10 برند کفش ارزان و بادوام برای تمام فصول

10 برند کفش ارزان و بادوام برای تمام فصول

10 برند کفش ارزان و بادوام برای تمام فصول

با افزایش بهای کفش و لزوم استفاده از کفش های با دوام و ارزان، معرفی جامع برندهای کفش معروف جهانی با تولیداتی با کیفیت و ارزان در نیازکو مورد بحث قرار گرفته.

توجه بیش از حد بازار به برخی برندها موجب محبوبیت بیش از حد و افزایش کاذب قیمت‌‎های آن‌ها می‌شود اما در میان برندهای شناخته شده، گروه‌های تولیدی وجود دارند که کفش ارزان و بادوام مناسب مصرف مردان، زنان، کودکان و برای هر مناسبت و کاربری را در بهترین کیفیت و با منطقی‌ترین قیمت عرضه می‌کنند.

در این مقاله از وبلاگ اخبار و مقالات کفش که توسط تیم تولید محتوای نیازکو تهیه شده است، به بررسی برندهای تولید کننده کفش های ارزان و بادوام بازار کفش جهانی خواهیم پرداخت، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مسئله دیگر در انتخاب برند کفش ارزان و بادوام، اهداف اجتماعی این شرکت‌ها است بهتر است از گزینه‌های سازگار با طبیعت که در آن ساکن هستیم، استفاده کنیم. همچنین توجه به وضعیت کارگران شرکت‌های تولیدی نیز جنبه انسانی مهم دیگر است.

اگر برای لحظه‌ای از نام‌های اغراق شده دور شوید؛ گزینه‌های به صرفه‌تر با کیفیت بهتر، کفش‌های دست‌ساز و با قیمت مناسب را خواهید یافت. در ادامه به بررسی بهترین برندهای کفش ارزان با ویژگی‌هایی مانند دوام بالا، طرح امروزی و سازگاری با طبیعت خواهیم پرداخت.

بهترین‌ برندهای کفش ارزان و به صرفه برای آقایان و خانم‌ها

1.    Able

محل ساخت: ایالت تنسی، ایالات متحده
مناسب برای: زنان ساده پسند
دامنه کالا: کفش‌های بدون پشت‌بند، راحتی، مجلسی و صندل
بازه قیمت: 98-128 دلار
طراحی حداقلی از “ABLE” بهترین گزینه ساده برای مجموعه کفش‌های شما است. استفاده از رنگ‌های طبیعی با طرح‌های طبیعی، زیبای خاصی به محصولات این شرکت داده است.

2.    Nisolo

محل ساخت: ایالت تنسی، ایالات متحده
مناسب برای: دوستداران کفش‌های چرم و دست‌ساز
دامنه کالا: چکمه‌های مردانه و زنانه، کفش‌های بنددار، بدون پاشنه و صندل
بازه قیمت: 88-228 دلار
“Nisolo” برای طراحی کفش‌های ارزان و به صرفه خود از طراحان مجرب در «پِرو» بهره می‌برد. بر روی هر محصول دست‌ساز این شرکت به خوبی کار شده و به لطف اهتمامی که «نیسولو» به کارگران خود دارد؛ نتیجه زیبا و به صرفه به دست مشتری می‌رسد.

3.     Everlane

محل ساخت: سانفرانسیسکو و نیویورک
ویژگی: کفش‌ ارزان و بادوام
دامنه کالا: کفش‌ راحتی، صندل و چکمه
بازه قیمت: 88-235 دلار
«اورلین»، قیمت ارزان، مقاومت و کیفیت بالا و تمام نکات یک کفش مرغوب و به صرفه را دارد. طرح‌های سفید، مشکی و قهوه‌ای این گروه با ورود به قفسه پوشاک شما به یک گزینه اصلی و ماندگار تبدیل خواهند شد.

4.    Allbirds

برندهای باکیفیت کفش ال بیردز

محل ساخت: سانفرانسیسکو
ویژگی: استفاده از مواد طبیعی، سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت بودن (کفش‌های سازگار با طبیعت)
مناسب برای: کفش‌های ورزشی با مواد ساخت طبیعی
دامنه کالا: کفش‌های ورزشی مردانه، زنانه و بچگانه و پوتین‌های مخصوص ورزش
بازه قیمت: 55-95 دلار
هدف این شرکت سازنده کفش ارزان و بادوام، تهیه محصول باکیفیت با استفاده از مواد طبیعی به شکل بهتر و به صرفه‌تر است. کفش‌های این گروه از پشم و مواد طبیعی استاندارد تهیه شده است. تمامی کفش‌های ورزشی مردانه و زنانه این شرکت زیر 95 دلار قیمت دارد. «آل بیردز» یک انتخاب بهینه برای کفش روزمره است.

5.    The Root Collective

برندهای باکیفیت کفش آل رووت

محل ساخت: گواتمالا
ویژگی: استفاده از منسوجات چرم از گواتمالا
بهترین برای: کفش‌های بدون پاشنه
دامنه کالا: کفش‌های بدون پاشنه، پاشنه‌دار، کفش‌های تخت «باله» و چکمه
بازه قیمت: 98-218 دلار
در زمانی که محصولات به شکل انبوه تولید می‌شوند، این شرکت به شما اطمینان می‌دهد که یک شخص با عشق بر روی هر کدام از کفش‌های تولیدی خود کار کرده است. کفش‌سازان و تولیدکنندگان چرم از گواتمالا، با وجود تمرکز بر کفش‌های بدون پاشنه، نمونه‌های دیگری نیز برای عرضه دارند. پشتیبانی از این گروه تولیدی حرفه‌ای در یک کشور فقیر را فراموش نکنید.

6.    TOMS

برندهای باکیفیت کفش تامز

محل ساخت: ونیز در کالیفرنیا
بهترین برای: کفش‌های روزمره
دامنه کالا: کفش‌های روزمره زنانه، مردانه و بچگانه، صندل و پاشنه بلند
بازه قیمت: 39-119 دلار
گروه “TOMS” تاکنون بیش از 75 میلیون کفش را برای کودکان موردنیاز در سرتاسر دنیا تهیه کرده است. این گروه که در زمینه ساخت کفش‌های روزمره و معمول برای زنان، مردان و کودکان فعالیت می‌کند، توانسته کفش موردنیاز بسیاری از کودکان نیازمند را تامین کند.

7.    Matt & Nat

برندهای باکیفیت کفش مت اند نت

محل ساخت: مونترال
ویژگی: استفاده از مواد سازگار با طبیعت
بهترین برای: کفش‌های معمول یا مناسبتی و کفش‌های بدون استفاده از منتجات حیوانی
دامنه کالا: کفش اسپرت زنانه، صندل، پاشنه بلند و بدون پشت‌بند
بازه قیمت: 55-125 دلار
ویژگی متفاوت این گروه تولید، اهمیت دادن به گیاه‌خواران است که علاقه‌ای به استفاده از کفش‌های ساخت منتجات پوست حیوانات ندارند. با استفاده از چرم مصنوعی و 100 درصد قابل بازیافت، خریداران مطمئن هستند که علاوه بر عدم آسیب رساندن به حیوانات، این محصول‌ها در نهایت برای طبیعت نیز مضر نخواهند بود.

8.    Fortress Of Inca

برندهای باکیفیت کفش fortress of inca

محل ساخت: آستین، تگزاس
ویژگی: استفاده از مواد طبیعی
بهترین برای: چکمه‌های چرم
دامنه کالا: چکمه زنان، چکمه بندار، کفش بدون پشت‌بند
بازه قیمت: 210-350 دلار
گروه «فورتس» به اندازه مشتریان به کارگران خود نیز اهمیت می‌دهد و فضای کار مناسبی را برای آن‌ها فراهم کرده است. آن‌ها از منابع طبیعی محلی به جای صنعتی و انبوه استفاده می‌کنند. تفاوت جذاب چکمه‌های بنددار و چکمه‌های معمولی بادوام از ویژگی‌های این شرکت است.

9.    Vaja

محل ساخت: فرانسه
ویژگی: محصولات ارگانیک و بدون پس‌ماند
بهترین برای: کفش‌های پیاده‌روی و تندروی
دامنه کالا: کفش‌های ورزشی مردانه و زنانه
بازه قیمت: 80-165 یورو
«وژا» یک پیش‌قدم در تولید محصولات دوست‌دار محیط زیست برای مصرف‌کنندگان ورزشی است. این شرکت از مواد اولیه ارگانیک و سازگار با طبیعت استفاده می‌کند. نکته جالب محصولات این گروه در سفارشی بودن و عدم تولید انبوه پیش از تقاضا است به طوری که در هر شش ماه به طور سفارشی برای درخواست‌های دریافتی با اهتمام بالا کار می‌کند تا کفش ارزان و البته قابل بازیافت را عرضه نماید.

10.    Fuchsia Shoes

محل ساخت: ایالات متحده و پاکستان
ویژگی: ساخت دست
بهترین برای: کفش‌های «بالت»
دامنه کالا: کفش‌های بدون پاشنه زنانه
بازه قیمت: 80-120 دلار
اگر به دنبال کفش‌ ارزان و بدون پاشنه هستید که توسط هنرمندان با دست ساخته شده باشد؛ این شرکت بهترین گزینه است. هدف «فوچسیا» تولید محصول استاندارد و در عین حال منحصر به فرد است. این گروه از مواد خام خریداری شده از تولیدکنندگان محلی استفاده می‌کند و همچنین با پذیرش نمونه‌های بازیافتی، هدر رفت را کاهش می‌دهد. اگر به دنبال کفش چندجانبه برای مجلس‌ها، مراسم و استفاده روزمره هستید، این گزینه را فراموش نکنید.

خرید دمپایی طبی زنانه اینترنتی تبریز

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها