بهترین کفش های پیاده روی زنانه در سال ۲۰۲۱

بهترین کفش های پیاده روی زنانه در سال 2021

بهترین کفش های پیاده روی زنانه در سال ۲۰۲۱

بهترین کفش های پیاده روی زنانه در سال ۲۰۲۱ از نگاه فوت ویر نیوز معرفی شدند. پیاده روی تنها یک سرگرمی نیست بلکه یک ورزش عالی است. بنابراین برای انجام آن خرید کفش پیاده روی ضروری است. به عقیده ی متخصصان کفش پیاده روی باید بسیار انعطاف پذیر باشد و به شما کمک کند تا با سرعت بیشتری حرکت کنید و در عین حال از ماهیچه ها و مفاصل شما بیشترین میزان حمایت را به عمل آورد. برای انجام فعالیت های ورزشی، خرید کفش ورزشی مخصوص امری ضروری است.

شما حتی برای انجام سبک ترین فعالیت های ورزشی همچون پیاده روی نیاز به خرید کفش کتانی دخترانه از نوع کفش پیاده روی دارید. به عقیده ی متخصصان کفش پیاده روی باید بسیار انعطاف پذیر باشد و به شما کمک کند تا با سرعت بیشتری حرکت کنید و در عین حال از ماهیچه ها و مفاصل شما بیشترین میزان حمایت را به عمل آورد.

شاید تصور کنید کفش های کوهنوردی، کفش های تنیس و یا کفش های راحتی روزمره می توانند جای کفش های پیاده روی را بگیرند اما سخت در اشتباهید. در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های کفش پیاده روی استاندارد و بهترین کفش های پیاده روی زنانه در سال ۲۰۲۱ را با هم بررسی کنیم.

کفش پیاده روی استاندارد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

آنچه که یک کفش پیاده روی را متمایز از سایر کفش ها می سازد قوس استاندارد کف کفش، کفی ضخیم و بالشتک نرم آن است. بنابراین اگر کفش های پیاده روی شما به قدری فرسوده شده که بالشتک کف آن را احساس نمی کنید وقت آن است که روی خرید کفش پیاده روی سرمایه گذاری کنید. کفش پیاده روی باید به گونه ای باشد که در حین راه رفتن در پای شما لق نزند و به قدری هم کیپ پای شما نباشد که امکان تنفس را از پای شما بگیرد.

Altra’s Rivera ؛ همه کاره ترین کفش پیاده روی زنانه

کفش پیاده روی زنانه

این کفش را به طور اختصاصی به بانوانی توصیه می کنیم که پاهای کمی پهن تر دارند. قابل توجه ترین ویژگی این کفش این است که داخل آن کاملا مشابه ساختار پای انسان طراحی شده است بنابراین با قرار دادن پای خود درون آن احساس راحتی عجیبی خواهید کرد. قسمت جلوی کفش به هیچ وجه باریک نیست و فضای کافی برای انگشتان پای شما فراهم می کند.

شما می توانید با خرید کفش کتانی دخترانه آلترا ریورا هم برای پیاده روی و هم برای دویدن استفاده کنید. آنچه که پیاده روی را برای شما لذت بخش می کند نه مسیر آن است و نه فردی که همراه تان است، بلکه کفش های شماست که این فعالیت را برای شما دلنشین و جذاب خواهد کرد.

Hofa One One’s Clifton؛ بهترین کفش پیاده روی برای کف پاهای قوس دار

خرید کفش پیاده روی

احتمالا نام هوکا را در سال اخیر زیاد شنیده اید چرا که کفش های این برند به دلیل ارگونومیک بودن به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده اند. این کفش با با کسب مهر تایید انجمن پزشکان متخصص، در واقع به منظور ارتقاء سلامت پا طراحی شده است. بالشتک استاندارد ژله ای به همراه زیره های فشاری EVA نیز در این کفش به منظور کاهش فشار بر تاندون آشیل مورد استفاده قرار گرفته اند. این کفش به گونه ای طراحی شده است که بدون وارد آوردن فشار به زانوها به جذب ضربه کمک می کند.

