۵ مدل از بهترین های بوت زنانه

5 مدل از بهترین های بوت زنانه

۵ مدل از بهترین های بوت زنانه

این مقاله رو اختصاص دادیم به ۵ مدل از بهترین های بوت زنانه که باید شناخت. بوت زنانه یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین انواع کفش های زنانه است که در فصول سرد سال می تواند هم به گرمایی پاها کمک کند و هم به زیبایی و شیک بودن سبک پوششی. بوت های زنانه در اندازه، رنگ، جنس و طرح های مختلفی تولید و عرضه می شوند که بسته به سلیقه و نیاز هر خریدار می توان از بین آن ها انتخاب کرد. در این بلاگ به بررسی برخی از نکات مهم در خرید بوت زنانه پرداخته و چند مدل پیشنهادی را معرفی می کنیم.

– در خرید بوت دخترانه یا زنانه به جنس و کیفیت آن توجه کنید. بوت های چرمی معمولاً با دوام تر، راحت تر و زیباتر از بوت های سایر جنس ها هستند. البته قیمت آن ها نیز بالاتر است. اگر قصد خرید بوت چرمی دارید، حتماً از اصالت و گارانتی آن اطمینان حاصل کنید.
– در خرید بوت زنانه به اندازه و فرم پاهای خود نیز دقت کنید. بوت های بلند مناسب پاهای لاغر و قد بلند هستند. بوت های کوتاه مناسب پاهای گوشتی و قد کوتاه هستند. بوت های دارای ساق پهن مناسب پاهای لاغر و دارای ساق باریک مناسب پاهای گوشتی هستند. بوت های دارای تکه چسبیده به ساق (بافت) مناسب پاهای با شکل نامنظم هستند.
– در خرید بوت زنانه به رنگ و طرح آن نیز اهمیت بدهید. رنگ بوت باید با رنگ لباس های شما ست شود. رنگ های مشکی، قهوه ای، خاکستری و نقره ای از رنگ های محبوب و جذاب برای بوت هستند. طرح بوت نیز با شخصیت و سلیقه شما مطابق باشد. طرح های ساده، چین دار، دکمه دار، فرم دار، چسبان، باز و … از طرح های مختلف بوت هستند.
– در خرید پوتین دخترانه یا پوتین زنانه به قیمت و بودجه خود نیز توجه کنید. قبل از خرید، بازار را جستجو کنید و قیمت های مختلف را مقایسه کنید. اگر می توانید، در فصول تخفیف خرید کنید. از خرید بوت های خیلی ارزان یا خیلی گران اجتناب کنید. بوت های خیلی ارزان ممکن است کیفیت پایین و عمر کوتاه داشته باشند. بوت های خیلی گران ممکن است ارزش واقعی خود را نداشته باشند.

حال با توجه به توضیح جامع در مورد بوت زنانه قصد داریم ۵ مدل از بهترین های بوت زنانه از دید فروشگاه اینترنتی نیازکو را برایتان معرفی کنیم:

۱- پوتین زنانه کابوی کد H253

پوتین زنانه کابوی کد H253 محصولی از تولیدی کفش راینو در تبریز است. این پوتین زنانه چرم از نوع نیم بوت و به رنگ عسلی و با بهترین مواد اولیه تولید شده است. همانطور که از نام آن پیداست، این نوع چکمه‌های زنانه تا اطراف مچ پا کشیده می‌شوند تا یک تناسب جذاب و همه‌کاره داشته باشند. همه افراد به یک جفت نیم بوت در کمد لباس خود نیاز دارند، زیرا می توان آنها را برای هر موقعیتی استفاده کرد.

نیم بوت زنانه کابوی با رویه ای از جنس چرم طبیعی گاوی ساخته شده است. با توجه به کاربرد این کفش زنانه، گرم نگه داشتن پاها اولویت اول این کفش است. چرم طبیعی نیز به دلیل عایق بودن در برابر نفوذ آب و سرما پاها را گرم نگه می‌دارد. آستری چرمی پوتین زنانه کابوی که به پشت رویه چسبانده شده به صورت دو لایه بیش از پیش با گرم تر شدن پاها کمک می‌کند. این آستری از جنس چرم بزی است که به دلیل خاصیت طبیعی تنفس چرم و همچنین ویژگی آنتی باکتریال چرم بزی از بو گرفتن کفش و همچنین مرطوب شدن پا جلوگیری می‌کند. اگر پاها داخل کفش خشک باقی بمانند تا حد زیادی از سرد شدن پاها کاسته می‌شود.

