راهنمای تصویری سیستم کسب درآمد نیازکو

سیستم کسب درآمد نیازکو

راهنمای تصویری سیستم کسب درآمد نیازکو

سیستم کسب درآمد نیازکو یا افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش یعنی اینکه بدون سرمایه‌گذاری، محصولات یک شرکت را به فروش برسانید و به ازای هر فروش پورسانت دریافت کنید. این روش کسب درآمد بازدهی بسیار بالایی دارد و افراد بسیاری در سراسر جهان به سوی این روش کسب درآمد جذب می‌شوند. برای کسب درآمد از این روش هیچ محدودیتی در زمینه تحصیلات، محدوده سنی و محدوده مکانی وجود ندارد و تمامی افراد می‌توانند با ترغیب کردن دیگران نسبت به کلیک روی لینک و خرید از فروشگاه مورد نظر کسب درآمد نمایند. در اینجا قصد داریم به صورت تصویری و مرحله به مرحله نحوه استفاده از سیستم کسب درآمد نیازکو را به شما نشان دهیم. با تیم وبلاگ نیازکو همراه باشید تا در ادامه راهنمای تصویری سیستم کسب درآمد نیازکو را به اتفاق مرور کنیم.

ابتدا، با کلیک بر روی اینجا به صفحه ثبت نام در سیستم کسب درآمد نیازکو بروید. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، گزینه عضویت در کسب درآمد نیازکو را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه عضویت، به طور اتوماتیک، به پایین صفحه منتقل خواهید شد.

سیستم کسب درآمد نیازکو

ثبت نام

در اولین گام از راهنمای تصویری سیستم کسب درآمد نیازکو با نحوه ثبت نام آشنا می‌شویم. در اینجا باید نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز خودتان اقدام کنید. مطابق تصویر زیر، فیلدهای خالی را بر اساس اطلاعات خودتان تکمیل کرده و تیک گزینه شرایط و ضوابط ما را قبول کنید را بزنید. سپس روی گزینه عضویت کلیک کنید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

پس از آن به صفحه اصلی حساب کاربری خود منتقل می‌شوید که در تصویر زیر نشان داده شده است. قبل از شروع، باید اشاره کنیم که در سیستم کسب درآمد نیازکو سه سطح برای کاربران در نظر گرفته شده است:

  • سطح Basic – برای تعداد تا ۱۰ ارجاع و سود ۵ درصد
  • سطح Premium – برای تعداد تا ۲۰ ارجاع و سود ۷ درصد
  • سطح Plus – برای تعداد بیش از ۲۰ ارجاع و سود ۱۰ درصد

سیستم کسب درآمد نیازکو

در مرحله اول قسمت پروفایل را بررسی می‌کنیم. همانطور که در تصویر ملاحظه می‌کنید، این قسمت از سه بخش ویرایش پروفایل، تغییر رمز عبور و تنظیمات پرداخت‌ها تشکیل شده است.

سیستم کسب درآمد نیازکو

ویرایش پروفایل

با کلیک بر روی قسمت ویرایش پروفایل به صفحه زیر منتقل می‌شوید. در این قسمت می‌توانید کشور، ایمیل، نام و نام خانوادگی خود را در صورت لزوم تغییر دهید. پس از انجام تغییرات بر روی دکمه ذخیره تغییرات در قسمت پایین صفحه کلیک کنید تا تغییرات جدیدتان ذخیره شود.

سیستم کسب درآمد نیازکو

تغییر رمز عبور

با کلیک بر روی این قسمت به صفحه زیر منتقل می‌شوید. در اینجا می‌توانید نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام کنید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است، در کادر شماره یک رمز عبور قبلی خود را وارد کنید. در کادر شماره دو رمز عبور جدید خود را وارد کرده و در کادر سوم دوباره رمز عبور جدیدتان را تکرار کنید. در نهایت، روی گزینه ذخیره در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید تا رمز عبورتان تغییر پیدا کند.

سیستم کسب درآمد نیازکو

در صورت موفقیت بودن عملیات، پیام «شما با موفقیت رمزتان را بروز کردید» را دریافت می‌کنید. لطفا توجه داشته باشید که پس از تغییر رمز عبور، لازم است یک بار دیگر با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود در سیستم کسب درآمد نیازکو شوید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

تنظیمات پرداخت‌ها

در این قسمت می‌توانید مشخصات حساب بانکی خود را برای دریافت درآمدتان تنظیم کنید. بخش «نوع پرداخت» به طور پیش‌فرض روی گزینه انتقال بانکی قرار دارد و نیازی به تغییر آن ندارید. در بخش جزئیات انتقال بانکی می‌توانید نسبت به ثبت شماره حساب، کارت بانکی، نام بانک، نام صاحب حساب و… اقدام کنید. در آخر روی گزینه ذخیره در پایین صفحه کلیک کنید. در صورت موفق بودن عملیات، پیام «تنظیمات سرویس پرداخت به درستی تنظیم نشده است» که قبلا در صفحه وجود داشت، حذف خواهد شد.

