۵ مدل کفش کالج پر فروش ۲۰۲۲

خرید کفش کالج شیک مردانه

۵ مدل کفش کالج پر فروش ۲۰۲۲

آیا از پوشیدن کفش های رسمی و روزمره و تعویض گاه به گاه آنها خسته شده اید؟ زمان به روز رسانی و ارتقاء استایل شما فرا رسیده است. مطمئن باشید که خیلی طول نمی کشد تا عاشق بهترین لوفر یا همان کفش کالج مردانه ای شوید که در ادامه برای شما آورده ایم. در این مقاله با نگاهی اجمالی بر ۵ مدل کفش کالج پر فروش ۲۰۲۲ سعی می کنیم پاسخگوی نیازها و تردیدهای شما در رابطه با انتخاب و خرید کفش کالج مردانه با ارائه بهترین پیشنهادها باشیم. این پیشنهادات از بین پر فروش ترین کفش های کالج مردانه در سال ۲۰۲۲ انتخاب شده اند.

«کفش کالج مردانه» این سه کلمه کلیدی برای هرکسی که به دنبال تغییر و بهبود ظاهر است حاوی پیامی روشن است؛ اینکه ضریب استایل خود را یکپارچه ارتقا دهد. اگر کفش‌ کتانی، صندل، کفش‌ رسمی، کفش روزمره و سایر مدل ها ظاهر شما را بی‌تفاوت و خشک جلوه داده‌اند، توصیه می کنیم به کفش کالج توجه کنید. کفش های کالج از همان ابتدای ظهور، جایگاه خود را در کمد کفش هر مردی پیدا کردند. ویژگی یکسره بودن کفش های لوفر به طور گسترده ای توسط افرادی که از باز و بسته کردن بند کفش خود خسته شده اند مورد استقبال قرار گرفته است. از امروز به بعد دیگر نیازی نیست به کفش های خود توجه زیادی کنید، بلکه اکنون می توانید با خرید کفش کالج مردانه سر بالا در خیابان و راهرو راه بروید.

۵ مدل کفش کالج پر فروش ۲۰۲۲ که در ادامه معرفی می شوند

۱. کفش راحتی مردانه فرزین مدل کالج کد F016مشاهده محصول

۲. کالج مردانه آیتای کد H72مشاهده محصول

۳. کفش کالج مردانه پاکو مدل P89 رنگ عسلیمشاهده محصول

۴. کفش کالج مردانه فرزین مدل پلاس کد P01مشاهده محصول

۵. کفش کالج مردانه پاکو مدل P79مشاهده محصول

کفش کالج چه نوع کفشی است؟

لوفر اصطلاح دیگری است که برای کفش کالج یکسره استفاده می شود. ویژگی «به راحتی درآوردن و پوشیدن» آن را از بقیه کفش ها متمایز می کند. عدم نیاز به بند کفش یا سگک و زیپ، این کفش ها توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند. بسته به نوع لباس‌هایتان، می‌توانید به خرید کفش کالج راحتی یا رسمی اقدام کنید.

نکاتی برای ست کردن کفش های کالج با استایل

در زیر روش هایی برای ست کردن کفش های کالج با توجه به استایل شما آورده شده است.

۱. کفش های کالج همراه با لباس های غیر رسمی بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. آنها تا حد زیادی به دلیل سبک، ساختار، دوخت و جزئیات خود، «حال و هوای ساخته شده برای یکدیگر» را به نمایش می گذارند. پس از خرید کفش کالج مردانه دلخواه، آن را با شلوار جین، کتان یا حتی شلوار پارچه ای ست کنید و ظاهر خود را با بهترین تی شرت های یقه دار کامل و جذاب کنید.

۲. اگر قرار است در یک جلسه رسمی یا نه چندان حرفه ای شرکت کنید، همیشه یک لباس نیمه رسمی یا تقریبا غیررسمی انتخاب کنید. از تکمیل ظاهر خود با کفش های لوفر و کت و شلوار سه تکه خودداری کنید.

۳. جوراب یا بدون جوراب کاملاً به شما بستگی دارد. جوراب‌های بلند با کفش‌های لوفر برای جلوگیری از بدبو شدن کفش‌های شما بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند. اگر می خواهید بوی احتمای پا را از بین ببرید، بدون درنگ جوراب خود را بپوشید. اگر می‌خواهید بدون جوراب کفش‌های کالج بپوشید، همین کار را انجام دهید. این کاملاً به شما بستگی دارد زیرا هر دو روش پوشیدن این کفش ها همچنان مد و ترند هستند.

۴. لوفرهای خود را اصولی نگه دارید. چیزی را انتخاب نکنید که برای استفاده روزمره نیست. لوفرها معمولاً به دلیل نگهداری نامناسب یا غیرقابل قبول به راحتی از بین می روند.

معرفی و راهنمای خرید ۵ مدل کفش کالج پر فروش ۲۰۲۲

هم اکنون که اطلاعات کافی در مورد کفش های کالج یا لوفر دریافت کردید، می توانید از بین ۵ مدل کفش کالج پر فروش ۲۰۲۲ اقدام به خرید کفش کالج مردانه راحتی یا رسمی مورد نظر خود نمایید. توجه فرمایید که هر ۵ کفش معرفی شده در زیر به خاطر تمام چرم بودن رویه، آستری و کفی و همچنین داشتن کفی طبی، در هر دو دسته بندی کفش کالج مردانه راحتی و روزمره و کفش کالج مردانه رسمی قرار می گیرند. ترتیب محصولات به صورت سلیقه ای هستند و ما نسبت به هیچکدام برتری از لحاظ کیفیت و دوام و قیمت قائل نشده ایم. سلیقه و انتخاب شما ملاک برتری محصولات خواهد بود. تمامی محصولات زیر از لحاظ زیره جنس یکسانی دارند و با تزریق مستقیم پلی اورتان P.U پیوند مستحکمی با رویه دارند.