این کفش های پیاده روی در واقع به گونه ای طراحی شده اند که در حین پیاده روی شما را به سمت جلو می رانند. زیبایی ظاهری در کنار حمایت عالی از قوس کف پا این کفش ها را به کفش های ایده آل برای پیاده روی تبدیل کرده است.

Vionic Tokyo؛ بهترین کفش پیاده روی با حمایت کامل از مفاصل پا

خرید کفش ورزشی زنانه

کفش پیاده روی Vionic Tokyo در قسمت رویه دارای پارچه مشبک تنفسی می باشد که به خنک نگه داشتن و جلوگیری از عفونت های ناشی از رطوبت پای ورزشکار کمک می کند. این کفش پیاده روی در واقع باعث محو شدن التهاب فاشیای کف پا می شود؛ همان التهابی که پاشنه ی پای شما را آزار می دهد. مطمئنا بعد از خرید کفش پیاده روی به این راحتی ها حاضر به پوشیدن هر نوع کفش ورزشی دیگری نخواهید شد.

APL Techloom Pro؛ شیک ترین کفش کتانی پیاده روی

خرید کفش کتانی دخترانه

وقتی که به دنبال خرید یک جفت کفش پیاده روی جدید هستید باید پیش از توجه به زیبایی به عملکرد آن دقت کنید با این حال کفش پیاده روی APL Techloom Pro هر دو مورد را به طرز هوشمندانه ای دارا می باشد. این کفش ها بسیار شیک هستند و به لطف محافظ Propelium در قسمت زیرین این کفش، حمایت بسیار خوبی از کف پای شما به عمل می آورند. این کفش به عقیده ی مصرف کنندگان باعث محو شدن علائم تاندونیت و بهبود آن خواهد شد.

Ryka Devotion 2؛ مهربان ترین کفش کتانی با جیب شما!

خرید کفش کتانی دخترانه

رنگ بندی جذاب و زیره چند تکه ضخیم، جلوه ی جالبی به کفش پیاده روی Ryka Devotion 2 داده است. پدهای کف کفش قابل جابجایی هستند بنابراین می توانید ضخامت کفی کفش را به تناسب میزان پشتیبانی مورد نیازی که می خواهید از کف پای شما به عمل آید تغییر دهید. این کفش های پیاده روی به عقیده ی خریداران دشمن کمر درد و التهابات ناحیه کمر هستند و می توانید با قیمتی مقرون به صرفه آنها را خریداری کنید.

Allbirds Wool Runners؛ پایدار ترین کفش پیاده روی زنانه

کفش کتانی زنانه

اگر برای خرید کفش پیاده روی دوام را بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار می دهید بنابراین خرید کفش کتانی دخترانه Allbirds Wool Runners را به شما توصیه می کنیم. این کفش ها در طیف گسترده ای از رنگ های جذاب تولید می شوند و رویه آن ها از پشم مرینو می باشد. همین نکته باعث شده تا این کفش ها به راحتی شستشو داده شوند و امکان تنفس را برای پای شما فراهم سازند. با پوشیدن کفش های Allbirds Wool Runners با تاول های پا خداحافظی کنید و خود را برای کیلومترها پیاده روی در شهر آماده سازید.

اگر اهل پیاده روی های روزانه هستید نمی توانید با هر کفشی که دم دستتان بود این فعالیت را انجام دهید. به پا داشتن کفش های غیر استاندارد در درازمدت می تواند باعث کمردرد، درد مفاصل، تحریک عضلات و در نهایت التهابات مفصلی و تاول پا شود. به پا داشتن کفش های پیاده روی استاندارد باعث می شود تا لذت این فعالیت را بیش از پیش بچشید. پیاده روی تنها یک سرگرمی نیست بلکه یک ورزش عالی است بنابراین برای انجام آن خرید کفش ورزشی مخصوص به خود را از بین بهترین کفش های پیاده روی زنانه در نظر داشته باشید.

قصد مشاهده و خرید محصولات مشابه با قیمت مناسب و کیفیت دلخواه را دارید؟  برای مشاهده این محصولات روی عکس زیر کلیک کنید.

خرید کفش کوهنوردی زنانه