سیستم کسب درآمد نیازکو

در مرحله دوم از راهنمای تصویری سیستم کسب درآمد نیازکو قسمت بازاریابی را بررسی می‌کنیم که مطابق تصویر، از سه بخش مختلف لینک همکاران، کمپین و بنرها تشکیل یافته است.

سیستم کسب درآمد نیازکو

لینک همکاران

این قسمت اصلی‌ترین بخش‌ را در سیستم کسب درآمدتان تشکیل می‌دهد. نشانی یا همان لینک ارجاع شما آدرسی است که با در اختیار دیگران قرار دادن آن می‌توانید کسب درآمد داشته باشید. به طریق گوناگون مانند اس ام اس، پیام‌رسان‌ها، شبکه اینستاگرام و غیره می‌توانید لینک شخصی خودتان را در اختیار دوستان، آشنایان و… قرار دهید. به ازای هر نفر که از لینک شما برای ورود به سایت و خرید اقدام کند، پورسانت دریافت می‌کنید. لطفا توجه داشته باشید که صرفا ورود به سایت به واسطه لینک شما ملاک نیست و تنها در صورت انجام خرید به واسطه لینک شما، بسته به مبلغ خرید، پورسانت دریافت خواهید کرد.

سیستم کسب درآمد نیازکو

تولید لینک اختصاصی برای محصولات

چنانچه قصد معرفی و پیشنهاد دادن محصول خاصی را به دوستان یا آشنایان خود دارید، می‌توانید از قسمت تولیدکننده لینک برای این کار استفاده کنید. همچنین، در صورتی که کمپین خاصی در سایت راه‌اندازی کنید، می‌توانید لینک اختصاصی خود را به کمپین مورد نظرتان متصل کنید. پس از ایجاد کمپین، لیست کمپین‌ها به کادر مورد نظر اضافه خواهد شد. در مرحله بعد ایجاد کمپین را توضیح خواهیم داد.

همانطور که در تصویر با کادر قرمز رنگ نشان داده شده است، می‌توانید لینک محصول مورد نظرتان را از سایت کپی کرده و در این قسمت وارد کنید. سپس از پایین صفحه بر روی ایجاد لینک کلیک کنید تا لینک اختصاصی محصول مورد نظرتان تولید شود.

سیستم کسب درآمد نیازکو

همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید، یک لینک اختصاصی برای محصول مورد نظرتان تولید می‌شود. با قرار دادن این لینک اختصاصی در اختیار دیگران، آن‌ها مستقیما به صفحه آن محصول منتقل خواهند شد و در صورت انجام خرید، مجددا بسته به مبلغ خرید، پورسانت مورد نظر به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. برای هر تعداد محصول خاص که بخواهید، می‌توانید لینک اختصاصی تولید کنید و آن‌ها را کپی کرده و در اختیار دوستان، آشنایان و… قرار دهید و به واسطه خرید آن‌ها به راحتی و بدون دردسر کسب درآمد داشته باشید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

کمپین

در این بخش می‌توانید نسبت به ایجاد کمپین‌های مختلف اقدام کنید. از قسمت افزودن کمپین تازه می‌توانید نام کمپین خود را وارد کنید. توصیه می‌شود از حروف انگلیسی برای ایجاد کمپین استفاده کنید. سپس کافیست روی گزینه ذخیره کلیک کنید و تمام.

سیستم کسب درآمد نیازکو

طبق تصویر زیر، پس از انجام عملیات، کمپین مورد نظرتان به لیست کمپین‌ها اضافه خواهد شد. برای اضافه کردن کمپین‌های جدید دیگر می‌توانید دستورالعمل فوق‌الذکر را دوباره تکرار کنید. به علاوه، با استفاده از آیکون سطل آشغال، که در تصویر با فلش مشکی نشان داده شده است، می‌توانید نسبت به حذف کردن یک کمپین اقدام کنید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

بنرها

چنانچه صاحب وب سایت هستید، می‌توانید از بنرها برای درآمدزایی از طریق سیستم کسب درآمد نیازکو استفاده کنید. برای این منظور کافیست یکی از بنرها را با توجه به سلیقه و بسته به وب سایت خودتان انتخاب کرده و کد html موجود در پایین هر بنر را کپی کرده و در سایت خودتان قرار دهید. پس از آن، به ازای هر نفری که به واسطه بنر به سایت نیازکو مراجعه کرده و خرید انجام دهد، درآمد کسب می‌کنید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

در مرحله سوم به قسمت ارجاع‌ها می‌پردازیم. با انتخاب این قسمت می‌توانید سوابق ارجاع‌ها را ملاحظه کرده و سابقه افرادی را که از طریق لینک شما اقدام به خرید کرده‌اند را مشاهده کنید.

مرحله چهارم به قسمت پرداخت‌ها مربوط می‌شود. در این قسمت می‌توانید سوابق پرداختی‌های انجام‌شده را ملاحظه کنید. در این قسمت تعداد تراکنش‌ها و مبلغ تراکنش‌ها به صورت جداگانه نشان داده می‌شود. به علاوه، از پایین صفحه که با کادر مشکی در تصویر نشان داده شده است، می‌توانید تراکنش‌های بین فواصل زمانی مشخصی را برای مشاهده انتخاب کنید. همچنین، امکان دسته‌بندی تراکنش‌ها بر اساس ناموفق بودن، در انتظار بودن یا تراکنش‌های کامل‌شده وجود دارد. پس از انتخاب تاریخ و نوع دسته‌بندی تراکنش، برای مشاهده نتایج روی گزینه اعمال کلیک کنید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

در مرحله پنجم از راهنمای تصویری سیستم کسب درآمد نیازکو قسمت نمای کلی را بررسی می‌کنیم. این قسمت از چهار بخش نمای کلی، گزارش ترافیک، گزارشات کمپین و تاریخچه ارجاع‌ها تشکیل شده است. در ادامه هر بخش را به تفکیک نشان می‌دهیم.

سیستم کسب درآمد نیازکو

نمای کلی

در اینجا می‌توانید مجموع بازدیدهای انجام‌شده به واسطه لینک یا لینک‌های اختصاصی خودتان را مشاهده کنید. همچنین در پایین صفحه در بخش «دستاوردهای شما» می‌توانید تغییرات سطح حساب کاربری و افزایش رتبه خودتان را ملاحظه کنید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

گزارش ترافیک

از این بخش می‌توانید میزان موفقیت و مجموع بازدیدها را مشاهده کنید. همچنین همانطور که در تصویر نشان داده شده است، امکان مشاهده نتایج برای فواصل زمانی مشخصی وجود دارد. برای این منظور، فاصله زمانی مورد نظرتان را انتخاب کرده و روی گزینه اعمال کلیک کنید. در قسمت پایین صفحه می‌توانید سابقه افرادی را که با استفاده از لینک شما از سایت بازدید کرده‌اند را به تفکیک نوع مرورگر، دستگاه و تاریخ مشاهده کنید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

گزارشات کمپین

در این بخش می‌توانید گزارش‌های مربوط به کمپین‌‌های خود را ملاحظه بفرمایید. در اینجا می‌توانید مجموع بازدیدها و ارجاع‌ها را به صورت تفکیک‌شده و جداگانه برای هر یک از کمپین‌های خود مشاهده کنید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

در بخش آخر یعنی تاریخچه ارجاع‌ها نیز می‌توانید سوابق مربوط به افرادی که به واسطه لینک‌ یا لینک‌های اختصاصی شما از سایت خرید انجام داده‌اند را مشاهده کنید.

و در آخر، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، برای خارج شدن از حساب کاربری خود می‌توانید از دکمه خروج استفاده کنید.

سیستم کسب درآمد نیازکو

** در صورت داشتن هر گونه سؤال و نیاز به راهنمایی بیشتر در مورد سیستم کسب درآمد نیازکو با ما در تماس باشید.

تهیه‌شده توسط: تیم وبلاگ نیازکو

 

 

نیازکو نمایندگی راینو چرم

عقد قرارداد همکاری با تولیدی کیف و کفش چرمی زنانه راینو چرم

عقد قرارداد همکاری با تولیدی کیف و کفش چرمی زنانه راینو چرم یکی از برترین تولید کننده کیف و کفش چرم تبریز به مدیریت جوان کارآفرین صنعت کفش تبریز جناب آقای حامد آقازاده تولیدی راینو چرم تولید کننده انواع کیف … ادامه مطلب

۰ comments
دیسکریت مو رفع سفیدی مو

رفع سفیدی مو با دیسکریت

آیا رفع سفیدی مو با دیسکریت ممکن می‌باشد ؟ در ادامه مطلب با رنگ طبیعی مو، علل تغییر رنگ طبیعی مو و رفع سفیدی مو با دیسکریت ، با تیم تولید محتوای نیازکو همراه باشید. رنگ طبیعی مو رنگ مو … ادامه مطلب

۰ comments
کوپن تخفیف به مناسبت آغاز سال نو و آمدن بهار 1400

کوپن تخفیف به مناسبت آغاز سال نو و آمدن بهار ۱۴۰۰

کوپن تخفیف به مناسبت آغاز سال نو و آمدن بهار ۱۴۰۰ کوپن تخفیف به مناسبت آغاز بهار، هدیه سایت نیازکو برای آغاز سال نو و آمدن بهار سال ۱۴۰۰.🎉 سایت نیازکو برای آمدن فصل بهار، برای خریدهای بالای ۳۰۰ هزار … ادامه مطلب

۰ comments