می‌تواند گزینه مناسبی برای فصل سرد و خشک سال و با توجه به طبع افراد در این بازه و نحوه لباس پوشیدن آن‌ها باشد.

1- عطر زمستانی Byredo Eleventh Hour

هیچ عطر و بویی به قدر ادکلن‌های “Byredo” درخور زمستان نیستند اما از این میان، عطر «الونث آور» را می‌توان یک گزینه کاملا زمستانی عنوان کرد. این عطر از لوازم بهداشتی است که در زمره موارد و عادت‌های روزانه شما قرار می‌گیرد و توانایی بهره‌گیری از آن در بسیاری از شرایط و مکان‌ها وجود دارد. ترکیب عجیب تخم هویج، ترنج، انجیر و چند گیاه خوشبو دیگر، نتیجه فوق‌العاده مطبوع را رقم زده‌اند که این مراجعه به منابع طبیعی، تندی زننده را از بین برده است. این عطر با قیمت 165 دلار به  فروش می‌رسد.

بهترین عطر زمستانی مردانه و زنانه برای فصل سرما بیردو الونث

2- عطر زمستانی L’ARTISAN PARFUMEUR

تیره، دودآلود و ناگهان تند و تیز، این سه به طور مختصر به خوبی خاصیت عطر زمستانی «لارتیسان» را نشان می‌دهند. لارتیسان یک تجربه ملایم و جزئی نیست. این عطری است که به عمد می‌خواهید شنیده شوید! عطر لارتیسان گرم‌ترین منبع در زمستان است که به شما و اطرفیان شما انرژی می‌دهد. بدست آمده از استان «وویی این» از کشور چین با استفاده از روش‌های سنتی، عطری بدست آمده که انرژی بخشی خود را مدیون آن است. دارچین، تنباکو و مقداری عسل، راز گرم بودن عطر لارتیسان است و به خوبی این مواد در آن دیده می‌شود.

بهترین عطر زمستانی مردانه و زنانه برای فصل سرما لارتیسان پارفیومر

3- عطر زمستانی  Nue Co Functional Fragrance

عطر زمستانی «نئو کو فانکشنال»، ایده جذابی دارد. عطر این شرکت با هدف ایجاد شرایط و حس ضد استرس طراحی شده است به طوری که با استفاده از المان‌های بویایی خاص با کاهش سطح کورتیزول، آرامش و رفع استرس را فراهم می‌کند. تجربه شخصی استفاده از این عطر در مطبوع بودن آن و آرام کردن کاربر است به طوری که استنشاق عطر شرکت نئو، آرامش خاصی را به مخاطب می‌دهد. وقتی به محتویات این عطر نگاه می‌کنیم، ترکیب هل، بنفشه، چوب سدر و چند ماده دیگر، راز آرامش بخش بودن این عطر زمستانی است.

بهترین عطر زمستانی مردانه و زنانه برای فصل سرما فرگرنس

4- عطر زمستانی  Amouage Love Tuberose

«آمواژ»، از آن عطرهای زنانه‌ای است که هر زن باید برای خود داشته باشد. این عطر بر حس تاریخ بوی مطبوع اروپا و روس تاکید دارد و حس خاص زنانگی در آن دیده می‌شود. وانیل، چوب صندل، چوب سدر، یاسمن و چند ترکیب دیگر، به خوبی جو زنانه اروپایی را با خود به اطراف هر مخاطبی در هر نقطه‌ای از جهان می‌برد.

بهترین عطر زمستانی مردانه و زنانه برای فصل سرما توبروز

5- عطر زمستانی  Roos&Roos A Capella

برخی عطرهای غلیظ را نمی‌پسندند و دوست دارند بوی ملایم و سبک را بکار بگیرند. «کاپلا» عطر ملایم زمستانی است که حجم سبک و شفافیت زیبایی دارد. با بکارگیری جوانه‌های گل رز و پاپیتال سبز، ترکیبی بدست آمده که با وجود سبک بودن خود، عطری بانفوذ را به استنشاق دیگران می‌رساند به طوری که خود و دیگران را بیدار و سرزنده نگه می‌دارد.

بهترین عطر زمستانی مردانه و زنانه برای فصل سرما روس کاپلا

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها