مروری پیرامون جدیدترین کفش های ورزشی برند آدیداس

جدیدترین کفش های ورزشی آدیداس

مروری پیرامون جدیدترین کفش های ورزشی برند آدیداس

“سه نوار مورب ساده در کنار هم”؛ این لوگوی برند آدیداس است که روی پای قهرمانان المپیک، رکورد داران دنیا و بسیاری ورزشکاران برتر جهان دیده شده است. برند آدیداس با قدمتی بیش از برند نایک وارد میادین حرفه ای ورزشی شد و هم اکنون به عنوان دومین کمپانی بزرگ دنیا در زمینه تولید کفش های ورزشی فعالیت می کند. شما در وب سایت آدیداس می توانید بیش از ۲۵۰ نوع کفش ورزشی را پیدا کنید اما نکته اینجاست که برند آدیداس هر روز در حال استفاده از تکنولوژی های جدیدتر در تولید کفش های ورزشی می باشد. ما تصمیم گرفته ایم نمونه هایی از جدیدترین کفش های ورزشی آدیداس که مختص ورزش دو و سازگار با نیاز امروز ورزشکاران می باشند را معرفی کنیم بنابراین در ادامه با نیازکو همراه باشید.

کفش ورزشی Solarboost 3 برند آدیداس

برند آدیداس در راستای مرتفع سازی نیازهای تمامی ورزشکاران اقدام به تولید کفش های ورزشی مختص افرادی با کف پای صاف نموده است. نتیجه ی این اقدام منجر به تولید کفش ورزشی Solarboost 3 شده است که از جدیدترین کفش های ورزشی آدیداس است. به عقیده ی دکتر کریسپل افرادی که دارای کف پای صاف هستند برای دویدن باید از کفش های ورزشی با کفی سفت تری استفاده کنند. با وجود کفش Solarboost 3 آدیداس دیگر کف پای صاف یک محدودیت برای ورزشکاران و دوندگان نیست. این کفش آدیداس در نوع مردانه و زنانه به تولید میرسد و از جمله مهمترین ویژگی های آن می توان به وجود یک فوم محکم به نام Rail Control اشاره کرد که دور کفش را می پوشاند. وجود یک سیستم فشار خطی انرژی (LEP) و یک قطعه پلاستیکی به شکل H که به طور استراتژیکی بین زیره و کفی قرار گرفته و نیروهای پیچشی و طولی را کنترل می کند نیز از دیگر ویژگی های این کفش است.

 

برند آدیداس

 

کفش ورزشی Ultraboost 21 برند آدیداس

آدیداس برای افرادی که دارای قوس بیش از حد در کف پا هستند نیز کفش ورزشی مختص آنها را تولید کرده. کفشی که با یک بالشتک مخصوص حمایت کاملی از کف پای شما به هنگام دویدن به عمل می آورد. این کفش وزنی برابر با ۱۲ اونس دارد که یکی از سنگین ترین کفش های ورزشی موجود در بازار به شمار می رود. بعید است با این کفش ها بتوانید رکوردتان را جابجا کنید اما بی شک از ظاهر شیک و لاکچری آن ها در پای خود خشنود خواهید شد. راحتی این کفش تنها محدود به کفی میانی آن نمی شود، در واقع این کفش با رویه Primeknit باعث ایجاد راحتی بیشتر در پای شما خواهد شد.

 

 

کفش ورزشی آدیداس

کفش ورزشی SolarGlide ST 4 برند آدیداس

افرادی که از عارضه های مربوط به ماهیچه ها رنج می برند مانند افراد مبتلا به سندرم سوپیناتور می توانند با خیال راحت از این کفش آدیداس استفاده کنند چرا که این کفش باعث مقاومت عالی پای این افراد در برابر حرکت پیچشی و طولی خواهد شد. کفش SolarGlide ST 4 مجهز به یک زیره ضخیم، بالشتک میانی تقویت شده و قاب پایدار می باشد و یک ثبات بی نظیر را در پای شما ایجاد می کند. این کفش برای تمرینات روزمره و دویدن های طولانی عالی به نظر می رسد اما کمی سنگین است. با این حال برای افرادی که قصد تمرینات حرفه ای ندارند بسیار تا بسیار مناسب می باشد.

 

خرید کفش

 

کفش ورزشی Adizero Adios 6 برند آدیداس

اگر بخواهیم در مورد کفش های مسابقه ای نظر دهیم باید گفت که علم امروز می گوید هرچه زیره کفش ضخیم تر باشد بهتر است. آدیداس در این کفش خود از یک فوم بسیار سبک استفاده کرده تا بتواند تا جای امکان زیره کفش را بدون افزایش وزن ضخیم کند. ارتفاع پشت این کفش در مدل Adizero Adios 5 23 میلی متر بود و در مدل Adizero Adios 6 به ۲۷ میلی متر رسیده. به عقیده ی خریداران این افزایش ارتفاع باعث ایجاد راحتی بیشتر پا در این کفش شده است. مدل Adizero Adios 6 نسبت به سایر مدل های جدید برند آدیداس دارای ظاهر سنتی تری می باشد. این کفش محکم و کم ارتفاع است. در این کفش ورزشی از فناوری Boost  استفاده نشده است و در عوض یک زیره میانی سبک Pro در آن وجود دارد. این کفش برای دوندگانی که دوستدار محیط زیست هستند بسیار تا بسیار مناسب است چرا که دارای رویه مشبک تک لایه از جنس مواد بازیافتی Primegreen می باشد.

 

خرید کفش ورزشی

 

کفش ورزشی Adizero Adios Pro 2.0 برند آدیداس

کفش Adizero Adios Pro 2.0 بهترین کفش شناخته شده از برند آدیداس برای مسابقات ماراتن است. هنگامی که نایک برای اولین بار Vaporfly با روکش فیبر کربن ۴ درصد را معرفی کرد یک شبه تب و تابی در کفش های سطح بالا به راه انداخت. بعد از آن بود که سایر برندها به این فکر افتادند تا کفش های مسابقه ای خود را با فیبر کربن تولید کنند که البته هیچ کدام به پای برند آدیداس نرسیدند. در کفش Adizero Adios Pro 2.0 به جای وجود یک زیره یکسره شاهد وجود قطعه های مستقل فیبر کربن هستیم. اگر از طرفداران سرسخت آدیداس هستید بی شک عاشق این کفش ها خواهید شد.

 

آدیداس اورجینال

 

کفش ورزشی Terrex Speed Ultra برند آدیداس

این کفش ورزشی که از جدیدترین کفش های ورزشی آدیداس است دارای زیره لاستیکی از نوع Continental rubber می باشد که با همکاری شرکت های تولید انبوه لاستیک خودرو و دوچرخه تولید شده است. این کفش ها باعث سرعت گرفتن شما در هنگام دویدن خواهند شد و به شما شهامت لازم برای پرش های بلند را خواهد داد. زیره میانی این کفش با استفاده از ترکیب دو فناوری معروف و بی نظیر برند آدیداس به نام های Boost و Lightstrike تولید شده است. این کفش به شدت وزن سبکی دارد و در ناحیه مچ پا به قدری عالی طراحی شده که تماما مچ پای شما را حفاظت خواهد کرد. نه تنها برای مسابقات سرعتی بلکه برای مسابقات استقامتی نیز می توان از این کفش ورزشی بی نظیر استفاده کرد.

 

جدیدترین کفش های ورزشی آدیداس

نتیجه گیری

برند آدیداس همواره از جمله برندهای پیشرو در حوزه تولیدات کفش ورزشی بوده است. این برند اکنون نیز با ارائه ی کفش هایی جدید با فناوری هایی نوین و منحصر به فرد سعی در حفظ و ارتقاء سطح کیفیت تولیدات و خود و راضی نگه داشتن ورزشکاران داشته است. آنچه که این برند را از سایر برندهای تولید کفش های ورزشی متمایز کرده توجه ویژه ی این برند به نیازهای ورزشکاران می باشد.

منبع: https://footwearnews.com/2021/shop/sneakers/best-adidas-running-shoes-1203172434/

 

 

 

 

 

 

نظرات (1)

877207072945

زیبا راحت