کفی که در کف این نیم بوت دخترانه استفاده شده از نوع طبی با رویه چرم است. این کفی نرمی و راحتی ایده آلی برای کف پاها فراهم می‌کند و مانع از آسیب دیدن کف پاها در نقاط پر افت و خیز می‌گردد. در همین راستا زیره پلی اورتانی نیز با جذب شوک به این فرایند کمک می‌کند. زیره پلی اورتانی این نیم بوت دخترانه ضد سایش است و در مقابل شکستگی نیز حتی در دمای منفی ۶۵ درجه مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.

نیم بوت زنانه کابوی

۲- نیم بوت زنانه داینا کد B235

نیم بوت زنانه داینا کد B235 محصولی از تولیدی کفش راینو در تبریز است. این کفش زنانه چرم از نوع کفش پاشنه بلند و به رنگ مشکی و با بهترین مواد اولیه تولید شده است. همانطور که از نام آن پیداست، این نوع چکمه‌های زنانه تا اطراف مچ پا کشیده می‌شوند تا یک تناسب جذاب و همه‌کاره داشته باشند. همه افراد به یک جفت نیم بوت در کمد لباس خود نیاز دارند، زیرا می توان آنها را برای هر موقعیتی استفاده کرد.

نیم بوت زنانه داینا با رویه ای از جنس چرم طبیعی گاوی ساخته شده است. با توجه به کاربرد این کفش زنانه، گرم نگه داشتن پاها اولویت اول این کفش است. چرم طبیعی نیز به دلیل عایق بودن در برابر نفوذ آب و سرما پاها را گرم نگه می‌دارد. آستری چرمی پوتین زنانه داینا که به پشت رویه چسبانده شده به صورت دو لایه بیش از پیش با گرم تر شدن پاها کمک می‌کند. این آستری از جنس چرم بزی است که به دلیل خاصیت طبیعی تنفس چرم و همچنین ویژگی آنتی باکتریال چرم بزی از بو گرفتن کفش و همچنین مرطوب شدن پا جلوگیری می‌کند. اگر پاها داخل کفش خشک باقی بمانند تا حد زیادی از سرد شدن پاها کاسته می‌شود.

کفی که در کف این نیم بوت دخترانه استفاده شده از نوع طبی با رویه چرم است. این کفی نرمی و راحتی ایده آلی برای کف پاها فراهم می‌کند و مانع از آسیب دیدن کف پاها در نقاط پر افت و خیز می‌گردد. در همین راستا زیره پلی اورتانی نیز با جذب شوک به این فرایند کمک می‌کند. زیره پلی اورتانی این نیم بوت دخترانه ضد سایش است و در مقابل شکستگی نیز حتی در دمای منفی ۶۵ درجه مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.

خرید نیم بوت زنانه

۳- نیم بوت چرم زنانه راینو مدل سلنا رنگ مشکی

نیم بوت چرم زنانه راینو مدل سلنا رنگ مشکی محصولی از تولیدی چرم راینو تبریز است. نیم بوت زنانه سلنا مشکی به صورت دست‌دوز بوده و از چرم طبیعی تولید شده است. رویه نیم بوت راینو از جنس چرم طبیعی گاوی است. برای پوشیدن این کفش با بند باز و بسته شده و قابلیت تنظیم را دارد . رویه چرمی نهایت حفاظت را از پا به عمل می‌آورد و دوام و کیفیت بالای آن در حد ممتاز است. علاوه بر رویه، آستری این کفش نیز از چرم طبیعی تولید شده است و از بو گرفتن کفش که ناشی از عرق پا است جلوگیری می‌کند. کفی این محصول که راحتی مضاعفی برای کف پا به عمل می‌آورد از نوع طبی با رویه بسیار نرم و راحت است. در نهایت، زیره کفش که عملا وظیفه تامین راحتی و حفاظت از کف پا را بر عهده دارد از جنس پلی اورتان P.U است. نیم بوت چرم زنانه راینو مدل سلنا رنگ مشکی به دلیل چرمی بودن پاها را در فصول سرد سال گرم نگه می‌دارد و از لحاظ طراحی و ظاهر مورد پسند بسیاری از خانم‌ها است.

نیازکو به عنوان مرجع فروش کفش چرم و سایر اکسسوری‌های چرمی، به نمایندگی از تولیدی کفش راینو، محصولات این شرکت را به صورت آنلاین به فروش می‌رساند.