کفش راحتی مردانه فرزین مدل کالج کد F016

کفش های فرزین بیشتر به خاطر راحت بودن و خاصیت طبی که دارند شناخته می شوند. این کفش نیز علاوه بر نرم و طبی بودن، دو ویژگی برتری که کفش های تولید شده در تبریز دارا هستند را به خود اختصاص داده است؛ یعنی تولید شده از چرم تبریز و اسمبل شده به سبک دوخت تبریز. همین دو ویژگی در کنار هم ارمغان آورنده ظاهر موقر و دوام بالای کفش خواهند بود. کفش راحتی مردانه فرزین مدل کالج کد F016 با رویه ای از جنس چرم طبیعی گاوی و آستری از جنس چرم بزی یک کفش تمام چرم به شمار می رود. همچنین کفی طبی این کفش لوفر که با رویه ای از چرم بزی پوشانده شده، راحتی و دوام بیشتری ارائه می دهد.

برای مشاهده و خرید کفش راحتی مردانه فرزین مدل کالج بر روی بنر زیر کلیک نمایید.

خرید کفش کالج مردانه فرزین

کالج مردانه آیتای کد H72

کفش لوفر مردانه آیتای با رویه ای از چرم گاوی، آستری و رویه کفی از جنس چرم بزی یک کفش تمام چرم است. بدین ترتیب سرتاسر فضای داخلی و خارجی کفش از چرم طبیعی تشکیل است. کالج آیتای با توجه به اینکه دوخت تبریز است، یک کفش مردانه با دوخت دقیق به شمار می رود و احتمال گسست دوخت ها بسیار کم است. نکته قابل توجه در مورد این کفش، قالب ریزی خاص آن است که باعث شده دارای پنجه پهن تری نسبت به سایر کفش ها باشد. این ویژگی در کنار کفی طبی این کفش، یک کالج طبی تعریف می کند. اگر دارای انحراف انگشت شست پا هستید، خرید کفش کالج مردانه آیتای راحتی لازم را برایتان تامین خواهد کرد.

برای مشاهده و خرید کالج مردانه راحتی آیتای بر روی بنر زیر کلیک نمایید.

کفش کالج شیک

 

کفش کالج مردانه پاکو مدل P89 رنگ عسلی

ویژگی برجسته ای که این لوفر مردانه را از سایر مدل های معرفی شده متمایز می کند، ظاهر جذاب آن است. این کالج مردانه همان ویژگی های محصول بالا را داراست، اما رنگ عسلی چشم نواز آن به همراه تکه تزئینی چرمی بر روی رویه باعث خودنمایی این کفش مردانه می گردد. کالج مردانه پاکو که با نام کالج کمردار نیز شناخته می شود، تمام چرم بوده و اعتماد به نفس شما را افزایش خواهد داد.

برای مشاهده و خرید لوفر مردانه آیتای بر روی بنر زیر کلیک نمایید.

خرید کفش تبریز

 

کفش کالج مردانه فرزین مدل پلاس کد P01

با اینکه کفش کالج ذاتا بدون بند و هر نوع ویژگی چفت و بست است، اما در این لوفر مردانه جهت کسب رضایت سلایق مختلف، بند نیز به آن افزوده شده است. این بند با اینکه به خاطر یکسره پوشیده شدن کفش کالج حالت تزئینی دارد، اما به منظور چفت کردن هرچه بیشتر این کفش مردانه در پا نیز کاربرد دارد. سایر مشخصات لوفر مردانه فرزین مدل پلاس مانند جنس رویه، آستری، کفی و زیره نیز همانند محصولات ذکر شده در بالا است.

برای مشاهده و خرید کفش کالج مردانه مدل پلاس بر روی بنر زیر کلیک نمایید.

خرید کفش کالج مردانه

کفش کالج مردانه پاکو مدل P79

اگر بخواهیم یک کفش کالج مردانه کلاسیک و عاری از هرگونه نوآوری ظاهری معرفی کنیم، قطعا انتخاب ما کفش کالج پاکو مدل P79 خواهد بود. این کالج مردانه که به صورت تمام چرم و با کفی طبی تولید شده، ظاهری یکدست و مرتب دارد و می توان آن را یک کفش رسمی مردانه نیز معرفی کرد.

برای مشاهده و خرید کالج مردانه پاکو مدل P79 بر روی بنر زیر کلیک نمایید.

خرید کالج مردانه

 

حال که به انتهای مقاله ۵ مدل کفش کالج پر فروش ۲۰۲۲ رسیدیم، به نظرتان کدام کفش به عنوان یک کفش راحتی مردانه و/ یا کفش رسمی مردانه می تواند به کمد کفش شما راه پیدا کند؟ مهم نیست به چه مناسبت یا کدام لباس را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که کمد کفش شما با کفش های مد روز، درجه یک و همه کاره پر شده است. اگر شما این مقاله را خوانده اید، به معنی این است که جستجوی شما برای یافتن بهترین لوفرهای مردانه به پایان رسیده است. محصول مورد نظر را انتخاب کنید، به سبد خرید رفته و پرداخت را تکمیل نمایید و منتظر بمانید تا مامور پست زنگ درب خانه شما بزند.

 

برای مشاهده سایر کالج های مردانه بر روی بنر زیر کلیک نمایید.

جدیدترین مدل های کفش های مردانه کالج