نیم بوت زنانه سلنا مشکی

۴- بوت چرم زنانه مدل آتیلا B732

بوت چرم زنانه مدل آتیلا B732 محصولی از تولیدی کفش پاکو برای فصول سرد سال است. پوتین یا همان بوت زنانه آتیلا به صورت ساق‌دار است و برای پوشیدن در هوای سرد و محافظت کامل از پاها تولید شده است. این کفش زنانه زمستانی به صورت تمام چرم اعلا و دست‌دوز تولید شده و با توجه به مواد اولیه با کیفیتی که در آن به کار رفته است، دوام و عمر بالایی دارد. برای تولید رویه این پوتین زنانه زیبا و شیک از چرم درجه یک طبیعی استفاده شده است. از آنجا که این پوتین ویژه آب و هوای سرد و بارانی است، آستر کفش نیز باید به این امر کمک کند. آستر کفش چرم آتیلا از جنس چرم طبیعی بزی به همراه پارچه فوتر است و به گرم نگه داشتن پا در داخل کفش و جلوگیری از نفوذ آب کمک شایانی می‌کند.

راحتی کف پا نیز یکی از موضوعات مهم دیگر در تولید هر کفش به شمار می‌رود و بوت زنانه آتیلا هم از این قاعده مستثنی نیست. کفی پوتین زنانه آتیلا به صورت طبی تولید شده است و بسیار نرم و راحت است. زیره این بوت چرمی به صورت آج‌دار و با اندازه مناسب است و از لیز خوردن در سطوح یخی و لیز جلوگیری می‌کند. جنس این زیره از TPU است که علاوه بر مقاومت بالا در مقابل سایش، از انعطاف‌پذیری مناسبی نیز برخوردار است. پوتین چرم کد B732 با توجه به اینکه از چرم طبیعی درجه یک تولید شده است، تنفس‌پذیری مناسبی داشته و برای مصارف روزمره نیز مناسب است.

بوت چرم زنانه مدل آتیلا B732

۵- بوت چرم زنانه باوند کد C003

بوت چرم زنانه باوند کد C003 محصولی از صنایع چرم پاکو در تبریز است. اولین تصویری که با تجسم بوت چرم در ذهن شکل می یابد، کفشی است که در نگاه اول عیار چرم خالص و ظاهر موقر آن که نشان از دوام و طول عمر بالای کفش است، دیده شود. این کفش زنانه با ظاهری ساده، تولید شده از چرم طبیعی چاپی با طرح چرم کروکدیل و پاشنه ای با ارتفاع استاندارد برای خانم هایی مناسب است که قصد دارند در فصول سرد سال در ادارات یا جلسات رسمی ظاهری متناسب با محیط داشته باشند. اگر فکر می کنید این بوت دخترانه با استایل شما سازگار است، در خرید بوت چرم زنانه باوند درنگ نکنید، زیرا با توجه به کیفیت مواد اولیه به کار رفته و ظاهر چرم کروکدیل، با کیف آتوسا کد C760 کاملا ست می شود. برای مشاهده محصول مورد نظر روی عکس مربوطه کلیک نمایید.

ظاهر موقر، دوام بالا، راحتی کم نظیر

رویه چرم طبیعی این کفش زنانه از هر زاویه و فاصله ای پیداست. چرم طبیعی گاوی که نماد اصلی تناسب کفش با کل استایل است به همراه دوام، راحتی، عایق بودن در برابر هوای سرد و نفوذ آب از روی پای شما محافظت خواهد کرد. نه تنها رویه، بلکه آستری کفش نیز از چرم طبیعی تولید شده است. این دو لایه در کنار هم محافظت از پاها را گارانتی خواهند کرد. آستری بزی کفش از تجمع باکتری ها که در حداقل حالت باعث بو گرفتن پاها و در ادامه قارچ پوستی جلوگیری می‌کند، زیرا چرم بزی به طور طبیعی خاصیت آنتی باکتریال به همراه دارد.

به منظور حفظ راحتی کف پا، کفی طبی این نیم بوت به همراه زیره پلی اورتانی آن، نرمی لازم و همچنین راحتی گام برداشتن در هر سطوحی را فراهم خواهند ساخت. مقاومت در برابر سایش و وزن کم زیره پلی اورتانی، به ترتیب طول عمر کفش و لذت بخش بودن پیاده روی را افزایش می دهند. ویژگی های زیره پلی اورتان محدود به این موارد نیست، شما می توانید با بازدید از سایر محصولات فروشگاه، ضمن مشاهده انتخاب های بیشتر در مورد این نوع زیره نیز اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خرید بوت زنانه

نظر خود را بنویسید